Przegląd katalogu
- 530 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 530 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 530 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 192,941 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera kawiarnia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Brzeziny, Tomaszów Mazowiecki i innych.
“Pyszne kawy Cudowne ciasta Profesjonalna obsługa Wszystko cudowne”
“Odwiedziłem to miejsce z polecenia. Ktoś zachwalał mi serwowane tam gofry królewskie. I faktycznie wyjątkowo smaczne i dużym wyborze rodzajów i dodatków. Do pozytywnej oceny serwowanych gofrów muszę dodać opinie o obsłudze. Wyjątkowo sprawna, miła i pomocna. Polecam. Nawet warto skręcić z trasy.”
“Szybką i miła obsługa. Dobrej jakości paliwa”
“Super miła obsługa Szybko i przyjemnie Bardzo polecam”
“Można tu zjeść przepyszne śniadanie z jeszcze lepszą kawą. Gorąco plecam Croque madame i kawę americano. Wnętrze budynku jest ciepłe i przytulne, dzięki temu panuje tutaj odprężający klimat. Jeśli masz ochotę na dobre śniadanie i pyszną kawę, to jest to miejsce idealne.”
“Jeśli chcesz zjeść naleśniki (na słodko, na słono, z nadzieniem albo bez) to warto odwiedzić to miejsce. W karcie dań są też inne przysmaki. W lokalu nie ma dużo miejsca, na szczęście są stoły pod parasolami.”
“Super miejsce z duuużym wyborem śniadań do 13:30 :-) A obsługa jest przemiła inzawsE doradzi. A drugiej takiej pysznej kawy nie ma nigdzie. Gorąco i smacznie polecam.”
“Smaczne jedzenie. Wysoka jakość obsługi. Zamówiłam kaczke. Ziemniaki pieczone pyszne, puree z marchewki i pomarańczy jeszcze lepsze. Kaczka o średnim stopniu wysmażenia. Obsługa zapytała czy smakuje, po inf o wysmażeniu kelner zaproponował że mogą zrobić mocniejsze i po 5 min przyniósł gotowe. Pokazuje to, że obsługa słucha klienta i nie jest obojętna na opinie. Kiedy kolejny Pan zamówił to samo danie kelner już pytał o stopień wysmażenia podczas składnia zamówienia. Zjadłam także tarte cytrynową. Bardzo kremowe cytrynowe wnętrze, może mogłoby być lekko mniej kwaśne i lekko słodsze. Beza palona idealna. Ciasto tarty mogłoby być bardziej miękkie ale to już niuanse. Dania kreatywne. Super połączenia smaków i pomysłowość na talerzu. Chips z pomarańczy wow. Myśle że z takim podejściem do klientów i kreatywnością w daniach będzie to fajne miejsce na mapie Łodzi.”
“Bardzo miła obsługa dobre jedzenie polecam”
“Miło i klimatycznie. Bardzo, ale to bardzo dobre wypieki i smaczna herbata. Ceny również przystępne. Stanie się to chyba dla mnie podstawowy punkt odwiedzin na Janowie.”
“Żabka jak Żabka o produktach nie ma co pisać ale obsługa bajeczna zaglądam tam często z pieskiem nigdy nie było problemu żeby wejść do żabki z psem nawet raz przemiła pani za kasą nalała wody do miski i dała mojemu psu. Polecam bardzo”
“Obsługa bardzo miła! Śniadanie i obiadokolacje Superrrrr!”
“Park linowy w łódzkim ZOO jest bardzo fajny, naszemu 6,5-latkowi się podobało. Konstrukcja parku i poszczególne przeszkody, zjeżdżalnie itp. są ciekawe. Obok parku w strefie zabawy jest też duża trampolina do skakania. Wejście jest dodatkowo płatne, 30 zł za dziecko bez limitu czasu.”
“Super miejsce z pięknym świątecznym wystrojem. Najbardziej uwiodła mnie przemiła obsługa. Pani Natalia wiedziała dokładnie co polecić biorąc pod uwagę moje preferencje. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie składników alergennych w napoju. Czekolada przepyszna rozpływająca się w ustach.”
“Fajne miejsce akurat pomiędzy Piotrkowską a Manufakturą. Przystępne cenowo. Polecam herbaty w zimie i oraz napoje sezonowe, w tym Virgin pina coladę, w lecie.”
“Super promocje, jakość też zawsze dobra, a brałem nie raz ;)”
“To kolejne mijejsce gdzie czas pędzi jak szalony. Dużo miejsc parkingowych. Dużo sklepów i knajpek. Gdzie można przysiąść przy kawie i obserwować ludzi. Poczytać lub pogadać ze znajomymi. Wiele dobrze zaopatrzonych sklepów. Polecam to fajne miejsce z ciekawą aranżacją.”
“Kawa standardowo pyszna ale torcik dyniowy mega przepyszny!”
“Bardzo fajne miejsce, basen odnowiony, trenerzy super, dzieciaki zadowolone. W szatniach porządek, pilnuje szatni pan lub pani, mozna zostawić cenniejszy drobiazg (po pogadance), toalety wewnątrz jak i na zewnątrz, bar, automat ze zdrowymi przekąskami i napojami, suszarki, szatnia wewnętrzna i zewnętrzna. Polecam”
“Pyszna pizza oraz makaron, wszystko estetycznie podane, duża ilość składników. Miejsce klimatyczne i bardzo przyjazna obsługa. Polecam”
“Zamówiłam jedzenie z dowozem. Danie przyjechało cieplutkie i czas oczekiwania był krótki około 20 minut. Sam posiłek fantastyczny, zamówiłam gulasz z ziemniaczkami i bukietem surówek i dodatkowo zupę pomidorową. Słuszne porcje, absolutnie smaczne. Cieplutko polecam jak ktoś chce zjeść prosty, domowy posiłek. :)”
“Miłe miejsce z dobrym jedzeniem i ślicznym wystrojem. Ceny trochę ponad średnią ale warto odwiedzić lokal bo wszystko smakuje bardzo dobrze. Do wyboru mamy śniadania, kanapki, sałatki a także ciasta i różnego rodzaju napoje.”
“Śmiało można polecić ten lokal, co prawda miejsca jest tam nie wiele i ja akurat trafiłem że trzeba było czekam na zamówienie 30 minut ale warto było. Co prawda dostałem wzamian od miłej Pani kawałek ciasta jako rekompensat za czas jaki czekałem. Pielmini Ormiańskie pyszne, chaciapuri adżarskie też niczego sobie, tylko zupa a dokładnie barszcz Ormiański trochę słabo doprawiony chyba że taki ma być. Niedrogo i smacznie!”
“Przepyszna kawa! Najlepsza jaką piłam. Capucino z napojem sojowym - nawet konsystencja była bardziej aksamitna niż w przypadku innych kaw. Jak to robicie? Który napój sojowy był użyty? Poproszę o info :) Ciekawe jest to, że po tej wizycie specjalnie poszłam do Etno w swoim mieście, zamówiłam tę samą kawę i już nie była taka pyszna i aksamitna. Śniadanie też mega pyszne. Super kiełbaski, fajne dodatki, świeże warzywa. Pycha. Fajny klimat.”
“Dla mnie fajne, kameralne miejsce. Dobra kawa i herbata. Słodkości są extra.”
“Pyszny naleśnik z kurczakiem curry, miła obsługa oraz atrakcyjne ceny. Byliśmy z partnerem już 2 raz i na pewno jeszcze wrócimy. Pozdrawiam :)”
“Burgery przepyszne spróbowaliśmy na ostro i z kurczakiem w Panko oba bardzo dobra na ostro mięsko bardzo dobrze wysmażone. Obsługa bardzo miła i drinki też bardzo dobre”
“To już kolejne urodziny jakie organizujemy w tym lokalu i powiem szczerze że dzieciaki były zadowolone. Ceny chyba najniższe w Skierniewicach. Do tego wypożyczalnia kostiumów karnawałowych. Dwie sale do zabaw i oddzielna sala na poczęstunek a do tego płacąc za 10 dzieci sala na wyłączność. Na minus niestety fakt że w dużej części zabawek brak baterii co nie przeszkadza w zabawie. Pani z obsługi miła i pomocna. Co do temperatury około 19stopni dla biegających dzieci to wystarczająca temperatura a dla dam które przyszły się lansować w cienkich sukienkach może być za chłodno ale przecież tu chodzi o dzieci a nie damulki które chcą się pokazać. Polecam i najprawdopodobniej kolejne urodziny też zrobimy tutaj.”
“Dawno tak samcznie nie jedliśmy. Po prostu polskie, świeże i smaczne. Siedzisz i słyszysz jak na kuchni klepią schabowe. Klientami byli nawet nastolatki, którzy wybrali świeżego schabowego zamiast kebaba czy hamsa. I rachunek - koniecznie zostaw napiwek bo nie uwierzysz, za za tak dobre jedzenie można zapłacić tak malo”
“Bardzo smaczne lody i szeroka oferta. Przyjaźni sprzedawcy i atmosfera. Gorąco polecam wszystkim do odwiedzenia tego miejsca.”