Opinie

  1. Marcin Szymonik ★★★★★

    Dania obiadowe bardzo smaczne, chociaż wolałbym, żeby szczawiowa była bardziej kwaśna. :-) Desery obłędne, a ceny przystępne. Polecam!

  2. Sławomir Iracki ★★★★★

    Bardzo specyficzny, ale świetny klimat miejsca. A jedzenie czy ciasta - ci co byli to wracają, więc to chyba jedyna właściwa ocena.

  3. Zorya ★★★★★

    Bardzo ładna mimo trwającego remontu willa(palacyk) z piękną historia. Przez kilka lat leczył się tu i tworzył jednocześnie Bolesław Prus. Obecnie raz w tygodniu podpisuje swoje książki prof. Maria Szyszkowska, filozof i była senator. Ładne wnętrza i pyszne jedzenie. Odwiedzana bardzo licznie. Mogą być kłopoty z miejscami. Bardzo piękny ogródek z lawndowym wystrojem na cieplejsze dni. Koniecznie do odwiedzenia.

  1. Kuba K ★★★☆☆

    3 gwiazdki przydzielona tylko ze względu na lokalizację. Jeśli chodzi i restauracje sama w sobie jest ona niezorganizowana a podawane dania nie są warte swojej ceny. Zamówione przez nas pozycję sałatka cezar oraz sałatka z kurczakiem pozostawiały wiele do życzenia i daleko im było do formy zwanej sałatką. Brak informacji o składnikach dania.Rosół w ogóle nie smakował tak jak powinien. Jedynie co to naleśniki były zjadliwe. Co do obsługi jak ktoś wcześniej zaznaczył pochodząca ze wschodu nie mająca pojęcia co podaje klientom. Ogólnie restauracja żeby dobrze funkcjonowała powinna być przeorganizowania i na wejściu powinny być zamieszczone informacje że restauracja ma charakter samoobsługowy.

  2. PPiWnT Pociąg Pancerny ★☆☆☆☆

    Fajne klimatyczne miejsce ale zalety na tym się kończą. Nie ma obsługi kelnera przy stoliku. Stoi się w kolejce a zainteresowanie klientem znikome. Przy zwróceniu uwagi uśmiechają się i jeszcze bardziej spowalniają ruchy. Jadłospis jak nakazuje nowomoda raczej skąpy, można zamówić wszystko o ile jest to schabowy. Siedzenia tapicerowane obrzydliwie brudne, można się do nich przykleić a jak uda się oderwać to napotkani ludzie pomyślą że zwieracze puściły i taki zadek brudny. Doczekałem schabowego z frytkami. To pierwsze było gorące jak trzeba ale frytki sflaczałe o temperaturze niższej od otoczenia. W sumie jakby kuchcik był kreatywny mógł dorzucić do nich kostki lodu i powiedzieć , że w upały tak się podaje. Nie polecam, w środku siedzą tylko z demencją którym wszystko jedno, reszta wychodzi. To kiepski bar wolnej obsługi, na pewno nie jest to restauracja chociażby dlatego, że obsługa gania w krótkich spodenkach, no w barze to mogli by w sumie w kąpielówkach. A! i po tym schabowym wątroba to prawie między pośladkami mi wyszła.Generalnie do miejsca zapraszam Sanepid i funkcjonariuszy KAS bo z paragonu trudno wyczytać co zamówiłem.

  3. Agnieszka W ★★★★★

    Piękna klimatyczna kawiarnia przy pensjonacie, z dużym bezpłatnym parkingiem. Wystroj artystyczny w najlepszym guście. Stoliki w ogrodzie lub wewnątrz. Właściciel bardzo uprzejmy i pomocny, kawa i ciasto znakomite. Jadłam przepyszną tartę z budyniem i owocami- rewelacyjna. Wszystko czyściutkie, włącznie z toaletami. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia Ewelina?

Kawiarnia Ewelina znajduje się przy 24-140 Nałęczów, Lubelskie, Polska

Jak można dotrzeć do Kawiarnia Ewelina?

Do Kawiarnia Ewelina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements