Bardzo nie polecam. kupiłam sobie zestaw.najpierw pomylili napoj dostalam kompletnie inny niz zamawialam. następnie jedząc juz zestaw zorientowalam sie ze frytki sa niedosmażone i surowe, poszłam je wymienic zwracając uwage po czym znow dostalam surowe i niedosmażone. na blacie staly gotowe kolejne surowe frytki
Zdjęcia
Opinie
-
Natalia Skrzypczyńska ★☆☆☆☆
-
Eleonora Biliskaya ★★☆☆☆
Przybyłam o 10 rano. Nie było prawie nikogo. Chciałam zamówić śniadanie. Weszłam do aplikacji i zamówiłam burgera, który serwują na śniadania. Zeskanowałam aplikację, ale pojawił się błąd. Następnie podeszłam do kasy, a mężczyzna zeskanował zamówienie dwa razy. Potem powiedział: „Nie serwujemy śniadań”, więc pomyślałam: „No cóż, w porządku”. Zapytałam, jak mogę odzyskać punkty i czy w ogóle zostaną one zwrócone, po czym pracownik powiedział: „Oczywiście, że zostaną zwrócone, za kilka godzin”, ale nie, czekałam cały dzień, a punkty nie zostały zwrócone. Byłam w szoku. We wszystkich sieciach tej restauracji serwują śniadania, a tutaj nie ma nawet ostrzeżenia. Czekałam na zamówienie około 10 minut! To dużo, ponieważ zamówienie składało się z jednego burgera, małych frytek i coli. Frytki nie były świeże. Bardzo rozczarowana.
-
Marian ★★★★★
Piękna lokalizacja, dużo stolików gdzie można spokojnie zjeść, czysto i co najważniejsze smacznie. Czego chcieć więcej... menu obszerne, każdy znajdzie coś dla siebie.
-
Kacper ★☆☆☆☆
Obsługa odmawiała wydania zamówienia twierdząc, że jest już gotowe tylko czekają aż im pokażę potwierdzenie z aplikacji. Normalnie nigdzie tego nie wymagają, bo aplikacja mobilna jest strasznie zbugowana i rzadko kiedy wyświetla numer zamówienia, parę dni wcześniej miałem w tej samej restauracji taką sytuację, ale ostatecznie dostałem zamówienie, choć tym razem mi powiedzieli wprost, że jeśli nie pokażę im numeru w aplikacji, to wyrzucą moje jedzenie. Kiedy wróciłem z numerkiem i pokazuję je kierowniczce ta nadal zaczeła się wypierać i odmawiać wydania, ostatecznie musiała zostać wezwana ochrona galerii. Dopiero wtedy zgodzili się wydać, ale wcześniej musieli się dopytywać co było w zamówieniu, bo jak się okazało wcale nie czekało gotowe, nawet nie zaczęli go przygotowywać przez te 30min i nie mieli pojęcia co w nim jest. Masakra.
-
JJ ★★★★★
11.05.2023 20:48 Pan Jarosław obsługujący klientów bardzo miły, uprzejmy i sympatyczny. Dałbym podwyżkę bo już 3 raz zostałem mile powitany i obsłużony przez tego pana. Pozdrawiam :D
-
Lukasz L ★★★★★
Szkoda ze nie ma sniadan :/ no ale tak poza tym to czysto i mila obsluga.
-
Dawid Klogie ★☆☆☆☆
Po za tym że obsługa a dokładniej p, Michał (tleniony blondyn z koprem nad ustami) zachował się skandalicznie i hamsko to w maku jak prawie wszędzie, jest ok. Co do tego michala to niech się cieszy że byłem z dziećmi bo nie zawahał bym się podarować mu liścia. Pewnie by się rozpłakał.... mam nadzieję że przeczyta to on albo jego przełożony. Ja tam z pewnością kiedyś wrócę... dla "Pana Michała"....
-
Анастасия Яковенко ★☆☆☆☆
przegotowane mięso. stary olej. rozsypany farsz. brudne opakowanie. najgorsze mcdonaldy
-
Anzhelika Huzun ★☆☆☆☆
24.12 odwiedziłam restauracje i zostałam potraktowana nie jak klient. Pani która była na obsłudze przy stoisku powiedziała, cytując, że nie da rady zastosować kod z okazji i zaprosiła inną osobę do kasy nie patrząc, że byłam z koleżanką u której nawet nie zapytali czy chce złożyć zamówienie !! Zepsuty humor przez osobę która nie ma nawyków obsługi klienta !!!!! Reasumując, zamówienie było złożone przez samoobsługę (stałam raz jeszcze z 10minut w kolejce) odznaczyłam zamówienie na miejscu i dostałam kanapkę do ręki !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja McDonald's?
Restauracja McDonald's znajduje się przy aleja Jana Pawła II 82, Śródmieście, 00-175 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja McDonald's?
Można skontaktować się z Restauracja McDonald's pod numerem +48 694 452 011
Jak można dotrzeć do Restauracja McDonald's?
Do Restauracja McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku