Często jem tu obiady i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i nigdy nie miałam problemów, zapakowane sprawnie i szybko. Polecam napić się kompotu jest świetny!
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna Krasna ★★★★★
-
Nikodem ★★★★★
Duża, pożywna zupa 9zł a taki zestaw jak na zdjęciu, 13. Coś pięknego, bywam regularnie. Trzymajcie Youtuberów od tego z daleka.
-
Oli Harmider ★★★★★
Prawilna, czysta knajpa przypominająca nowoczesną stołówkę. Nie nazwałabym jej restauracją, raczej bistro. Jedzenie bardzo dobre, oprócz dań z podgrzewaczy również menu śniadaniowe i obiadowe a'la carte. Ceny bardzo przystępne, obsługa w porządku, kawa z dobrego ekspresu, smaczny deser. Polecam na śniadanie, lunch w niezobowiązującej atmosferze. Osobne sale dla rezerwacji na imprezy grupowe.
-
Szymon Jakiela ★★★★☆
Została zorganizowana impreza okolicznościowa. Jedzenie smaczne, przekąski dobrze przyprawione, wszystko było sprawnie podawane. Desery również fajnie zrobione. Był również dostępny ekspres do kawy, wrzątek na herbatę. W bemarach pierogi, barszcz, krokiety, kotlety dewolaye. Kelnerzy pracowali zgrabnie, szybko, często wymieniali talerze. Przydałoby się remont i odświeżenie sal, toalet.
-
Alle Experto ★★★★★
Jednym słowem Pyyyyyszne!!!! Smak i świeżość jedzenia wynagradzają wszystko! Nawet brak krzty uśmiechu u Pani serwującej jedzenie ale za to bardzo profesjonalnej i nie szczędzącej na porcjach! Dobre miejsce na mapie obiadowej Gocławia!
-
Magdalena W ★★★★☆
Smaczne jedzenie. Zamówiliśmy pierś z kurczaka z pieczonymi ziemniakami i buraczkami. Dodatkowo naleśniki, które były również smaczne. Tak smaczne, że nie dotrwały do zdjęcia. :) Odejmuje gwiazdkę za marchewkę zamiast wybranych buraczków. :(
-
Adam Bajguz ★★★★★
Na dzień 02/17/22 polecam ten bar! Jest tu czysto, spokojnie, nie ma tłoku. Dania są smaczne i BARDZO tanie. Obsługa miła.
-
Ewa Zalewska-Paciorek ★★★★☆
Obszerny lokal, stoliki w dużych odległościach zapewniających przyjemną intymność jedzenia. Ceny posiłków przystępne, np.zupa pieczarkowa w miseczce 4 zł, drugie danie 21 zł. Odejmuję gwiazdkę, gdyż ziemniaki były letnie, a fasolka zimna, mało przypraw, w sumie, nie dało się tego zjeść. Za to pierś kurczaka grilowana była znakomita.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Smaku?
Stacja Smaku znajduje się przy Poligonowa 32, Praga-Południe, 04-051 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Smaku?
Można skontaktować się z Stacja Smaku pod numerem +48 607 075 650
Jak można dotrzeć do Stacja Smaku?
Do Stacja Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku