Przegląd katalogu
- 365 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 365 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 365 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 97,158 opinii i ocen.
“Najlepsza Żabka!!! Panie są zawsze miłe pomocne i uśmiechnięte. Aż chce się przychodzić do tej żabki !!!!”
“Obsługa bardzo miła, wnętrze proste i ładnie przyjemne dla oka, ceny jedzenia adekwatne do porcji oraz smaku. Jak znów będę w Lublinie to z chęcią odwiedzę te miejsce jeszcze nie jeden raz. Ciepło polecam ☺️”
“Cafe Mari lokalizacja obok której często przechodzę. Popularna wśród kobiet. (tak słyszałem z kilku źródeł). Wybrałem się tam na śniadanie i zostałem pozytywnie zaskoczony. Ja zamówiłem jaja po turecku a żoną pieczonego naleśnika. Jak danie bardzo smaczne. Dobrze przyprawione lekko pikantne jako w koszulce idealnie przygotowane. Dobrego smaczny świeży chleb. Na koniec poprosiłem o dodatkową porcję chleba i nie było z tym problemu. Naleśnik moje żony też smaczny. Sam czas oczekiwania na potrawy był średnio długi. Porcje średniej wielkości. Jak dla mnie wystarczy ale znam takich co mogli by się nie najeść. Ceny w normie śniadaniowej. Jadłem już śniadanie w kilku lokalach w Lubinie i mogę ten lokal polecić z czystym sumieniem. Reasumując poczytne zaskocznie.”
“Plusy: + ogromny wybór smaków lodów, codziennie są inne ciekawe i prawie zawsze pyszne smaki. + są miejsca siedzące + profesjonalna i miła obsługa + wybór rożka + aplikacja z punktami Minusy: - wysokie stosunkowo ceny”
“Korzystałam z pola namiotowego w weekend poprzedzający 15.08. Było ciasno na polu i w godzinach „szczytu” pod prysznicami. Poza tym luz i spokój. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, a w nocy bez szaleństw i głośnych imprez. Polecam!”
“Wspaniały klimat. Cisza, spokój od zgiełku i ludzi. Piękny ogród- widać, że ktoś dba i to z gustem. Kupiliśmy tylko kawki, lody dla dziecka i serniczek. Kawka pyszna. Pani podgrzała mleczko żonie- nawet nic nie trzeba było mówić… wspaniałe! Serniczek- pierwsza klasa. Pycha! Podany przepięknie. Smak rewelacja. Cena? Bardzo, bardzo przystępna- ponieważ kawałeczek ze zdjęcia 20 PLN. W ofercie lody marki „Bracia Koral” - a więc sprawdzona, Polska marka z bdb lodami. Pani kelnerka uprzejma i kompetentna. Polecam serdecznie.”
“Jestem co weekend i zawsze jestem zadowolony. Wszystko na miejscu no i uśmiechnięta obsługa. Można ? Można!”
“Świetne miejsce dla dzieciaków. Panie w obsłudze bardzo życzliwe. Polecam ❤️”
“Nie wiem chyba juz nie dostaje punków za oceny”
“Jako staly klient mogę polecić bublee Tea z tego miejsca, dziewczyny z obsługi miłe mimo często dużej kolejki. Polecam !”
“Duży wybór smaków ale polecam udać się w południe lub zaraz po, ponieważ wieczorem dostępne jest tylko kilka mało spektakularnych smaków takich jak truskawka, czekolada czy wanilia. To tylko rada dla osób które planują się wybrać wieczorem:) Poza tym świetny smak lodów i dogodne położenie tego miejsca”
“Pyszne gofry. Bardzo miła obsługa. Sympatyczna atmosfera dzięki właścicielowi .Polecam”
“Rewelacja. Są bardzo uprzejmi. Uśmiech i dostępność personelu na każdym kroku. Zapytałem, czy jest możliwość zamówienia piwa do pokoju ponieważ byłem kierowcą na imprezie poza hotelem i nie mogłem spożywać alko. Po powrocie w nocy do pokoju jak obiecano… w dzbanie z lodem dwa piwa. Zawsze będę tu zamawiał pokój.”
“Zamawiam głównie kanapki :) ALE jadłem też zupy i deserki i wszystko zawsze było bardzo smaczne. Polecam. To nie wykwintna restauracja ale to co oferuje jest po prostu świetne :) miła obsługa i krótki czas oczekiwania na jedzenie ;)”
“Miejsce idealne na kawę i ciasteczko o dość wysokich cenach. I kawa i ciasta są tu przepyszne. Jest to miejsce obowiązkowe na mapie Lublina w którym kawy napić się trzeba i doładować energią na dalsze uliczek zwiedzanie. Polecam to miejsce bo warto. Można płacić kartą.”
“Dawniej w tym miejscu była apteka teraz jest kawiarenka z bardzo dobrymi, różnymi ciastkami oraz dobrą kawą i dodatkami do niej. Fajne przytulne miejsce, miła obsługa. Warto wpaść, posiedzieć sobie, wypić kawę i odpocząć. Polecam”
“lody gałka 5 zł, kawa/herbata, również dania ciepłe typu zapiekanka ☺️ polecam odwiedzić”
“Klimatyczne i pyszne miejsce. Naleśniki wytrawne i na słodko, gryczane, pszenne lub czekoladowe. Do tego kawy, herbaty, barszcz czerwony, czy świeżo wyciskany sok.”
“moja ulubiona żabka w pobliżu, chodzę tam bardzo często a opinie na temat kasjerki są według mnie przesadzone i w zasadzie nieprawdziwe. spoko klimat, spoko obsługa.”
“Mega spoko obsługa, miła sympatyczna pani, która dba o czystość i higiene sklepu.Zatowarowanie wyśmienite, sklepik mały ale idealny warto przychodzić częściej.Polecam”
“Chciałabym bardzo pochwalić obsługę sklepu,ponieważ już drugi raz w tym miesiącu,podeszły do mnie panie ekspedientki(dwie różne w dwóch różnych dniach) i zaproponowały mi,że otworzą dla mnie kasę pierwszeństwa. Dodam,że jestem w 9 miesiącu ciąży i byłam mile zaskoczona,że ktoś rozumie jak jest ciężko w takie upały mimo robienia zakupów wieczorową porą. To się chwali i dzięki temu wolę nawet przepłacic za coś u Państwa niż jechać do waszej konkurencji,gdzie jeszcze nigdy nie zostałam przepuszczona w kolejce albo obsłużona w pierwszej kolejności.”
“Dobry sklep w dobrym miejscu, polecam”
“Pani Natalia jest PRZEMIŁĄ kasjerką. Zawsze służy pomocą, jest uśmiechnięta i pozytywna. Staram się robić zakupy tylko u niej bo zawsze mi słusznie doradzi. Zrobi wszystko aby klient wyszedł ze sklepu zadowolony. Zauważyłem to już dawno bo dużo osób na osiedlu wypowiada się o niej w ten sam sposób. Oby więcej takich osób w handlu! Wiele osób tu przepracowało ale takiej fajnej babki tu jeszcze nie było! :D”
“Jedyny Lidl w Świdniku... Trzymają poziom, wszystko się zgadza z gazetkami. Obsługa pomocną, czego chcieć więcej :-)”
“Przeżyłam tu jeden z najpiękniejszych dni w życiu - podziwiając dinozaury, tańcząc i słuchając na zapętleniu piosenki „Orinoco Flow””
“Smacznie w przystępnej cenie. Klimatycznie na zewnątrz i w środku. W szczycie obiadowym nie było problemu z miejscem na parkingu jak i przy stoliku.”
“Absolutnie fantastyczna wizyta w Wedlu w Parku Zdrojowym! To miejsce to prawdziwa perełka, idealna na popołudniową kawę i coś słodkiego, zwłaszcza gdy pogoda dopisuje i można usiąść na zewnątrz. Tym, co jednak naprawdę wyróżniło naszą wizytę, był Michał – kelner na zmianie. Michał to czysta energia i dowcip! Od wejścia zarażał uśmiechem, a jego poczucie humoru sprawiło, że cały czas spędzony w cukierni był jeszcze przyjemniejszy. Z łatwością nawiązywał kontakt, a jego zabawne komentarze rozładowywały atmosferę i sprawiały, że czuliśmy się swobodnie. Do tego był niesamowicie pomocny i znał kartę na wylot. Samo jedzenie, jak to w Wedlu, było oczywiście pyszne – klasyka, która zawsze smakuje wybornie. Ale to właśnie Michał sprawił, że ta wizyta zostanie w naszej pamięci na długo. Jeśli szukacie miejsca z cudownym klimatem i obsługą, która potrafi poprawić humor, to Wedel w Parku Zdrojowym z Michałem na zmianie jest strzałem w dziesiątkę! Serdecznie polecamy!”
“Polecam to miejsce! Przemiła obsługa która doradziła w wyborze kawki i ciasta. Na pewno zawitam tam ponownie!”
“Obsługa bardzo fajna, Pani Bożenka która nas obsługiwała była bardzo sympatyczna (niedziala)”
“Żabka jak żabka, ale bardzo sympatyczna pani z obsługi zasługuje na wyróżnienie.”