Wystawiam 1 gwiazdkę za brak połowy zamówienia w dostawie przez Uber Eats. To nie jest pierwszy raz, kiedy z mojego zamówienia brakuje dużej części produktów. Po kontakcie z restauracją usłyszałem od pani, że „nie ma czasu i mam zgłosić się do Ubera”. Uber natomiast zwrócił mi tylko 3 zł, bo „tak zdecydował bot”. Zero realnej pomocy, zero odpowiedzialności. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikt nie poczuwa się do winy i sprawa jest wszystkim kompletnie obojętna. Klient zostaje z problemem sam. P.S - pozdrawia stary pracownik z Alei Lotników
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Krzemiński ★☆☆☆☆
-
Bartosz Kozicki ★★★★☆
Plus za lokalizację przy dużym parkingu więc z miejscem postojowym nie powinno być problemu. Jedzenie podobne jak w każdej restauracji z pod szyldu MC. Minus za nie zbyt przyjemny zapach w momencie wejścia do lokalu. Być może to przez dość niski lokal lub słaba wentylację. Należałoby nad tym popracować.
-
Mariola Margolcia ★☆☆☆☆
Przykro mi, ale od jakiegoś czasu nie da się tu wysiedzieć. Codziennie przy stolikach siedzą bezdomni, którzy tak śmierdzą, że nie chce się jeść. Nie wiem dlaczego obsługa ich nie wygania. Moje koleżanki też już przestały przychodzić. Szkoda, bo obsługa miła i sprawna.
-
Tiksi Walker ★☆☆☆☆
Zamówiłam w glovo zestaw McCrispy (kurczak), zestaw WieśMac. Zamiast burgera z kurczakiem (McCrispy) dostałam burgera z wołowiną, którą nie jadam. W zestawie WieśMac zamiast Liptona - coca cola. Dwa dni temu też zamawiałam z glovo, z tej samej restauracji, McPops 1x biała czekolada 2x orzechowy, dostałam 1x biała czekolada, 1x orzechowy, 1x czerw. Owoce.
-
Oleksii Levytskyi ★★☆☆☆
Takiego ……jeszcze nie jadłem. Obsługa zero. Zacisnąłem zamówienie dłużej niż zwykle. Zamiast normalnych bułek. Najtańsze kajazerki. Nikomu nie polecam tego lokalu
-
Kasia Osik ★★☆☆☆
Szybka dostawa ,bo poniżej 10 minut to jedyny plus ☺️ Kanapki ciepłe ,ale frytki nie były świeże.
-
Masny Casper ★★★★★
Smak: tutaj po prostu przychodzi się zawsze po te same doznania smakowe, tutaj nic cię nie zaskoczy. Rozmiar: zamówiłem wieśmaca z dodatkowym mięsem i bekonem, więc wiadomo, że będzie syte,ale niestety kanapki z roku na rok maleją:( Komppzycja:super dobranie składników Cena:No niestety ale coraz drożej jest i coraz rzadziej bywam tu, ze względu na sentyment i okazję sie wybrałem Atmosfera i wygląd: Przyjemna atmosferka , fajnie jest tu spożywać jedzenie
-
grzechk 83 ★★★☆☆
Rozumiem, że inflacja, rozumiem, że drożyzna ale zwykły hamburger nie dość że się skurczył to zdrożał i jeszcze w dodatku nie zawiera praktycznie dodatków. Ale jak się bieże na wynos.......
-
Aleksandra Roguska ★★★★★
Wspaniałe miejsce, przede wszystkim obsługa ze strony lidera gościnność pani Moniki. Miła, profesjonalna obsługa że chce się wracać częściej. Szybki czas podania, sprawy serwis. Czysto i schludnie.
-
Lukasz Filipek ★★★☆☆
W środku jest spoko ale gdy zamawiam przez mcdrive gdzie są 2 stanowiska 5 na 10 przypadków kończy się jakimś nieporozumieniem / rozbieżnością w tym co zamówiłem a w tym co dostałem ☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Jubilerska 1, Praga-Południe, 04-190 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 496 028
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku