Omijajcie z daleka MC w Sadybie Best Mall. Jedzenie dalekie od słynnej jakości MC. Burgery zapakowane, niechlujnie, wszysto z nich wypada. Frytki przesolone, zamòwienie niekompletne. Zróbcie tu kontrolę jakości zanim potrują się tu ludzie. Ktoś ewidentnie zapomniał o marce jaką jest MC.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Jeż ★☆☆☆☆
-
Michał “Tara” Terek ★☆☆☆☆
Najgorszy MC w Jakim jadłem. Standardy dalekie od norm MC. Brudno, jedzenie niechlujnie przygotowane. Zamówienie niekompletne. Nie polecam. Polecam kilometr dalej na Wilanowie. Tego omijać z daleka.
-
Magdalena RH ★★★☆☆
Często tu wpadam po jedną rzecz - i mimo, że moje zamówienie jest np 5 czy 7 w kolejce na tablicy, czekam 15 minut. Dziś na tablicy po moim zamówieniu było około 15 zamówień. Kiedy wydawali moje - zostało ich trzy przede mną… :) zacznijcie robić po kolei zamówienia, bo następnym razem wybiorę kanapkę u konkurencji.
-
Pawel W. ★☆☆☆☆
Radzę unikać wizyt samochodem z racji złodziejskiego systemu parkowania. Wszedłem do restauracji zaprowadzić dzieci i zamówić, wyszedłem kilka minut później po bilet parkingowy i już miałem mandat na 110 złotych. Za niecałe 10 minut spóźnienia. Jak żyć w tym kraju???
-
Iwona MK ★★★★★
Wszystko prawie super! Obsługa szybko się uwija a przy tym jest miła i pomocna. Dwa minusy jednak mam. Koleżanka frytki zakupione z kuponu miała ledwo ciepłe. Ja normalnie zestaw zamówiłam i były mocno ciepłe. Picie też nie jest nalewanie do kreski. Szkoda... To drobnostki ale jednak, człowiek płaci nie małe pieniądze a dostaje chłodne frytki. Fajnie ze jak się domawia do kanapki składniki to faktycznie jest ich więcej....
-
Paulina ★☆☆☆☆
Kolejne zatrucie po jedzeniu w tym miejscu, jednak ostatnie było tragiczne, którego skutki odczuwam do dziś…. Zadecydowanie nie polecam, przykro mi ze to miejsce się tak zepsuło
-
Sławek sb ★★★★★
Bardzo sprawna obsługa i jakość przygotowanego zamówienia. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania za fachowość i pomoc Pana, który przyjmował zamówienie dzisiaj (1.05.23) o godz. 20.00, duża cierpliwość, empatia i pomoc w obsłudze aplikacji, wyrazy szacunku. Aż chce się wracać!
-
Wiktoria K ★★★☆☆
Nie można się dogadać z panią co się chce zamuwić. Wrap był w środku zimny mięso było zimne lecz dobrze dosmażone
-
Toxic Kaboom ★☆☆☆☆
Brud, smród. Pani kierowniczka dama w okularach zamiast krzyczeć na pracowników o byle co powinna zająć się brudem jaki panuje na kuchni,oraz obsługą kurierów którzy czekają po 40 minut. Całe grupy plecaków jak mrówki. 4 osoby obsługuje restauracje ,a tylko jedna robi zamówienia na wyjazdy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy Powsińska 31, Mokotów, 02-903 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 496 043
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku