Opinie

  1. Karolina Krassowska ★☆☆☆☆

    Braki i pomylenie pozycji w zamówieniu. Nie dość, że do zamówienia na wynos nie dali sosu który był na zamówieniu to jeszcze zamiast WieśMac został włożony McChicen. Człowiek zadowolony, że zje sobie w domu to na co ma ochotę a tutaj taka niespodzianka i ogromne rozczarowanie. Sprawdzjacie swoje zamówienia na wynos zanim wyjdziecie z budynku i zadowoleni wrócicie do domu.

  2. XxX:D ★☆☆☆☆

    Na drive w godzinach wieczornych bardzo często jest informacja o przerwie technicznej. A jeśli już działa, to z wielką łaską uzyskuje się jakiekolwiek odpowiedzi przy zamówieniu. W środku pracownicy zachowują się jakby byli tam za karę, naburmuszeni. Wzdychanie i przewracanie oczami przy zapytaniu o produkty.

  3. Kacper Mayerberg ★☆☆☆☆

    "Drive" czynny do 02:00... ta na pewno. Podjeżdżam chwile po północy i wisi karteczka, "restauracja nieczynna od 23:00 do 06:00, za utrudnienia przepraszamy"; już nie pierwszy raz. Jeżeli przez większość czasu zamykacie się o 23:00 to nie przepraszajcie tylko zróbcie update strony żeby człowiek na darmo nie jechał. FATALNIE

  1. Mario ★★★★★

    Jak to w Maku, szybie jedzenie po trasie rowerowej. Na plus miła obsługa, Pan z obsługi umilił czas dziecku w oczekiwaniu na posiłek, dzięki czemu łatwiej było wytrwać. :) Miejsce w strategicznej lokalizacji, przy ruchliwej drodze, więc też łatwo się zatrzymać na chwilę. Jest opcja zjedzenia w „ogródku”, który jest odizolowany od strefy zamówień drzwiami, co jest też na plus.

  2. Radosław Os ★★★★☆

    Akurat tej restauracji McDonald’s nie można określić mianem klimatycznej. Doceniam jednak, że jest w tym miejscu bo od wielu lat sporadycznie do niej zaglądam.

  3. ola Somachowska ★☆☆☆☆

    Niestety mega źle. Mc double wyglądał jakby go ktoś od dwóch godzin trzymał w kieszeni. Kpina. Poprosiłam o wymianę dostałam ładniejszego ale skompanego w tłuszczu, nieświeżego burgera. Frytki zasolone.Wizyta w łazience to koszmar - toaleta nie myta od długiego czasu, smród zagłuszany psikaczem. Dodam że tłumów nie było, normalny dzień pracy, na sali raczej pusto.

  1. Robert Szczepkowski ★★★★★

    Podziwiam tutaj tych ludzi. Nie rzadko jest tu jak w ulu, zawsze mili i uśmiechnięci, humor poprawiony na cały dzień. Jedzenie w Drivie za nim podjadę. Respekt. Dodatkowo jest to jeden z dwóch McDonaldów w Warszawie (sprawdziłem wszystkie) gdzie można dostać usmażone frytki. Gorąco polecam.

  2. A S ★☆☆☆☆

    Jak już masz zamiar coś zjeść szybko to jedz dalej. Zamówiłam drwala dodatków trzeba szukać w nim z lupą. Lider zmiany pani Ewa nie mila i arogancka dla niej najważniejsze to czas wydawania jedzenia. Nie patrzy na zadowolenie gościa a na tempo. Aby tak dalej to sama siebie będzie obsługiwać.

  3. Bartosz W ★☆☆☆☆

    Dnia 15.01.2023 r. O godzinie 4 chciałem złożyć zamówienie ( nie byłem świadomy ze lokal jest nieczynny) Pani w okienku pokazała mi środkowy palec. Uważam że Pani mogła zachować się odpowiednio do sytuacji tym bardziej że często korzystam z usług lokalu. Nie polecam tej restauracji. Polecama Omijać szerokim łukiem. Nie pozdrawiam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja McDonald's?

Restauracja McDonald's znajduje się przy Modlińska 29, Białołęka, 03-199 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?

Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 539 943 074

Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?

Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements