Opinie

  1. Mościcki Nieruchomości ★★★★☆

    2025.11.29 - Mam mieszane odczucia co do tego lokalu. Przepyszna czekolada w kilku wariantach. Jak to u Wedla. Ale lokal nieduży i ciasny. Przestrzeń pomiędzy stolikami uniemożliwia wygodne siedzenie. Dodatkowo na zapłacenie rachunku musiałyśmy dłuuugo czekać.

  2. Jakub Janaszczyk ★★★★★

    Super miejsce z pięknym świątecznym wystrojem. Najbardziej uwiodła mnie przemiła obsługa. Pani Natalia wiedziała dokładnie co polecić biorąc pod uwagę moje preferencje. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania odnośnie składników alergennych w napoju. Czekolada przepyszna rozpływająca się w ustach.

  3. Tomasz Rotczak ★★★★★

    Byłem w lokalu z rodziną i było cudownie jak zawsze dobre jedzenie szczególnie gorące czekolady. Obsługa była wspaniała i bardzo pomocna szczególnie pani Zuzia która akurat nas obsługiwała. Polecam odwiedzić lokal.

  1. Rzabol ★★★★★

    Będąc zmarzniętym wieczorem naszła mnie ochota na wypicie gorącej czekolady. Wybór padł na Wedla którego wiele razy mijałem ale nigdy do niego nie wstąpiłem. W środku lokal ładny, czysty i schludny. Bardzo wygodne krzesła. Bardzo miła pani kelnerka w ciemnych włosach, która mnie obsługiwała. Od początku miła i uprzejma, w trakcie jedzenia czy picia pytała czy wszystko smakuje. Przechodząc do samych zamówionych pozycji - szarlotka z lodami i czekolada mleczna na gorąco w rozmiarze M (200 ml). Szarlotka poniżej 30 zł, czekolada w cenie 24.5. Najprzyjemniejszym zaskoczeniem było to że w smaku faktycznie jesteśmy w stanie wyczuć klasyczną wedlowską mleczną czekoladę. Odpowiednio słodka, gorąca i wyrazista. Szarlotka odpowiednio jabłkowa z odpowiednią porcją cynamonu. Gałka lodów będąca dodatkiem jest świetnym dopełnieniem całości. Pijalnia jest ciekawym miejscem na chwilę przerwy na głównej łódzkiej ulicy, wchodząc tu nie zawiedziemy się zaczynając od czekolady po obsługę ;)

  2. Tomek Gwizdała ★★★★☆

    Pośpiech i mało czasu spowodowało że zrezygnowałem na odwiedzenie tego lokalu Wedla. A szkoda bo cenie jakość wyrobów i pitnej czekolady. Odwiedziłem już tego typu pijalnie w Ciechocinku ,tam jest rewelacyjna lokalizacja, Białymstoku,Szczecinie.

  3. bastek. ★★☆☆☆

    Zawsze lubiłem produkty Wedla ale... coś z ni mi jest nie tak. Ptasie mleczko to nie to samo ptasie mleczko. Czuć. Druga spraw będą na "białej czekokadzie" byłem zaskoczony tym że to raczej był napój z białej czekolady. Było to czuć i widać. Rozcieczona biała czekolada czymś... a jeszcze zielina herbataw dzbanku. Tego to się pić nie da. Za dużo wsypano herbaty tak mniej więcej o połowę. Bardzo goszka sencha im wyszła (obrzydliwie gorzka. Troszkę się na rym znam. Zajmuję się hobbisrycznie herbatą od 20 lat). Nie polecam lokalu.

  1. Ange89 ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM. Bylam pierwszy raz w E.Wedel i ostatni. Zamowilam sobie czekolade z czarną porzeczka z lekko gorzka czekoladą. Okazało sie, ze porzeczki bylo tak dużo, ze napój byl niemiłosiernie kwaśny ze śladową ilością czekolady. Szkoda, ze nie ma już Manufaktury Czekolady, zdecydowanie czekolada była gęstrza i lepszej jakości. Jeżeli chodzi o czystość i wystrój. Bardzo ubogo. Spodziewałam sie czegoś wiecej po tej pijalce czekolady. Toaleta w opłakanym stanie. Brudno, urwany podajnik na papier toaletowy, zamek na drzwi zepsuty i założona tania zasuwka. Stoły mają rogi poobcierane, a krzesła ustawione byle tylko wiecej osób się zmieściło. Nie jest to komfortowe. Niestety pijalka jest przereklamowana.

  2. Bartosz ★★★★☆

    Smacznie, miła obsługa. Jedna uwaga - nie wiadomo kto wynosi z restauracji kozi ser, ale 3 plasterki grubości 1,5 mm które dostałem w sałatce, sumarycznie były mniejsze niż 1 plaster ze zdjęcia w menu… :):):) choć nie zmienia to faktu, że było smacznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Pijalnia Czekolady E.Wedel znajduje się przy Piotrkowska 69, Śródmieście, 90-422 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Można skontaktować się z Pijalnia Czekolady E.Wedel pod numerem +48 661 961 864

Jak można dotrzeć do Pijalnia Czekolady E.Wedel?

Do Pijalnia Czekolady E.Wedel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements