Opinie

  1. Anna Jeż ★☆☆☆☆

    Omijajcie z daleka MC w Sadybie Best Mall. Jedzenie dalekie od słynnej jakości MC. Burgery zapakowane, niechlujnie, wszysto z nich wypada. Frytki przesolone, zamòwienie niekompletne. Zróbcie tu kontrolę jakości zanim potrują się tu ludzie. Ktoś ewidentnie zapomniał o marce jaką jest MC.

  2. Michał “Tara” Terek ★☆☆☆☆

    Najgorszy MC w Jakim jadłem. Standardy dalekie od norm MC. Brudno, jedzenie niechlujnie przygotowane. Zamówienie niekompletne. Nie polecam. Polecam kilometr dalej na Wilanowie. Tego omijać z daleka.

  3. Magdalena RH ★★★☆☆

    Często tu wpadam po jedną rzecz - i mimo, że moje zamówienie jest np 5 czy 7 w kolejce na tablicy, czekam 15 minut. Dziś na tablicy po moim zamówieniu było około 15 zamówień. Kiedy wydawali moje - zostało ich trzy przede mną… :) zacznijcie robić po kolei zamówienia, bo następnym razem wybiorę kanapkę u konkurencji.

  1. Pawel W. ★☆☆☆☆

    Radzę unikać wizyt samochodem z racji złodziejskiego systemu parkowania. Wszedłem do restauracji zaprowadzić dzieci i zamówić, wyszedłem kilka minut później po bilet parkingowy i już miałem mandat na 110 złotych. Za niecałe 10 minut spóźnienia. Jak żyć w tym kraju???

  2. Iwona MK ★★★★★

    Wszystko prawie super! Obsługa szybko się uwija a przy tym jest miła i pomocna. Dwa minusy jednak mam. Koleżanka frytki zakupione z kuponu miała ledwo ciepłe. Ja normalnie zestaw zamówiłam i były mocno ciepłe. Picie też nie jest nalewanie do kreski. Szkoda... To drobnostki ale jednak, człowiek płaci nie małe pieniądze a dostaje chłodne frytki. Fajnie ze jak się domawia do kanapki składniki to faktycznie jest ich więcej....

  3. Paulina ★☆☆☆☆

    Kolejne zatrucie po jedzeniu w tym miejscu, jednak ostatnie było tragiczne, którego skutki odczuwam do dziś…. Zadecydowanie nie polecam, przykro mi ze to miejsce się tak zepsuło

  1. Sławek sb ★★★★★

    Bardzo sprawna obsługa i jakość przygotowanego zamówienia. Szczególne podziękowania i wyrazy uznania za fachowość i pomoc Pana, który przyjmował zamówienie dzisiaj (1.05.23) o godz. 20.00, duża cierpliwość, empatia i pomoc w obsłudze aplikacji, wyrazy szacunku. Aż chce się wracać!

  2. Wiktoria K ★★★☆☆

    Nie można się dogadać z panią co się chce zamuwić. Wrap był w środku zimny mięso było zimne lecz dobrze dosmażone

  3. Toxic Kaboom ★☆☆☆☆

    Brud, smród. Pani kierowniczka dama w okularach zamiast krzyczeć na pracowników o byle co powinna zająć się brudem jaki panuje na kuchni,oraz obsługą kurierów którzy czekają po 40 minut. Całe grupy plecaków jak mrówki. 4 osoby obsługuje restauracje ,a tylko jedna robi zamówienia na wyjazdy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Powsińska 31, Mokotów, 02-903 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 496 043

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements