Opinie

  1. Jakub Sas ★★★★★

    Wystrój lokalu ciekawy i nowoczesny. Muzyka klimatyczna i nienachalna. Toalety czyste lecz wymagają odświeżenia. Pyszne lemoniady oraz napoje bezalkoholowe. Zamówiliśmy żeberka BBQ oraz Tagliatelle z krewetkami, które są na ostro lecz zależało nam aby były przygotowane jako łagodne. Wszystko zostało przyrządzone jak trzeba. Żeberka pyszne, duża porcja, dla mnie petarda lecz jedyny minus - dużo chrząstek. Tagliatelle niesamowicie smaczne. Smakuje dużo, dużo lepiej niż wyglądało na talerzu. Dobraliśmy sernik baskijski, który gorąco polecam. Na pewno tutaj wrócimy, chociażby ze względu na te świetnie przyrządzone żeberka. Jak dla mnie 10/10

  2. Oli Chojna ★★★★★

    Burgery przepyszne spróbowaliśmy na ostro i z kurczakiem w Panko oba bardzo dobra na ostro mięsko bardzo dobrze wysmażone. Obsługa bardzo miła i drinki też bardzo dobre

  3. Mikołaj Kiżewski ★★★★★

    Zorganizowaliśmy nasze wesele w sali na piętrze i był to strzał w 10tkę! Sala prezentowała się przepięknie, jedzenie każdemu smakowało, a obsługa była miła i profesjonalna. Kamil postarał się aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy i polecamy!

  1. Zygmunt ★★★★☆

    Jedliśmy burgera, salmona oraz tartar. Szczerze mi bardzo smakował burger, jeden z najlepszych który kiedykokwiek jadłem, ale córce ten salmon właśnie średnio, mówiła że bez smaku. Tartar też nie był zły. Córki też se wzieły lemoniady i bardzo dobre. Ale restauracja bardzo klimatyczna

  2. Natalia Borończyk ★★★★★

    Klimatyczne miejsce w samym centrum Tomaszowa, idealne zarówno na spotkanie ze znajomymi jak i kolację we dwoje! Obsługa sympatyczna i zaangażowana pomimo sali pełnej gości, tutaj szczególnie podziękowania kieruję dla kelnerki z dwudniowym stażem, która zajęła się nami z pełnym profesjonalizmem, dawno nie byliśmy nigdzie tak dobrze zaopiekowani. Jedzenie przepyszne, a czas oczekiwania bardzo przystępny!

  3. Mateusz Otto ★★★★☆

    Ciekawe miejsce. Ładny wystrój robi wrażenie. Lokalizacja dość tajemnicza, trzeba wejść przez bramę. Zamówiliśmy lunch dnia i tagliatelle z łososiem. Lunch dnia to ogólnie opcja ciekawa, ponieważ za zupę, danie główne i deser płacimy 27 zł. Zupa niestety miała warzywa z mrożonki, ale była dobrze doprawiona. Pieczeń smaczna i deser też. Tagliatelle wykąpane w tłuszczu z łososia, bardzo tłuste. Dobry makaron, ale całe danie mało wyraziste. Na godne polecenia wyglądają burgery, duże, ze świeżymi składnikami, ładnie podane.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ęklawa Klub Kultura Kawa?

Ęklawa Klub Kultura Kawa znajduje się przy Barlickiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Ęklawa Klub Kultura Kawa?

Do Ęklawa Klub Kultura Kawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements