Opinie

  1. Agnieszka Czerwińska ★☆☆☆☆

    Obsługa tragedia. Zamówiłam pół blachy ciasta a podczas odbioru próbowano mi wcisnąć całą. Pani oburzona, że nie chcę całej dosłownie rzuciła mi terminalem do płacenia. Zachowywała się chamsko. Wychodząc powiedziałam do widzenia to nawet nie odpowiedziała. Nie wiem jak szefostwo pozwala na coś takiego. Dodatkowo przede mną obsługiwana była Pani która chciała mały kawałek ciasta to zwrócono jej uwagę, że w okresie przedświątecznym nie kroją takich małych kawałków. Zaznaczam, że w lokalu nie było tłumu tylko ja i ta Pani więc nie wiem w czym był problem ukroić kawałek. Obsługa poniżej krytyki. Szkoda, że trzeba dać przynajmniej jedną gwiazdkę bo najchętniej żadnej bym nie dała.

  2. Katarzyna aa ★★★☆☆

    Średnia herbata , śmietana nie ma nic wspólnego z prawdziwą tak samo owoce nie zbyt dobre za to sam sernik bardzo dobry

  3. Czariet ★★★☆☆

    Jakość kawy i deserów jest fenomenalna, jednak dwie gwiazdki mniej ponieważ w lokalu duszno niemal nie do wytrzymania, deser natomiast, który wyraźnie ma napisane, że płonie - wcale nie płonie, ponieważ "tylko lodowe płoną". Karta wskazuje inaczej

  1. Marek Sroczynski ★★★★★

    Dla mnie fajne, kameralne miejsce. Dobra kawa i herbata. Słodkości są extra.

  2. Christopher Wayne ★★★★★

    Jest to pierwsza kawiarnia w Pabianicach jaką odwiedziliśmy z żoną. Gorąco polecamy - cudowne miejsce !

  3. Qsmiron Qsmir ★★★★☆

    Miejsce w którym kupicie bardzo smaczne ciasta i torty. Na miejscu również można wypić kawę czy herbatę. Zatem dobre miejsce na pogawędkę że znajomymi.

  1. Milena Barys ★★★★★

    To moja druga ulubiona cukiernia w Pabianicach. I moim zdaniem jedna z dwóch Najlepszych cukierni w naszym mieście( mam na myśli konkurencję na Bugaju). Od kilkunastu lat nr 1 w moim domu to "Niebo w Gębie" - jak sama nazwa wskazuje to jest po prostu niebo w gębie(ostatnie zdjęcie) i ciasto kawowe o wdzięcznej nazwie "Coffee". Można tutaj kupic oprócz dobrego ciasta także lody, świeżo paloną kawę ( bardzo duży wybor) i herbatę. Są też zestawy prezentowe. Na miejscu można się napić dobrej kawy. Jest to stosunkowo mała cukiernia w przeciwieństwie tej na Wyszyńskiego. Polecam

  2. Michal Szerffel ★★☆☆☆

    No cóż… Najpierw plusy: ciasto, ceny. Minusów trochę więcej: zagotowanie tzw grzane piwo w mikrofalówce, czekolada do picia to najprawdopodobniej napój czekoladopodobny z saszetki przygotowany na wodzie(!), proszek aż strzelał pod zębami. Bita śmietana była zjadliwa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Coffee House. Palarnia kawy?

Coffee House. Palarnia kawy znajduje się przy Nawrockiego 13A, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Coffee House. Palarnia kawy?

Można skontaktować się z Coffee House. Palarnia kawy pod numerem +48 422 275 152

Jak można dotrzeć do Coffee House. Palarnia kawy?

Do Coffee House. Palarnia kawy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements