Opinie

  1. mundek ★★☆☆☆

    Niestety bardzo słaby kebab. Jadłem Bafre w Ząbkach i był pyszny, liczyłem,że dostanę produkt tej samej jakości. Niestety Barfa w Ząbkach została zamknięta

  2. Joanna Bednarska ★★★★★

    Jeden z lepszych falafeli. Od dawna nie jadłam tak dobrego. Zrobiony z ciecierzycy a nie z grochu jak inne, które później parę godzin siedzą na żołądku. Wszystko smaczne, polecam

  3. Artur Roszkowski ★☆☆☆☆

    Okropny kebab 35 zł, zero mięsa w środku, w ogóle się nie opłaca i nie jest smaczny, napchany frytkami cebulą i sałatą czy tam kapusta, nie polecam!

  1. Unihopek ★★★★☆

    Bafra Kebab serwuje smaczne i solidnie duże porcje w przystępnej cenie. Idealny wybór na szybki posiłek po zakupach w Factory. Świeże składniki i dobrze doprawione mięso sprawiają, że posiłek był naprawdę satysfakcjonujący.

  2. Andrzej Koziarski ★★★★☆

    Tortilla duża z wołowiną - 20 PLN, nie jest wcale duża, ale smaczna , mięso smaczne - ale za tą cenę można otrzymać trochę więcej mięsa. Ayran - 5 PLN. Szybka obsługa , kanapka dobrze zapakowana

  3. Konrad ★★☆☆☆

    Dramat jakich mało, kebab na cienkim z kurczakiem i sosem mieszanym to jest totalnie nie zjadliwe . Tortilla wysuszona, mięso no name a sos rzadki i bez smaku . O co tu chodzi bo wyglądem sprawia wrażenie treściwej kanapki . Jedynie obsługa stara się ale jedzenia nie zastąpi.

  1. Jacek Kutrzepa ★☆☆☆☆

    Zamówiłem dużego kebaba z kurczakiem, nie zasługuje Toto nawet na miano kuli mocy bo większość zawartości to kapusta z sosem a mięsa to tyle co kot napłakał. Gdybym chciał tyle kapusty to bym sobie bigos zamówił. Obsługa mało sympatyczna, w nosie ma czas oczekiwania, szwendają się bez sensu a najważniejsze to zapłacić i....mamy cie.Dałbym zero gwiazdek ale nie ma. Jadłem tam dwa razy: pierwszy i ostatni. Nie polecam

  2. Dariusz Szewczyk ★☆☆☆☆

    Jeden z najgorszych kebabów których jadłem. Tortilla duża za 17zl jest mała, większość kebabowni zamawiając mała porcje dostaje się większy placek. Mieso a rączej brak mięsa, przepraszam kilka skrawków się znalazło, ochydnie słone. Uzupełniacze jakieś sorowki, sosy, wszystko bez smaku. A najgorsze że kebap odtrzymamlem zimny, niedobieczony ale co można się spodziewać że od momentu zamówienia do odebrania czekałem góra 3min. Ps. jedna osoba po spożyciu połowy kepsa resztę wyrzuciła a inna zareklamowała że dostała kebsa zimnego. Gorąco niepolecam

  3. Mateusz Gołąbek ★★★☆☆

    Plusy: + Świeża surówka Minusy: - Bardzo mały w stosunku do ceny - Surówka to pekińska z cebulą i ogórkiem - Tortilla miękka, gumowata - Mało mięsa Mimo wszystko ogólnie smakował, chociaż mało ma wspólnego z najlepszymi kebabami. Na głodnego można jeść

  1. Damian Rękawik ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam! Obsługa nie znająca się na tym co robią, co innego zamówiłem co innego otrzymałem. Do tego czas oczekiwania bardzo długi przy małej liczbie klientów (około 20 min a byłem drugi), a wisienką na torcie okazało sie być surowe mięso z kurczaka w kebabie. Po zwróceniu uwagi obsłudze w informacji zwrotnej otrzymałem nie wiem co mam z tym zrobić. Po kilku telefonach obsługi o rade i kolejnych 15 min otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie wspomnę już o tym, że "gigant kebab" to chyba nazwa dania bo z całą pewnością to nie odnośnik miary ;-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bafra Kebab Factory Annopol?

Bafra Kebab Factory Annopol znajduje się przy Toruńska 41, 03-226 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bafra Kebab Factory Annopol?

Można skontaktować się z Bafra Kebab Factory Annopol pod numerem +48 787 670 835

Jak można dotrzeć do Bafra Kebab Factory Annopol?

Do Bafra Kebab Factory Annopol można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements