Super miejsce z duuużym wyborem śniadań do 13:30 :-) A obsługa jest przemiła inzawsE doradzi. A drugiej takiej pysznej kawy nie ma nigdzie. Gorąco i smacznie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Gralewski ★★★★★
-
skieraa ★★★☆☆
Czekolada mleczna + ciasto marchewkowe. Zawiodłam się tym miejscem. Ogólnie ciasto dobre, ciut za słodkie, ale to kwestia gustu... Natomiast czekolada? Bardziej kakao... i w dodatku bez totalnie niczego - zero bitej śmietany czy innych dodatków. Za taką cenę to ja wolę sobie po prostu kakao kupić i w domu wypić.
-
Klaudia Borek ★★★☆☆
Przyszliśmy w niedzielne przedpołudnie na śniadanie. Nam się udało usiąść od razu, ale za nami stale utrzymywała się kilkuosobowa kolejka na stolik. Przy składaniu zamówienia zostaliśmy poinformowani, że czas oczekiwania na jedzenie to 40 min i tyle też czekaliśmy. Jajka po benedyktyńsku bez smaku, przydałoby się lepsze doprawienie lub dorzucenie czegoś, co doda smaku. Smak tostów francuskich ratował bekon. Herbaty rozgrzewające były smakowo w porządku, ale od razu w temperaturze do picia, być może dodatki, które są tam wrzucane, są prosto z lodówki. Obsługa była ciekawa do obserwowania, panie ewidentnie sobie nie radziły z pełną salą. Kolejne osoby były informowane, że czas oczekiwania to już godzina, a po niedługim czasie kolejne dwie pary już usłyszały, że nie przyjmują więcej zamówień, bo mają za dużo. Wspomnę tylko, że były to osoby, które zajęły już stoliki, które się zwolniły chwilkę wcześniej. Słysząc to, aż policzyłam salę i wyszło mi około 26 miejsc siedzących. Także dosyć żenujące, że nie są w stanie przyjąć zamówień z całej sali i to niezbyt dużej. Te dwie pary oczywiście wyszły bez zamówienia czegokolwiek. Podsumowując, obsługa sobie nie radzi, a śniadania nie powalają
-
ban annie ★★★★☆
Na lokal śniadaniowy – w porządku, jako kawiarnia – dużo lepiej. Bardzo smaczna matcha latte. Szakszuka była w porządku, choć mogłaby być lepiej przyprawiona, ładnie podana, niedługi czas oczekiwania. Niestety obsługa nieco zawodzi – panie, choć bardzo miłe, mają lekki problem z organizacją. Ogromny plus za tę matchę, mam nadzieję, że panie nabiorą więcej wprawy i będzie tylko lepiej :)
-
artur76321 ★★★★☆
Jeśli miałbym drugi raz czekać „godzinę” to nie warto. Jedzenie smaczne , obsługa bardzo miła ale tragedia z organizacja. Panie co chwila chodziły i pytały kto co zamawiał. Na początku dostałem informacje o godzinę oczekiwania ale finalnie wyszlo 1,5 godziny czekania … sniadania nie były wydane w tym samym momencie a czekac na jajko z salata tyle czasu to nie usmiecha mi sie
-
Sprinkle ★★★★★
Przepyszna kawa speciality! Poza dripem mają też wariację espresso. Ja zdecydowałam się na kawę gatunku Canillon, która okazała się bardzo delikatnym espresso, mocno pobudzającym, w smaku jakby wytrawnego karmelu. Z dodatkowych plusów: mają też szeroką gamę śniadań w dość przystępnych cenach, otwarci są już od 8:00, a baristka jest super miła i odpowie na wszystkie wasze pytania. :—)
-
red_marttini ★★☆☆☆
Jajka sadzone na szpinaku z boczkiem - można by było sobie wyobrazić świeży szpinak i smażone plastry boczku. Niestety to tylko brzmi dobrze. Za 21zł dwa jajka i breja z pojedynczymi kawałkami boczku. Nie tylko nie warte swojej ceny, ale po prostu nie powinno znaleźć się w menu żadnej restauracji. Poza tym zamówiliśmy burrito z jajecznicą i było naprawdę dobre. Kawa również smaczna
-
Monika Kaczmarek ★★★★★
Byłam dwa razy na kawie - espresso macchiato (pierwszy raz piłam taką wariację kawy) i kawa różana. Ciekawe smaki, czas oczekiwania w porządku, ceny jak wszędzie. Lokal przytulny, pełen roślin, skrzynek, przytulnych akcentów. Duży plus to podanie wody do espresso - standard w krajach południowych, niekoniecznie jeszcze u nas.
-
Ilona Z ★★☆☆☆
Przy kasie obsługa przemiła. Wydaje się, że jest duży wybór śniadań i ciekawe smaki lemoniady. A potem okazuje się, że na jedzenie - i to na prosty omlet z serem i szpinakiem oraz tosty francuskie - czeka się 30minut !!!!! Mój syn na burrito czekał 40minut. Na żadne z nich nie było warto czekać. Bardzo nie było warto czekać. Jedynie kawa jest dobra i mocna. Za czas oczekiwania i smak jedzenia 2 gwiazdki.
-
Luzaczek ★★★★☆
Bardzo przytulne miejsce. Minus za maly wybór smakowych kaw oraz że w piernikowej latte byly skorki pomarańczy o czym nie zostalam poinformowana :(. Polecam również zwrócić uwagę na zamykanie drzwi w toalecie. Ciężko je się zamyka z myślą z tyłu głowy że można z niej już nigdy nie wyjść :p ale mimo wszystko kawa była bardzo dobra
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Colour Cafe?
Colour Cafe znajduje się przy Piotrkowska 132, Śródmieście, 90-062 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Colour Cafe?
Można skontaktować się z Colour Cafe pod numerem +48 790 289 675
Jak można dotrzeć do Colour Cafe?
Do Colour Cafe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku