Świetny lokal na organizowanie imprez i uroczystości okolicznościowych z profesjonalną obsługą i smacznym daniami.
Zdjęcia
Opinie
-
irena śliwińska ★★★★★
-
Grażyna ★★☆☆☆
Niestety, chyba nastąpiła zmiana kucharza lub jakieś inne problemy. Wcześniej było tu pysznie, wyjątkowo wręcz. Smaki były na wyższym poziomie. Ostatnio zaś np. flaki mało treściwe, mocno zagęszczone mąką, niedoprawione. Małe porcje frytek jak za cenę dań. Reszta też bardzo słaba, poniżej średniej. Szkoda, że tak się popsuło. Ceny i wybór dań na miejscu inny niż na ich stronie internetowej - duży minus.
-
Paulina S ★★★★★
Przepyszne jedzenie, super obsługa, bardzo polecam zarówno na imprezy okolicznościowe, jak i prywatne spotkania.
-
Daniel Fus ★★★★★
Kolejna wizyta w tym lokalu, tym razem w weekend walentynkowy. Tatar na wysokim poziomie, mięso świeże, siekane nie mielone, drugie danie polędwiczka miękka, kluski śląskie jak na restaurację z korzeniami śląskimi rewelacja, no i na koniec deserek, szarlotka na ciepło z lodami pyszna, i sernik pistacjowy super, ogólnie jedzenie bardzo smaczne i porcje duże, podejście właścicieli że lepiej więcej niż za mało uważam że bardzo dobre, polecam.
-
Patryk Bednarski ★★★★★
Mieliśmy przyjemność organizacji Chrzcin u Hanysa, sala którą zastaliśmy była piękne przybrana, podane jedzenie było pyszne. Obsługa znakomita, często nas doglądała przez co czuliśmy się zaopiekowani. Polecamy
-
A. M. ★★★★☆
Na razie mogę tyle, jeżeli będę już po imprezie to nie zapomnę odpowiednio nagrodzić lub nie gwiazdkami.
-
Klaudia Bogusz ★★★★★
Przyjęcie się udało i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie było przepyszne dania główne jak i przystawki były bardzo smaczne. Sala idealna! Wystrój cudowny. Obsługa miła i pomocna. Kontakt z sprawie organizacji beż żadnych zastrzeżeń. Jako klienci byli dopieszczeni i rozpieszczeni. Polecam z całego serca. ❤️
-
Aneta Wasilewska ★★★☆☆
Pierwszy raz w tym miejscu. Niestety czas oczekiwania na roladę wynosił 45 min. Znaczy, że kuchnia nawet w niedzielę około 15-tej nie jest przygotowana na niektóre dania. Chyba, że chodzi o to, żeby goście zamawiali tzw. "standard". A więc, standardowy kurczak smaczny, frytki w porządku, surówka smaczna i świeża. Największy minus to temperaturą w lokalu. STRASZNIE ZIMNO! Niedzielne popołudnie to chyba czas aby spodziewać się gości. Chcieliśmy spokojnie zjeść na miejscu, jednak temperatura wewnątrz na to nie pozwoliła. Lokal ciemny, zimny i bez wyraźnego charakteru. Obiad zabraliśmy do domu. Dwoje wejściowych drzwi to też jakiś dziwny mylący zabieg. Obsługa to duży plus.
-
Iwona Boluk ★☆☆☆☆
W dniu dzisiejszym pojechałam z rodziną na obiad. W lokalu było bardzo zimno, nie dało się zdjąć kurtki, dopiero na naszą wyraźną prośbę kelnerka włączyła ogrzewanie, które niewiele dało bo lokal jest wychłodzony. Poza 2 Paniami które kończyły posiłek jak przyszliśmy byliśmy jedynymi gośćmi w lokalu. Na rosół czekaliśmy 20 minut (znośnie), po kolejnych 30 minutach (50 minut od przyjścia)córka dostała drugie danie (1 danie z 4 zamówionych) Po kolejnych 30 minutach pozostałych dań dalej nie było. Kelnerka powtarzała że kuchnia już za chwileczkę je wyda. Po półtorej godziny oczekiwania zapłaciliśmy za napoje, rosół i obiad córki i opuściliśmy lokal. Po powrocie do domu zamieściłam na profilu restauracji na facebooku pod postem z zaproszeniem na niedzielny obiad opinię z dzisiejszej wizyty, po czym mój komentarz został usunięty a moje konto zablokowane, żebym nie mogła wystawić im kolejnej opinii. Z profilu męża sprawdziłam, że inny negatywny komentarz, który wstawiła inna Pani również został usunięty. Odpowiadając na Pani odpowiedz to oczywiście wybiela sie Pani co nie jest dziwne. Druga opinia była też pod tym postem że wszystko pewnie mrożone, mam nawet screeny więc proszę nie kłamać że nie było innej krytycznej opinii. Dodatkowo podawanie 1 dziecku dania bo robi się je szybciej a drugie ma patrzeć głodne i czekać ponad pół godziny gdzie kelnerka nie jest w stanie powiedzieć ile jeszcze jest mega słabe. Dania powinny być podawane jednocześnie. Byłam drugi raz w waszym lokalu i poprzednio to samo danie otrzymałam po 30minutach od zamówienia więc proszę nie mówić że robi się je prawie półtorej godziny. Ale cóż przez niedomknięte drzwi do kuchni było widać biegające po niej dziecko więc skoro obsługa zamiast wydawać dania zajmuje się dziećmi na kuchni gdzie mogą się poparzyć to nic dziwnego że klient musi tyle czekać. Zdania nie zmienię i proszę mnie nie nękać na Facebooku w prywatnych wiadomościach.
-
Henryk Brzeszczotek ★★★★☆
Restauracja jest dosyć ładna, przed wejściem znajduje się spory parking. Panie kelnerki bardzo miłe i uprzejme, klimatyzacja bardzo dobrze chłodzi w upalne dni. Jedzenie bez szału, ale i bez tragedii.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres U HANYSA Restauracja- Kawiarnia?
U HANYSA Restauracja- Kawiarnia znajduje się przy Miłocin 6, 24-150 Miłocin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do U HANYSA Restauracja- Kawiarnia?
Można skontaktować się z U HANYSA Restauracja- Kawiarnia pod numerem +48 733 910 910
Jak można dotrzeć do U HANYSA Restauracja- Kawiarnia?
Do U HANYSA Restauracja- Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku