Opinie

  1. Tomasz K. ★★★★★

    Najlepsze miejsce w Biłgoraju, gdzie można zjeść pyszny domowy obiad. Zdecydowanie polecam każdemu, kto lubi dobre jedzenie. Ceny są umiarkowane a wybór bardzo duży. Zawsze odwiedzam to miejsce jak jestem w Biłgoraju. Człowiek dobrze zje, a i żonę znajdzie!

  2. Ewelina B ★☆☆☆☆

    Bylam dzisiaj na obiedzie z rodzina i bylismy bardzo rozczarowani obsuga (a raczej jej brakiem) i jakoscia jedzenia. Bardzo dlugi czas oczekiwania na jedzenie. Pierwsza zupa podana po 30min oczekiwania. Kolejne przynoszone pojedynczo w odstepach co ok 10min. Okropnie gorace miski (jakby zupy pdgrzewane w mikrofalowce). Rosol na wodzie, tluste, mączne placki ziemniaczane, marny bigos, rozgotowane ziemniaki. Jedynie zupa meksykanska i gulasz z kluskami slaskimi byly znośne. Obsluga wogole nie sprzatala naczyn ze stolu i ani razu nie zapytala jak jedzenie i czy czegos nie potrzebujemy. Zostawilismy blisko 200zl, bylismy bardzo zniesmaczeni i wyszlismy glodni. NIE POLECAM

  3. M S ★★★★★

    Kolejna wizyta i kolejne rozkosze podniebienia. Byłem tutaj z rodziną wielokrotnie i zawsze było tak jak dzisiaj: pysznie, sycąco, a dania warte swojej ceny. Tym razem zamówiłem placek po węgiersku. Solidna porcja dla faceta. Smaczny, syty i dobrze przygotowany, a mięso pychotka. Reszta rodziny zamówiła naleśniki lub filet z kurczaka. Potrawy równie smaczne i syte. Polecam gorąco.

  1. Jagoda Serafin ★★★★☆

    Jedzenie w miarę okej, nic specjalnego ale obsługa bardzo miła, ceny normalne i szybko podane jedzenie

  2. Adrian “48adrian” Malinowski ★☆☆☆☆

    W tym barze zaokrągla się cenę (bo nie było w kasie drobnych) na niekorzyść klienta. Nie chodzi o tą kwotę, ale o zasadę. W takiej sytuacji cenę się obniża. Co za obyczaje?

  3. Agata Zan ★★★☆☆

    Zamowilismy 2 dania drugie oraz zupa(rosół) dla mnie, drugie dania przepyszne, ale rosół smakował i wyglądał jak woda, bez przypraw, sam makaron i marchewka( rozbolał mnie strasznie brzuch po nim).

  1. Bartosz Piotrowski (Barti) ★★★★★

    Super jedzenie co prawda nie ma jakiegoś bardzo dużego wyboru ale każdy coś dla siebie wybierze ( dla dzieci również ) !!! BARDZO SMACZNIE !!! SUPER ceny - obiad dwa dania 24 PLN !!! POLECAM !!!

  2. Klunej ★★★★★

    Jak dla mnie bomba. Ładny i zadbany lokal. Miła dziewczyna z obsługi. Stoły sprzątane na bierząco. Jest czysto. Dania bardzo smaczne, porcje duże, a ceny konkurencyjne. Pyszna i estetycznie podana kawusia. Bogate i ciekawe menu. Szczerze Polecam to miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kawiarnia K2?

Kawiarnia K2 znajduje się przy Nadstawna 28, 23-400 Biłgoraj, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia K2?

Można skontaktować się z Kawiarnia K2 pod numerem +48 846 880 532

Jak można dotrzeć do Kawiarnia K2?

Do Kawiarnia K2 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements