Opinie

  1. Robo R ★★★★☆

    Herbata letnia. Dania też niezbyt ciepłe. Poza tym bardzo smacznie. Udo z gęsi bardzo smaczne. Klimat góralski, przyjemny, jak w Zakopanem. Spory parking. Lokal szybko zapełnia się ludźmi. Na razie lokal do polecenia.

  2. Aneta Kojadynska ★★★★★

    Wystroj, klimat, polędwiczki w sosie kurkowym, beza kawowa - to wszystko wyrywa z kapci!!!! Do tego obsługa pięknej uśmiechniętej kelnerki ktora z pasją pracuje w tej karczmie od 15 lat, czego chcieć wiecej? To mój pierwszy raz i juz stolik zarezerwowal na rodzinny obiad. bardzo polecam

  3. Asia Galczak ★★★★★

    Od lat przychodzimy tu na wszelkie rodzinne wydarzenia i za każdym razem wychodzimy z pełnymi brzuszkami i uśmiechami na twarzach. Rustykalnie urządzony lokal, karta dań wypełniona fantastycznymi potrawami głównie kuchni polskiej oraz taki szczegół jak stroje kelnerek składają się na doskonały klimat tego miejsca. Najczęściej zamawiane przez nas dania, które nigdy nie zawodzą, to: 1/2 kaczki z jabłkiem, sandacz w sosie szpinakowym oraz placek po zbójnicku. Przetestowana przez nas dziś pozycja - sałatka z pieczonym kozim serem okazała się fenomenem. Potrawy są pyszne, a porcje - nie dla amatorów! Ceny niektórych dań mogą początkowo wprowadzić w zakłopotanie, ale naprawdę wielkości i jakość wszystkich porcji są ich warte. Serdecznie polecam to miejsce, szczególnie na większe wydarzenia lub rodzinne spotkania.

  1. Vip Jacht Solina ★★★★☆

    Smaczne jedzenie, krótki czas oczekiwania. Uszka w barszczu niestety mogłyby być smaczniejsze z większą ilością farszu. Kapusta do schabowego nieco za kwaśna. Frytki zwyczajne. Pierś z kurczaka smaczna, a schabowy mógłby być nieco bardziej przyprawiony. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.

  2. Dominika Gregorczyk ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, cena przystępna jak na tę lokalizację i ogromne porcje. Krotki czas oczekiwania. Bardzo uprzejma obsługa i niesamowity klimat w środku. Zamówiliśmy barszcz czerwony z uszkami, żurek i rosół z kluskami. Wszystkie zupy pyszne, można się najeść. Do tego Sałatka z wołowiną i polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym, które również polecamy. Na koniec szarlotka z lodami i bitą śmietaną. Przepyszna! Wzielismy tez herbaty zimowe - zdecydowanie było warto. Nie ma się do czego przyczepić. Polecam!

  3. Ola Dzi ★★★★★

    Przede wszystkim pyszne jedzenie! Tatar był doskonały i ładnie podany. Koleżanka zamówiła barszcz z koldunami i mówiła ze jeden z najlepszych jakie jadła. Porcje są porządne, można się najeść, nie jest pożałowane. Obsługa bardzo miła, nie czekałyśmy długo na kelnerkę (czasami w restauracjach trzeba „wołać” wzrokiem) tutaj pani się nami interesowała. W restauracji czysto, nie było problemu żeby spokojnie usiąść i zjeść. Ceny umiarkowane: tatar 40 zł barszcz 18 zł Wystrój typowej góralskiej chaty. Jedyny minus to słaby dojazd bo w zasadzie tylko autem.

  1. Kaś/a Katarzyna ★★★★★

    Idealne miejsce na urodzinowy obiad/kolacje w rodzinnym gronie. Swojska atmosfera góralskiej karczmy robi robotę;) Dużo miejsca, dwa piętra. Miła obsługa. A jedzenie pyszne, idealnie wysmażone, pięknie podane. Placek po zbójnicku chrupiący, mięso kruche, polędwiczki świetnie skomponowane z sosem kurkowym, sandacz delikatny, a sos do żeberek wygrywa w konkursie smaków! Porcje słusznej wielkości, nie da sie nie najeść. Szczerze polecam;)

  2. Paula ★★★★★

    Dawno nie byłam w takim miejscu, aby móc powiedzieć, że w 100% spełniło moje oczekiwania. Klimat, trochę górski, spójny wystój w całości, karta menu czytelna, z odpowiednią ilością pozycji. Poniżej zdjęcie przepysznego żurku, ku mojemu zaskoczniu z nutą słodkości. Żeberka, porcja ogromna w zestawieniu z pieczonymi ziemniaczkami i 3 rodzajami surówek (świetny urozmaicony pomysł). Ceny bardzo przystępne. Nie można również pominąć obsługi, bardzo miła! Z pewnością powrócę, aby skosztować polędwiczek z kopytkami. Polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Siwy Dym?

Siwy Dym znajduje się przy Puławska 378, Ursynów, 02-845 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Siwy Dym?

Można skontaktować się z Siwy Dym pod numerem +48 723 109 800

Jak można dotrzeć do Siwy Dym?

Do Siwy Dym można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements