Doskonałe.miejsce z doskonałym jedzeniem. Zdecydowanie moja ulubiina indyjska restsuracja. Zamawiałem już wiele razy, głównie w dostawie i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
toe thuggin ★★★★★
-
Emilia B ★☆☆☆☆
Wraz z partnerem zamówiliśmy 2 różne dania w sosie, jedno z kurczakiem, kolejne z baranina. Kurczak był ok, baranina zdecydowanie była gorszego sortu, żylasta, było sporo ciągnących się, nie dających zjeść kawałków, połowa baraniny do wywalenia Dodatkowo niestety jedzenie zaszkodziło nam, oboje swoje przecierpielismy, nieprzyjemne objawy zatrucia pojawiły się bardzo szybko. Niestety nie potrafię określić co dokładnie nam zaszkodziło, nie mniej raczej nie jest to przygoda którą powtórzymy.
-
Marta Witkowska ★★★★★
Przechodząc obok, zabiegana, spojrzalam przez okno na zachwycone twarze osób siedzących przy stolikach. Nawet nie byłam głodna. Pobiegłam dalej, ale po chwili naszła mnie myśl, że może wejdę i się rozejrze. Sympatycznie przywitał mnie szef i personel. Na barze estetycznie wyłożone menu lunchowe i zwykle. Podział na dania wegetariańskie. Szybkie spojrzenie na stoliki pelne talerze innych osób jedzących. Tak. Ja chcę to spróbować Zamówiłam Jest przestronna czysta toaleta dla odświeżenia się. Gdy wyszłam, podano mi już danie. Długa recenzja, bo wrażeń jest moc. Zdjęcia czy film nie oddadzą gamy smaków. Już się zastanawiam jak ja mogę ponownie tu zjeść. Mieszkam ponad 20 km poza Warszawą. Polecam. To miejsce zaznaczyłam sobie na mapie jako warte zapamiętania i zamawiania, nawet z dostawą do domu
-
Tatiana ★☆☆☆☆
Złożyłam zamówienie z dostawą głównie ze względu na zupę rybną, na którą czekałam najbardziej. Dodam, że zamawiałam ją już wcześniej i była przepyszna. Niestety, tym razem otrzymałam coś zupełnie innego – zupa była niesmaczna, miała nieprzyjemny zapach, nie zawierała ani jednego kawałka ryby, jedynie kilka małych krewetek i mule, które nie były oczyszczone z wodorostów. W smaku przypominała zupę z selera. Z przykrością muszę stwierdzić, że nie dało się tego przełknąć. Zdecydowanie nie polecam. Załączam zdjęcia.
-
Magda ★★★★★
Pyszna restauracja z indyjskimi potrawami. Ceny przystępne, obiady smaczne i syte. Obsługa miła i uśmiechnięta. Jeśli będę miała okazję, to na pewno wrócę. Edit. Wzięłam na wynos butter panieer i to był to strzał w 10. Jeden z najlepszych jakie jadłam!
-
Suru Slawko ★★★★★
Przepyszne przepyszne jedzenie - byłem bardzo zadowolony kurczak Mango pycha
-
Artur M ★★★★★
Rewelacyjne jedzenie, palce lizać , bardzo miła obsługa, jedzonko bardzo szybko podane , ostrość potraw ponad przeciętna :) dobre desery , jogurt z mango do picia też rewelacyjny , polecam wszystkim .
-
Damian Nabit (City) ★★★★☆
Indyjska knajpa „Mordorze”. W środku znajduje się 5/6 stolików a sama knajpa bardziej popularna w dowozie w mojej ocenie. W samum menu znajduje się sporo pozycji, znajdują się oznakowania ostrości i możemy znaleźć jedna papryczkę ostrości oraz tezy papryczki nie mamy czegoś średniego niestety. Próbowałem zarówno Butter chicken oraz ostrej pozycji z baranina. Potrawa z kurczakiem poprawna i dobra takie jakie powinno być. Jeżeli chodzi o danie z baranina z trzeciego poziomu ostrości danie niestety nie było tak ostre oraz przeważała ilość ziemniaków a nie baraniny.
-
Vertrauliches Geheimnis ★★★★★
Wizyta była nieplanowana i duże zaskoczenie. Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie w rozsądnej cenie. Szczególnie placki z czosnkiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mango Curry?
Mango Curry znajduje się przy Obrzeżna 7A, Mokotów, 02-691 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mango Curry?
Można skontaktować się z Mango Curry pod numerem +48 794 444 440
Jak można dotrzeć do Mango Curry?
Do Mango Curry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku