Jedzenie oczywiście rewelacyjne. Ogólnie nie lubię wypisywać brudów, natomiast ostatnia sytuacja przelała czar goryczy. Opinia dotyczy fatalnej obsługi oraz zupełnie bezmyślnego podejścia do klienta w dniu 29.12.2025. Odkąd w ofercie sezonowej pojawił się Burger Drwala chętnie wpadam do swojego najbliższego Maca w Galerii Północnej co jakiś czas - zawsze zamawiałem przy kasie i płaciłem gotówką, wnosiłem żądane modyfikacje : Z powodów kulturowo-religijnych nie jadam wieprzowiny w żadnej postaci, w związku z tym prosiłem o wymianę bułeczki na jakąkolwiek inną ( gdyż ta „oryginalna” posypana jest bekonem) - nigdy ( tzn 9/9 razy ) nie dostałem odmowy, pan pracujący przy kasie ( ciemniejszej karnacji ) zawsze chętnie pomagał w modyfikacjach. Niestety coś jednak się nie powiodło 29.12 - na swoją już standartową prośbę o zmianie bułki dostałem następującą odpowiedź „wykluczone proszę pana” - pomyślałem spoko, pewnie nie wie o co chodzi i grzecznie poprosiłem podpytać Managera - w tym przypadku Panią Manager Anastasie (?) - dostałem zaś odpowiedź, że jest to absolutnie wbrew procedurą, niedopuszczalne i t.d. Pani Manager była uprzejma ,nic do zarzuceni względem poziomu komunikacji. Stąd wynika pytanie : Nieszczelność procedur? Zwykła ludzka niechęć? A może celowa dyskryminacja na tle pochodzenia ? Ciekawe
Zdjęcia
Opinie
-
Filip Xenakis ★☆☆☆☆
-
Bart ★☆☆☆☆
W zyciu więcej nie zamowie kawy w mc donaldzie. Specjalnie pytalem która kawa na tacce jest bez laktozy. Teraz zdycham w łazience. Dzięki za spapranie urodzin mojej partnerki teraz zamiast spędzić miło dzien na spacerze i obiedzie bede go spędzał w toalecie!!!!
-
Albert Jędrzejewski ★☆☆☆☆
Praktycznie nikt tam nie używa rękawiczek przy produkcji jedzenia. Widziałem na własne oczy jak mięso do burgera było kładzione palcami, wcale nie ma do tego szczypców i rękawiczek. Życzę wszystkim smacznego, dla mnie to najgorsze co można zobaczyć w gastronomii. Zwłaszcza że różni ludzie pracują w gastronomii, jeden dba o higienę a drugi potrafi wrócić z łazienki i nie umyć rąk. Smacznego.
-
Anastasiya Kutskina ★☆☆☆☆
Ilość frytek jest śmiesznie mała. Czekałem na swoje zamówienie 2 godziny i nie miałem żadnych problemów z kurierem - odebrał zamówienie od razu i był u mnie po 20 minutach. Fakt, że wszystko dotarło zimne, jest w porządku. Na zewnątrz jest zimno, więc nie ma problemu. Napisałem do supportu z prośbą o zwrot pieniędzy lub wymianę. Na co odpowiedzieli, że nie mogą nic z tym zrobić. Ostatecznie zwrócono mi było tylko 14 zł na konto aplikacji.
-
Piotr ★★★★★
Dziś z kolegom wzięliśmy Duże frytki i średnie bardzo dobre wysmażone i przepyszne do tego MCwrap bacon deluxe i super kombi wszystko było dobre
-
Joanna Łuszczek ★☆☆☆☆
Zestaw dla dzieci bez zabawki w dniu dziecka 01.06.2023 w godzinach 17-18 zam. nr 98. Kupione dla 4-latki. Nawet kolejki tego nie usprawiedliwiają....
-
Jerzy Grobelski ★☆☆☆☆
Po ostatniej środzie wiem już że są MacDonaldy średnie i MacDonaldy słabe. Po Macdoublu i pikantnych kurczak burgerach zjedzonych ok 21 dwóch 30latkow dostało gorączki i problemów żołądkowych. Odradzam ludziom którzy nie chcą spędzić kilku dni w łóżku czując śmierć za rogiem
-
Alex Numberblocks ★☆☆☆☆
Kioski się strasznie zacinają a samo jedzenie mimo że personalizujesz to i tak dają ci tak jak oni chcą. 1 gwiazdka to uczciwa ocena jak na takie miejsce z takimi prostymi ludźmi
-
Dominik Osowski ★★★★★
Obsługa szybka, a zamówienie zgodne z tym czego chcieliśmy - a pomyłki w niektórych McDonald's zdarzają się bardzo często. Drwal jak zawsze spoko, burgery były ciepłe, a frytki wręcz gorące, za co duży plus. Obsługa miła i szybka, pomimo bardzo dużego ruchu. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres McDonald's?
McDonald's znajduje się przy Światowida 17, Białołęka, 03-114 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do McDonald's?
Można skontaktować się z McDonald's pod numerem +48 600 639 161
Jak można dotrzeć do McDonald's?
Do McDonald's można dotrzeć, korzystając z poniższego linku