Przegląd katalogu
- 7,561 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 7561 wyników
Przeglądaj restaurant w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,561 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,968,996 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restaurant z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków i innych.
“Super, miłe, uśmiechnięte panie z obsługi, czysto a kebsik bardzo dobry. Spore porcje, Polecamy serdecznie, na pewno warto i my również wrócimy przy okazji.”
“Super promocje w aplikacji, bardzo polecam! Zawsze bardzo smaczna pan pizza :)”
“Kultowe miejsce w klimatycznym miejscu na starym mieście. Bardzo miła obsługa, szybko wszystko podane plus fajna atrakcja dla dzieci robot który przyjeżdża z napojami :) oczywiście pyszne pizze i makarony. Lubimy tu wracać.”
“Subway jak każdy, ale z jakiegoś powodu tylko oni w okolicy robią promocje. Do zestawu można wziąć kawę, do każdego zamówienia jest darmowe ekspresso i zestaw dnia jest za normalne pieniądze (i w ogóle istnieje). Raz jak się ich zapytałem to nawet pozwolili mi wziąć darmowe ekspresso do zestawu, takie mieszanie promocji ciężko znaleźć.”
“Uwielbiam te kanapki dnia za 9,90 zł. Do wyboru jest kilka rodzajów, ale zawsze stawiam na tę z bekonem (wersja z kurczakiem w kukurydzianej panierce nie przypadła mi do gustu). Warzywa są zawsze świeże, a kanapki pyszne.”
“Super klimat, miła i pomocna obsługa pizza bardzo dobra dobrej jakości ciasto idealna ilość pysznego sera oraz przepyszne peperoni. Szybka realizacja zamówienia. Nie skłamię jeśli stwierdze ze to najlepsza pizza w okolicy”
“Byłem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem. Obsługa, atmosfera i oczywiście smak... zawsze na najlepszy poziomie.”
“Subway zlokalizowany na Świętokrzyskiej. Skorzystałem z zestawu promocyjnego za 16.90 PLN. W skąd niego wchodziło: mała kanapka, napój 0,5 l, ketchup oraz frytki talarki. Kanapkę można było skomponować tylko w oparciu niektóre składniki. Sandwich był smaczny, frytki lekko gumowane. Podsumowując zestaw warty swojej ceny. Polecam.”
“Nie jestem jakos mega często tutaj a jestem mega zadowolony za każdym razem. Zazwyczaj jestem tutaj na z kożystanie z oferty "Lodów bez limitu" i jest to fajna opcja dla wielu osób. Też do tego było kilka mega fajnych interakcji z obsługą więc mega szanuje tą lokalizację.”
“Fajne wnętrze, ale co mnie najbardziej urzekło to obsługa fantastycznego kelnera (z świetnymi tatuażami na rękach). Super uprzejmy, uśmiechnięty, szybko nas obsłużył, mimo pełnej sali. Obserwował całą salę, uwijał się niczym mróweczka. Wcześniej tego dnia odwiedziliśmy Fukiera, i mogę powiedzieć, że tamtejsi kelnerzy mogliby uczyć się kultury podejścia do każdego klienta od tego młodego człowieka! Nasze dzieci były zachwycone panem. Pizza oczywiście jak zawsze pyszna w Pizza Hut.”
“Najszczerzej, najserdeczjiej zapewniam, że jedzenie, dziś Zapiekaron Cheesburger, poprzednio Farmerski jest bardzo dobre, dobrze przyrządzone, na gorąco, smaczne, odpowiednia porcja, jakość, delikatność. Obsługa, zwłaszcza dziś kelnerka Lena, była bardzo i profesjonalna i sympatyczna. Polecam :) Deserek i herbatka też”
“Super pomysł na obiad. Hot Pepperoni jak z obrazka. Pizza na puszystym cieście to jest to! Obsługa na najwyższym poziomie! Pozdrawiam Pana Łukasza, który przyjmował zamówienie! Klasa!”
“Obsługiwał mnie Pan Kierownik Mateusz, sympatyczna osoba. Zamówienie sprawnie przyjęte, a jedzenie szybko przyszykowane. Pizza smaczna, a przystawki apetyczne. Powiedzieć trzeba, że w galerii panuje spory ruch i jest głośno. Niemniej nie wpływa to na czas szykowania dań. Z pewnością wrócę do tego miejsca.”
“Wybraliśmy to miejsce ze względu na "pizza hut-usia" dla frajdy dzieci. Jeśli chodzi o elektronicznego kelnera to non stop podchodzą do niego dzieci, przez co robi się dosyć tłoczno w lokalu i gwarnie. Obsługa uwija się jak może, jednak czas oczekiwania na złożenie zamówienia, jak i realizacje zamówienia jest dosyć długi, co zapewne wynika z ilości klientów. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości obsługi - bardzo uprzejmi, robią co mogą, aby jak najszybciej obsłużyć gości. W lokalu było dosyć zimno, mam nadzieje, że to tylko chwilowy problem z klatyzacją. Jeśli miałabym ponownie udać się do pizzy hut, to osobiście wybrałabym inny lokal. Zodiak jest wyborem wyłacznie ze względu na elektronicznego kelnera dla zaspokojenia ciekawości dzieci.”
“Pizza Hut to świetne miejsce z super atmosferą. Obsługa jest bardzo miła, pozytywna i naprawdę „na luzie”, przez co od razu czujesz się tam dobrze. Wszyscy są sympatyczni i robią fajny klimat. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać.”
“Lokal w super lokalizacji, czysto, dobra obsługa, są kolorowanki dla dzieci :) bardzo szybko są sprzątane stoliki, pizza pyszna ! My zamówiliśmy przez internet i przyjechaliśmy odebrać, jesteśmy bardzo zadowoleni :) polecamy”
“Genialna pizza, bardzo smaczna, nie musiałam długo czekać, A obsługa byka przemiła”
“Bardzo szybko, pizza piękna, gorąca i smaczna. Lokali malutki, ale bardzo polecam ofertę na wynos- fajne promocje cenowe na każdy dzień.”
“Ile ludzi tyle opinii ale jednak razem z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni usługami tej pizzerii. Owszem był duży ruch i czas oczekiwania też nie był krótki ale jednak nie było sporych przerw między serwowanymi daniami. Muszę bardzo pochwalić kelnera, który nas obsługiwał. Jako, że niezbyt często zaglądam do tej pizzerii to nie nadążam nad nowościami i różnymi opcjami dań, jednak nasz kelner spokojnie i dokładnie nam wszystko wytłumaczył oraz doradził w wyborze. Jedzonko świetnie wyglądało jak i super smakowało. Polecam :)”
“Pan Kacper /uczę się/ był pierwszym uśmiechniętym, miłym i ogólnie pozytywnym pracownikiem, jakiego spotkałam w tej sieci, a jadam w niej kanapki od 20 lat. Jestem w takim szoku , że aż zostawiam opinię i oczywiście zostawiłam napiwek.”
“Pan obsługujący SUPER !!! Dodam, że z plakietką uczę się. Przedstawił wszystkie możliwości kanapek, zaproponował idealny zestaw i jeszcze dodatkowo zaproponiwal kilka fryteczek bez soli widząc, że jesteśmy z maluchem. Obsługa bomba!!! Jeśli to pomoże pan obsługujący ok. Godziny 11 ;) (Arkadia) taki pracownik i do tego super uśmiechnięty to skarb ;)”
“Bardzo spokojna atmosfera, przyjemne wnętrze. Pizza była bardzo dobra, obsłużono nas szybko i profesjonalnie. Polecam”
“Najlepsza pizzeria w Warszawie. Obsługa pomocna i miła. Szczególnie Pani Kasia. Jedzenie o wiele lepsze niż w innych restauracjach Pizza Hut. Kameralny klimat dodaje temu miejscu uroku i idealnie nadaje się na niedzielny wypad na pizze z dziećmi czy romantyczna kolację we dwoje. Polecam.”
“Bardzo dobre jedzenie, trochę drogo ale obsługa mega super”
“Szef kuchni w tym miejscu zasługuje na pochwałę! Jem tu regularnie ale ostatnio zaskoczyli mnie goframi z bekonem. Majstersztyk. Zdecydowanie polecam. Zawsze smacznie”
“Szef kuchni w tym miejscu zasługuje na pochwałę! Jem tu regularnie ale ostatnio zaskoczyli mnie goframi z bekonem. Majstersztyk. Zdecydowanie polecam. Zawsze smacznie”
“Nie wiem skąd te opinie. Zamawialem pizze przez stronę, wybrałem dwie średnie pizze z dostawą. Co prawda czas dostawy był opóźniony o około 10minut ale tego dnia padał śnieg a podany czas na stronie jest przybliżony więc nie widzę problemu. Pan dostarczający pizze miły, dał paragon, ulotkę. Pizza pachaniała i wyglądała przepysznie, była ciepła. To chyba najlepsza pizza jaką jadłem a jadłem w wielu miejscach. Zdecydowanie polecam !”
“Bardzo przyjemne miejsce- szybko, smacznie a pizza z serowymi brzegami fenomenalna! Polecam!”