Przegląd katalogu
- 365 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 365 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 365 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 97,158 opinii i ocen.
“Porcje duże jedzenie smaczne domowe. Mogę polecić na szybki obiad”
“Fajna, przytulna kawiarnia w Białej. Polecam wszystkim czekoladę na gorąco, bardzo dobry był też sernik z chałwą.”
“Zajechaliśmy po trasie, patrząc na opinie lokalnych pizzerii. Nie zawiedliśmy się, kontakt telefoniczny aby zarezerwować stolik i temat ogarnięty. Fajna, lokalna knajpa gdzie można zjeść bardzo dobra pizzę włoską. Bardzo duży plus za brak sosów do pizzy. Tylko oliwa która ma bardzo fajny smak. Dobrej jakości składniki. POLECAMY z czystym sumieniem. Bardzo miła Pani na obsłudze. Pozdrawiamy.”
“Fantastyczne miejsce i niesamowicie przyjaźni właściciele! Wjechaliśmy jako intruzi - zerknąć, zobaczyć co to za miejsce i zostaliśmy oprowadzeni, karmiliśmy alpaczki, zostaliśmy pokierowani na spacer - zaskakująco pozytywnie. Właściciele organizują różne eventy, prowadzą jazdy na konikach.”
“Pyszna, spersonalizowana kawa! Bardzo miła obsługa, klimat cudowny. Polecam!”
“Dziecko od roku chciało mieć urodziny tylko w tym miejscu. Był kiedyś na urodzinach u koleżanki. Miał porównanie z innymi bawialniami. Trochę się bałam że jest to za mała bawialnia i nie będzie zbyt atrakcyjnie dla dzieciaków. NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Klub na wyłączność podczas urodziny, miejsce dla rodziców, możliwość wynajęcia dodatkowych atrakcji(byliśmy, widziałam na innych urodzinach, dzieci super się bawiły). Ilość atrakcji jest naprawdę w zupełności wystarczająca. Pani jest bardzo sympatyczna, dzieciaki ja lubią, ma świetny kontakt za równo z dziećmi jak i rodzicami. Jak trzeba to pomoże. Z czystym sumieniem polecamy i bardzo chętnie powrócimy nie tylko na urodziny;) dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i oby tak dalej! Agata i Wojtuś;)”
“Pyszne i piękne miejsce które uwielbiamy. Zawsze miła obsługa i niespotykane smaki lodów. Jest również pyszna kawa, ciasta i gorące gofry z owocami.”
“Bajk prowadzony przez Kamila, to nie tylko pyszna kawka, w którą chłopak wkłada całe swoje serce i umiejętności, ale miejsce gdzie zawsze dostaniecie przepyszne, robione przez niego wypieki, a także serdeczny uśmiech i odrobinę dobrej energii na cały dzień. To jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie znam. Dzięki niemu kawa smakuje 100/10 ❤️Warto wpaść i przekonać się osobiście ☺️”
“Świetny wybór kawy. Duża ilość asortymentu sprawia, że w każde kolejne zamówienie staje się ciekawsze, zachęca do eksplorowania kawowego świata:) Podział kaw pod kątem sposobu parzenia to absolutne mistrzostwo:) trzymajcie tak dalej!:)”
“Polecamy gorąco! Niesamowita zabawa na świeżym powietrzu, w sam raz dla dzieci i dorosłych. Super obsługa, zadaszona wiata, możliwość rozpalenia ogniska, miejsca parkingowe. Szybki dojazd. Dzieci zachwycone! Na pewno tam wrócimy przy kolejnej okazji. W końcu alternatywa do wszelkich kulek i trampolin. Zwłaszcza dla starszych dzieci. Dorośli tez będą bardzo zadowoleni. #urodzinylublin”
“Śmiem twierdzić, że najlepsze burgery i dodatki do nich w Polsce. Dużo jeżdże, ale tak dobrych nie ma nigdzie! Nie bez powodu zajęły 1sze miejsce w plebiscycie kuriera lubelskiego. Zawsze świeże składniki, zawsze świeże mięso (a nie jakieś mrożone jak w Jabłonnie w knajpie vis a vis orlenu), wspaniałe dodatki i najlepsza zawsze uśmiechnięta obsługa. Polecam każdemu! P.s. Spróuj również kapsalona, bo jest świetny!”
“Przytulne miejsce zaraz obok większości wydziałów :)”
“Niezwykle miła kameralna kawiarnia. Rewelacyjne tarty i kawa, a wystrój i klimat bardzo przyjemny.”
“Super miejsce! 4 latki bardzo zadowolone z organizacji urodzin, sala pięknie przystrojona. Oferta zgodna z przedstawioną wcześniej. Polecam!”
“Przecudnie - klimatycznie, czysto, schludnie, czuć w tej kawiarni spokój, miłość i opiekę. Obsługa uśmiechnięta, bardzo życzliwa, naprawdę wychodzi się stamtąd w dobrym humorze. Polecam! Dania pyszne, kawa waniliowa i latte również przepyszne. Tanio, smacznie, klimatycznie. Jedna z najlepszych kawiarni w jakich obecnie byliśmy.”
“Wyjątkowe miejsce na mapie Lublina, polecam koniecznie spróbować kawy z syfonu. Całe doświadczenie wzmaga wystrój kawiarni, meble z okresu międzywojennego, muzyka. Klimat tego miejsca jest niezwykły. Nie można też nie wspomnieć o przemiłej obsłudze, która posiada nie tylko ogrom wiedzy w zakresie kawy, ale także historii Lublina”
“Jakość sprzedawanych produktów i podejście do klienta na wysokim poziomie. Miejsce godne polecenia!”
“Makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym był naprawdę bardzo dobry. Smak dopracowany, składniki świeże, całość podana w apetyczny sposób. Za 17 zł to świetny stosunek jakości do ceny. Przyjemne miejsce, do którego chętnie się wraca. Zdecydowanie warto spróbować”
“Pyszne i piękne ciasta, eleganckie i wybitne monoporcje, a do tego przemiła obsługa i Pani opowiadająca z wielką radością i fascynacją o każdym cieście. Jednym słowem Polecam!”
“Przepyszne lody i gofry z super miłą obsługą. Warto tu się zatrzymać a nawet specjalnie przyjechać. Rodzinna atmosfera i ciepłe przyjęcie sprawia, że klient czuje się mile widziany.”
“Willa Lucyna to cudowne miejsce w którym można poczuć klimat Nałęczowa! Przemili , pomocni właściciele! Wspaniały ogród, gdzie można wypocząć i się zrelaksować! Willa w centrum, wszędzie można iść spacerkiem, a jednocześnie cisza i spokój ;) dziękujemy i na pewno jak wrócimy to tylko tam!”
“Bardzo miła obsługa szybka pyszne napoje szybko robione polecam bardzo serdecznie”
“Serdecznie polecam wszystkim miłośnikom kaw wszelakich! Obsługa jest na najwyższym poziomie - miła, pomocna i tworząca artystyczne cuda w piance. Naprawdę nie ma po co iść dalej Krakowskim Przedmieściem, Biały Miś przyjmie Was serdecznie i utuli kubkiem czegoś znakomitego od kaw, zaczynając po matchę i inne napoje doskonałe na upalne / zimne dni kończąc. Chałwa i baklava też niczego sobie. Ciasta idealnie wyważone pod względem ilości zawartego w nich cukru. Po prostu miodzio :D”
“Byliśmy na koncercie Raduli, Ścierański, Kuczyński. Super wydarzenie. Wszystko było ok oprócz tego że trzeba było stać przed drzwiami na zimnie ( śnieg z deszczem ) i czekać aż skończy się próba. Wejście było od 18.30 a finalnie drzwi otwarto o 18.50...”
“Zawsze jak jest okazja do okazania trochę miłości mojej żonie to zachodzę do Sunday. Jak nie bluzeczka to sweterek, jak nie sweterek to coś żeby narzucić, no wybór i jakość spełnia moje wszystkie kryteria. Gdyby lubiła biżuterię to też by się coś znalazło. Klasa. Polecam serdecznie.”
“Super miejsce na lampkę wina lub kawè. Klimatycznie zarówno na części ogródkowej jak i wewnątrz.”
“Tort weselny od Czekoladowy (śmietanka–mango–marakuja w formie monoporcji) był przepyszny i pięknie podany – zarówno my, jak i nasi goście byliśmy zachwyceni smakiem i wyglądem. Monoporcje były świetnym pomysłem, który zastąpił tradycyjny tort. Dodatkowo złote pudełeczka z sześcioma truflami jako gościńce okazały się strzałem w dziesiątkę – eleganckie i przepyszne, wszyscy byli nimi zachwyceni. Polecamy Czekoladowy każdemu, kto szuka wyjątkowych tortów i słodkich upominków na wesele.”
“Świetny klimat, pyszne herbatki i przemiła obsługa ☺️❤️”
“Bogaty wybór pieczywa. Obsługa zawsze TOP brakuje gwiazdek. Polecam.”
“Super miejscówka na rodzinne imprezy. Super zorganizowane urodziny . Miła obsługa. Dzieci mają do dyspozycji całą górę, dorośli dół. Świetnie zorganizowali mi przyjęcie urodzinowe Synka. Polecam serdecznie.”