Przegląd katalogu
- 365 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 90% Ze zdjęciami
Znaleziono 365 wyników
Przeglądaj kawiarnia w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 365 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 97,158 opinii i ocen.
“Naszym pierwszym wyborem na przekąskę i kawę było zupełnie inne miejsce, ale tam zostaliśmy przez obsługę olani i trafiliśmy do Café Velo. I bardzo dobrze. Lokal może niewielki ale bardzo wygodny. Pusta witryna trochę nas przeraziła, ale miły Pan szybko wytłumaczył że ciasta trzymają na zapleczu i może nam je zaprezentować. Bez jednak prezentacji pokusiliśmy się na tartę z kurczakiem i warzywami. Nie widząc dokładnie co zamawiamy, w mojej głowie malowała się cieniutka tarta, na której wierzchu rzuconych jest kilka kawałków kurczaka i ew. jakiś pomidor i dostaniemy to na zimno. Oczywiście myliłem się w 100% i to na ogromny plus. To co otrzymaliśmy nazwałbym bardziej nawet zapiekanką, ze względu na jej rozmiary. Ta tarta była dość spora i bardzo naładowana składnikami. W dosłownie każdym kęsie były duże kawałki kurczaka, a oprócz tego papryka, cukinia, kukurydza i na pewno coś jeszcze. Tarta mięciutka i cieplutka, a do tego lekki domowy sos czosnkowy. Było to bardzo smaczne i pozytywne zaskoczenie. Po takim kawałku nawet nie myśleliśmy już o obiedzie. Miejsce na pewno godne polecenia.”
“Bardzo dobra kawa i miła obsługa.”
“Dobre lody w dobrym miejscu. Akurat nie za daleko żeby dojechać z dziećmi i na zachętę postawić im lody. Smaki są pyszne o cały czas się zmieniają. Polecam lemoniady ostatnio były w czterech smakach i na dodatek nieprzesłodzonych. Bardzo miła obsługa .”
“Supi żaba, fajny dziadek kasjer Gdyby tylko ichniejsza pizza 4 sery zawsze była na stanie to byłbym w niebie”
“Bardzo dobre ciastka i herbaty rozgrzewajace. Kotki cudowne, nie boją się, daja się szurać.”
“Bardzo dobre śniadania serwowane przez cały dzień. Polecam jajecznicę z kurkami, słony talerzyk z pastami, francuskie śniadanie, same pyszności jest w czym wybierać. Parking miejski, płatny i często nie ma gdzie zaparkować. #parzona #śniadanie #lublinmiastoinspiracji”
“Przyjemna kawiarnia z pysznymi ciastkami i miłą atmosferą. Jedynie spory tłum i kilka ciekawskich os przy słodkościach trochę przeszkadzało.”
“Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Od wejścia do kawiarni czuć super klimat. Wygodne, kolorowe fotele, sporo miejsca, ładny wystrój. Obsługa bardzo miła. Duży wybór kaw, herbat, matchy, lemoniad. Są nawet lody. Tak samo duży wybór słodkości - od makaroników, przez ciasta, po ciekawe ptysie i babeczki. Do wyboru do koloru. Ptyś z nadzieniem pistacjowym z maliną i cappucino pyszne. Herbata jest podawana w dużym dzbanku to też na duży plus i do tego pyszna, aromatyczna i z dużą zawartością owoców, dostajemy też mały słoiczek z miodem i konfiturą. Ceny ptysie dość wysokie, ale myślę, że dla tego smaku warto. Bardzo polecam”
“Przyjemne wnętrze. Ciasta z ksylitolem i erytrolem zamiast cukru mają specyficzny posmak, który nie wszystkim może pasować, dla mnie jest ok. Ale za to kawę serwują klasyczną. Ogólnie polecam.”
“Cudowne miejsce na relaks i spotkanie z przyjaciółmi! Kawiarnia zachwyca klimatem, przytulnym wnętrzem i miłą obsługą. Kawy i lody są przepyszne, świeże i pięknie podane – prawdziwa uczta dla podniebienia. Idealne miejsce, żeby odpocząć podczas spaceru po Starym Mieście. Zdecydowanie polecamy każdemu, kto ceni smak i wyjątkową atmosferę!”
“Bardzo miła pani w okularach bardzo dobry sklep. Pan też bardzo uprzejmy. Polecam.”
“Elegancka, ale klimatyczna restauracja. Naprawdę smaczne dania, odpowiednie porcje- my wzięliśmy pizze, lasagne i gniochi. Ceny jak w większości restauracji, obsługa miła, ale powściągliwa. Możliwość zakupu włoskich produktów: win, sera, wędlin, itp.”
“Bardzo fajne miejsce na rodzinne spotkanie. Pizza pyszna, kapsalon mega porcja i duży plus za podanie w ceramicznym naczyniu. Bardzo miła i pomocna obsługa. Syn wyszedł najedzony i zadowolony. Na pewno jeszcze tu wrócimy.”
“Kiedyś chyba był tu jubiler ale to było dawno temu teraz jest klimatyczna knajpka z bardzo dobrym jedzeniem. Lokal czynny od 8 więc jeśli zapomnisz zjeść śniadanie w domu możesz to zrobić u nich. Obsługa miła i pomocna, wyczerpująco opowiada o wszystkich daniech. Czas oczekiwania na jedzenie ok 15 min. Polecam świeżo wyciskane soki, nalesniki w pomarańczach, mrożoną kawę, jajka po benedyktyńsku. #lublin #lublinmiastoinspiracji #wytrawnybistro #dobrakawa #śniadanie”
“Dosyć spora sala zabaw dla dzieci z możliwością wynajęcia na urodziny lub inne okolicznościowe uroczystości. Przy wejściu szatnia oraz sklepik z drobnymi łakociami. Dorośli czekając na swoje pociechy mogą zjeść ciacho i napić się bardzo przyzwoitej kawy. Polecam to miejsce.”
“Ogólnie obsługa jest bardzo miła, bubble tea niczego sobie serio jak narazie najlepsze bubble tea jakie piłem. Polecam każdemu!”
“Polecam sale zabaw Cafe Bajka na organizację urodzin dla dziecka! Organizowaliśmy imprezę na początku kwietnia, wszystko było przygotowane perfekcyjnie. Panie animatorki bardzo pomocne i przede wszystkim umiały wspaniale zająć dzieci grami i zabawami. Nikt nie nudził się przez całe 3h, a to już duże wyzwanie! Poza tym bardzo dużo miejsca dla dorosłych, można napisać się kawy lub herbaty. Brawo!”
“Super miejsce na wypoczynek. Plaża, ciepła woda, zaplecze gastronomiczne i sportowe. Duży parking. Polecam !”
“Cudowne miejsce na mapie tego miasta. Bardzo uroczy klimat restauracji, muzyczka w tle idealnie się wpasowująca. Jedzenie bardzo smaczne. Możliwość zakupu ręcznie robionej czekolady- rewelacja. Obsługa mega profesjonalna. Klimat i ludzie tworzą tam bardzo rodzinną atmosferę. Jedzenie smaczne i estetycznie przygotowane.”
“Świetny lokal, super atmosfera Państwo z obsługi sympatyczni i dowcipni. Jedzenie 5 z plusem pizza pachnącą czuć świeże składniki, kolega zamówił pite z kurczakiem i też sobie chwalił. Polecam”
“Najlepsze Lody Włoskie w Lublinie!!! Zdecydowanie! Jest to kawiarenka, jeżeli ktoś tu przychodzi i oczekuje soku z Marchwi niech sobie taki zrobi a nie wystawia jedną Gwiazdkę bo nie było jarmuszu, zamiast ocenić jedzenie. Gofry są pyszne Lody Włoskie lepszych nie jadłem a takie same Tylko w dwóch miejscach w Polsce w Gdańsku i w Białej Podlaskiej. Polecam miejsce całym sercem, czasmai maszyna się zepsuję czasami coś nie wyjdzie bywa wszędzie to to jest auto też Wam czasmi padnie i co wtedy wstawiacie jedną gwiazdkę dla BMW? ECH ludzie... Smacznego Polecam!”
“Bardzo klimatyczne miejsce, super przystrojone. Czekając na pizzę dostałyśmy w ramach czekadełka smaczną zupę z pomidorów. Pizza bardzo dobra, składników jest dużo i jest bardzo sycąca (serio, nigdy nie mam problemu ze zjedzeniem całej, a tutaj po połówce poległam). Stoliki grupowe powinny być większe, jak każda z sześciu osób zamówiła coś do jedzenia i do picia to był potworny ścisk. Toalety czyste, ale w tej dla Barbie nie było mydła i musiałam iść umyć ręce w tej dla Kenów xd Obsługa bardzo uprzejma. W tle gra super muzyka, pozdrawiam osoby odpowiedzialne za playlistę. Polecam, zdecydowanie warto tu wpaść.”
“Nie wiem czy ludzie z recenzji poniżej jedli w tym samym miejscu co ja. Zjadłem wszystkie najbardziej popularne kebaby w Lublinie, Kohinor, piri piri, kebabify, i inne śmietniki. Po dzisiaj muszę powiedzieć że kebab z kurczakiem który dzisiaj zjadłem był najlepszy jaki jadłem od 5 lat w Lublinie. Wołowiny nie oceniam bo widać było że zwykła kula mocy z Makro. Co do mojego kebsa: Mięso jedno z najlepszych jakie jadłem w życiu, swojskie, soczyste, duże kawałki, super przyprawione, takie domowe, a nie koleje takie same jak wszędzie. Warzywa świeże, mieszany dosyć wyraźnie ostry, następnym razem wezmę łagodny. Troszkę za bardzo przyjarana pita i trochę się łamała. Ale smak mięsa i jego ilość totalnie powala. Od dzisiaj mój numer jeden na mapie lubelskich kebabów. Szkoda że tak ukryty i mało atrakcyjny z zewnątrz bo gdyby nie opinie na Google to nigdy bym tam nie trafił.”
“Bogaty asortyment, mila obsługa w szczególności Pan Marcin.”
“Super miejsce. Pyszne jedzenie i picie. Konkretnie smoothi bomba witaminowa, matcha truskawkowa, tatar, bruschetta, zupa krem z ogórka i awokado, sałatka Cezar chyba najlepsza, jaką jadłam. Nie mogę się doczekać aż wrócę. Kelnerka bardzo miła doradzała. Wszystko podane szybko. Sobota popołudniu. Fajna muzyka klubowa, akurat trafiliśmy na DJ”
“Świeże przekąski, właściciel bardzo kulturalny..... ekspedientki zwykle wyspane. Ale nie zawsze:)))”
“Jedzenie pyszne, ceny mniej więcej jak w każdej tego typu śniadaniowni. Porcje duże, obsługa bardzo miła i spore zróżnicowanie menu. Zdecydowanie polecam, jedna z lepszych śniadaniowni w jakiej byłem.”
“Polecam:) nie spodziewałem sie ze desery bez cukru moga byc tak dobre. :)”
“PIZZA!!! PIZZA!!! UWAGA!!! EPICKA PIZZA!!! Serwują na kawałki gorąca piękna smaczna. Ciężko poskromić ser. Dużo ciągnącego rozpuszczonego sera!!! Very very amejzin. Nice one son.”
“Bardzo fajne miejsce, żeby usiąść ze znajomymi. Dużo miejsca, wygodne loże. Duży wybór słodkości, dobra kawa i co ważne nawet przy sporej ilości klientów obsługa ogarnia. Polecam.”