Opinie

  1. Martyna Krasna ★★★★★

    Często jem tu obiady i nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła i nigdy nie miałam problemów, zapakowane sprawnie i szybko. Polecam napić się kompotu jest świetny!

  2. Nikodem ★★★★★

    Duża, pożywna zupa 9zł a taki zestaw jak na zdjęciu, 13. Coś pięknego, bywam regularnie. Trzymajcie Youtuberów od tego z daleka.

  3. Oli Harmider ★★★★★

    Prawilna, czysta knajpa przypominająca nowoczesną stołówkę. Nie nazwałabym jej restauracją, raczej bistro. Jedzenie bardzo dobre, oprócz dań z podgrzewaczy również menu śniadaniowe i obiadowe a'la carte. Ceny bardzo przystępne, obsługa w porządku, kawa z dobrego ekspresu, smaczny deser. Polecam na śniadanie, lunch w niezobowiązującej atmosferze. Osobne sale dla rezerwacji na imprezy grupowe.

  1. Szymon Jakiela ★★★★☆

    Została zorganizowana impreza okolicznościowa. Jedzenie smaczne, przekąski dobrze przyprawione, wszystko było sprawnie podawane. Desery również fajnie zrobione. Był również dostępny ekspres do kawy, wrzątek na herbatę. W bemarach pierogi, barszcz, krokiety, kotlety dewolaye. Kelnerzy pracowali zgrabnie, szybko, często wymieniali talerze. Przydałoby się remont i odświeżenie sal, toalet.

  2. Alle Experto ★★★★★

    Jednym słowem Pyyyyyszne!!!! Smak i świeżość jedzenia wynagradzają wszystko! Nawet brak krzty uśmiechu u Pani serwującej jedzenie ale za to bardzo profesjonalnej i nie szczędzącej na porcjach! Dobre miejsce na mapie obiadowej Gocławia!

  3. Magdalena W ★★★★☆

    Smaczne jedzenie. Zamówiliśmy pierś z kurczaka z pieczonymi ziemniakami i buraczkami. Dodatkowo naleśniki, które były również smaczne. Tak smaczne, że nie dotrwały do zdjęcia. :) Odejmuje gwiazdkę za marchewkę zamiast wybranych buraczków. :(

  1. Adam Bajguz ★★★★★

    Na dzień 02/17/22 polecam ten bar! Jest tu czysto, spokojnie, nie ma tłoku. Dania są smaczne i BARDZO tanie. Obsługa miła.

  2. Ewa Zalewska-Paciorek ★★★★☆

    Obszerny lokal, stoliki w dużych odległościach zapewniających przyjemną intymność jedzenia. Ceny posiłków przystępne, np.zupa pieczarkowa w miseczce 4 zł, drugie danie 21 zł. Odejmuję gwiazdkę, gdyż ziemniaki były letnie, a fasolka zimna, mało przypraw, w sumie, nie dało się tego zjeść. Za to pierś kurczaka grilowana była znakomita.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Smaku?

Stacja Smaku znajduje się przy Poligonowa 32, Praga-Południe, 04-051 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Smaku?

Można skontaktować się z Stacja Smaku pod numerem +48 607 075 650

Jak można dotrzeć do Stacja Smaku?

Do Stacja Smaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements