Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Wystroj, klimat, polędwiczki w sosie kurkowym, beza kawowa - to wszystko wyrywa z kapci!!!! Do tego obsługa pięknej uśmiechniętej kelnerki ktora z pasją pracuje w tej karczmie od 15 lat, czego chcieć wiecej? To mój pierwszy raz i juz stolik zarezerwowal na rodzinny obiad. bardzo polecam”
“Miła obsługa, fajnie, że knajpa ma letni ogródek z dużą ilością zieleni. Dobry pad thai, nikt nie robił problemu by rozdzielić jedną porcję na 2 talerze.”
“Często jem tu obiady i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i nigdy nie miałam problemów, zapakowane sprawnie i szybko. Polecam napić się kompotu jest świetny!”
“Jedno z miejsc gdzie czuje sie jak w domu. Wnętrze, serwis, jedzenie i charyzmatyczny Chef. To sprawia, ze całokształt nie moze byc inny.”
“Lokal w dobrej lokalizacji, duży plus to stoliki pod parasolami od strony dziedzińca, dzięki temu jest cicho i klimatycznie. Jedzenie bardzo dobre, porcje duże. Przesympatyczna obsługa, pomocna i uśmiechnięta. Polecam!”
“Rush jest w Grodzisku od lat i uważam, że każdy, czy to przyjezdny czy Grodziszczanin powinien choć raz tu zawitać. Drugiej takiej restauracji nie znajdziecie. Lokal zmieniał się przez lata, od małej knajpki, która już lata temu inspirowała jakością, aż do teraz gdzie lokal poszerzył się o dodatkowe metry kwadratowe. Ekipo Rusha - robicie to DOBRZE! Właściciel zrobił tu cuda. To jest miejsce do którego chce się wracać, nie tylko z powodu wyśmienitego jedzenia, ale także z powodu wystroju i podejścia do klienta! Burgery ociekają tu sosem, mięsa jest ponad miarę, a smak jest wyśmienity i niezmienny od lat. Każdemu polecam tu zjeść! ❤”
“Chłodnik Litewski w upalny dzień wraz z młodymi ziemniaczkami smakował wyśmienicie. Z całym sercem można polecić ten lokal. Smaczne potrawy, uprzejma obsługa i ładne wnętrze zdecydowanie przypadną nam do gustu i z pewnością jeszcze kiedyś tu wrócimy.”
“To była stypa, to też impreza, ale było ok Jedzenie i obsługa super”
“Totalnie niepozorne miejsce. Zatrzymaliśmy się trochę z przypadku i ciekawości, ale zupełnie nie żałujemy. Zupy fantastyczne, pomidorowa wygrywa wszystko, pierogi bardzo dobre, ciasto i kompot idealne. Bardzo smacznie, fajne miejsce, wrócimy na pewno”
“Bardzo polecam zupę pho z krewetkami. Jadłam kilka razy i za każdym razem tak samo dobra, rozgrzewająca. Minusem jest zapach w lokalu- czyli brak dobrej wentylacji.”
“Doskonałe.miejsce z doskonałym jedzeniem. Zdecydowanie moja ulubiina indyjska restsuracja. Zamawiałem już wiele razy, głównie w dostawie i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo polecam!”
“Jeśli ktoś lubi naleśniki to polecam bardzo: smacznie, szybko i bez kolejki. W zasadzie nie widzę różnicy w smaku z osławionym Manekinem, za to ewidentnie jest różnica w cenie (na korzyść AleNale) i czasie oczekiwania na stolik (też na korzyść AleNale!) Wybierzcie się do Pruszkowa - czas na dojazd z Warszawy krótszy niż czas stania w kolejce do Manekina. Duży plus za miejsce przyjazne pieskom.”
“Pyszna pizza, klimat w środku iście włoski, polecam przy wizycie w Płocku”
“Zamówiłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni :) Bardzo smaczne! Tylko kotlet troszkę za mały :)”
“Zdecydowanie najlepszy Subway jakiego jadłem. Szybko estetycznie przygotowana kanapka Serdecznie polecam”
“Jedzenie pyszne, wszystko świeże, rybka pierwsza klasa, a co ważne nie trzeba długo czekać. Parking obszerny zawsze są miejsca Miejsce z letnim klimatem i z sercem. Fajny letni przystanek”
“Bardzo przyjemna restauracja z widokiem na wodę, idealna na rodzinny obiad jak i na spotkanie ze znajomymi. Jedzenie bardzo pyszne w przystępnych cenach. Obsługa miła i interesująca się klientem.”
“Jak na kuchnię indyjską jest bardzo tanio, a wybór duży. Niestety wnętrze pozostawia wiele do życzenia - duszno i niezbyt czysto. Na przystawkę Samosa wege, obficie wypełnione, nadzienie bardzo dobre w smaku, szkoda tylko, że bez sosu tamaryndowego. Na danie główne Shahi Paneer oraz chlebek Naan. Porcja całkiem spora, sos aromatyczny, niestety ilość sera panner była symboliczna. Mimo wszystkch niedogodności, w tej cenie i jakości zdecydowanie warto przyjść.”
“Zdecydowanie warto tutaj zawitać. Ciasto idealnie wypieczone. Składniki zawsze świeże. Byłam tu kilka razy z rodziną i za każdym razem jest super. Z mojej strony osobiście polecam smaczne drinki ❤️”
“Bardzo pyszne jedzenie, szybko przygotowane z świeżych składników. Obsługa sympatyczna miła i mówi po Polsku”
“Kocham, uwielbiam jedzenie stąd, a szczególnie kultowe klopsiki. Desery również są świetne, bardzo zaskoczyłam się czerwonym winem, które naprawdę było dobrej jakości. Obsługa mogłaby być przyjemniejsza i bardziej rozgarnięta, ale jedzenie samo się broni”
“Chyba właśnie tu robią najlepsze burgery wołowe Ikea w Polsce. Tanio, szybko i nie zdrowo. Polecam!”
“Polecam. Hinduskie jedzenie bardzo smaczne. Lokal ładny i czysty. Jedzenie przygotowywane na Twoich oczach. Właściciel i jego żona to bardzo mili ludzie, są bardzo elastyczni, można dostosować zamówienie do potrzeb.”
“Jedzenie przepyszne , brałem już kurczaka chrupiącego, rys smażony oraz wiele innych pozycji, wszytsko świeże i smaczne, gorąco polecam to miejsce!”
“Spoko opcja w stosunku do hod dogów. Jak jest promocja to za 20 zl można wyrwać kanapkę 30cm. Nawet smaczne.”
“Pani z obsługi bardzo miła, sprawna obsługa, a kanapeczki smaczne Na pewno wrócę ❤️”
“Świetna obsługa,bardzo smaczne kanapki i sałatki. Zawsze świeże . Miejsce godne polecenia.”
“Jedzenie przepyszne, curry świetne, jedno najlepszych jakie jadłem, obsługa super, ceny przystępne. 100% POLECAM.”
“Nie polecam to żart nie kebab bardziej pasuje to na kanapke z sałata miesa bardzo biednie pierwszy i ostatni raz tam jadłem”
“Przemiła obsługa, Pani Beata zrobiła nam dzień. Jedzonko zrobione od serca :)”