Dobre jedzenie, takie jak kiedys...jak u mamy :) smacznie, duze porcje, do tego miła obsluga. Coraz mniej jest takich miejsc na mapie Polski, warto korzystac póki jest okazja.
Opinie
-
Kamil Jarosz ★★★★★
-
Natalia S. ★★★★★
Totalnie niepozorne miejsce. Zatrzymaliśmy się trochę z przypadku i ciekawości, ale zupełnie nie żałujemy. Zupy fantastyczne, pomidorowa wygrywa wszystko, pierogi bardzo dobre, ciasto i kompot idealne. Bardzo smacznie, fajne miejsce, wrócimy na pewno
-
Klaudia D. ★★★★☆
Można tu coś zjeść czy wypożyczyć kajak. Obiady prawie jak domowe. Dostaliśmy mielone które były gorące jak .....tzn bardzo. Jest taras, czyste toalety. Dobry przystanek na trasie.
-
Metsiak ★★★☆☆
3 gwiazdki to i tak dużo... Rosół- tłusty, mało w nim smaku. Możecie przyprawić mocniej jakimś ekologicznym magi albo dodać wiecej warzyw do rosołku. Pomidorowa i kurkowa- to samo. Znajomi mocno doprawiali. Łosoś- przydałaby sie cytrynka do skropienia. Schabowy- panierka wilgotna, sam w sobie dobry, czuć ze robiony na smalcu. Frytki mam wrażenie że dodawane na oko, niektórzy mieli mało a niektórzy dużo.... Surówki to sredniawka w tej cenie. Ogólnie dania były podawane po kolei, a siedzieliśmy przy jednym stoliku. Ceny bardzo duże jak za te porcję i smak. Zupełnie nieproporcjonalne. 15zł za bardzo średni rosół i 45 za kilka frytek i schabowego. Za takie dwa dania nad morzem jest po prostu taniej. Taki zestaw obiadowy to max 35zł.... Drogo. Za pewne już tu nie wrócę.
-
Marcin ★★★★★
Kolejny raz wracam tu. Dodaję na trasie dodatkowe kilometry żeby dobrze zjeść. Biorę też na wynos. Dzisiaj pierogi z kurkami, Mega. Szacunek.
-
SP ★★★☆☆
Jedzenie jest akceptowalne, ale to miejsce raczej bar niż restauracja, co sugeruje nazwa. Danie główne, jak i pierogi miały dość specyficzny posmak. Ogólnie można się zatrzymać, choć nie jest to miejsce do którego chciałoby się wracać.
-
Artur Sieczka ★★★★★
Zatrzymałem się tu na pauzę, lecący do Skierniewic. Kiedy się jakiś czas temu zatrzymałem się tutaj i wiedziałem że robią bardzo dobrą zupę pomidorową, która pobudza wszystkie moje zmysły. Dzisiaj postanowiłem znów zatrzymać się tu na obiad. Zamówiłem pomidorową i karkówkę, na pierwszym zdjęciu prezentuje wam pomidorową a na drugiej talerz której po niej został ponieważ, wznów rozwalił mnie smak tej zupy i musiałem go wylizać do czysta przepraszam za te zdjęcie i za moje słowa no ale mówię wam smak tej zupy, nie pozostawia żadnych złudzeń dla smakosza że jest to po prostu, smak niewyobrażalnie pyszny łagodny pobudzający moje zmysły do którego będę wracał na pewno za każdym razem jak będę przejeżdżał. Na drugie danie wziąłem karkówkę, z ziemniakami i surówką. Karkówkę spróbowałem i myślałem że to cielęcina tak delikatnie uduszona niebo w gębie, surówka z kiszonej kapusty bardzo dobra naprawdę bardzo dobra i ziemniaczki polane sosem z karkówki, ziemniaczki polane sosem z karkówki coś nieprawdopodobnie smacznego.
-
Xa Ra ★★★★☆
Pierwszy w tym sezonie obiad na powietrzu. Rosół niestety mdły, przydało by się dodać pieprzu i soli. Mielone bardzo dobre, mięciutkie, dobrze przyprawione i aż dwa w porcji. Kaczka z chrupiącą skórką też niezła. Zupa gulaszowa dobra, gęsta i sycąca. Bardzo duży plus za miłą obsługę i sensowne ceny.
-
Daniel Płachecki ★★★★★
Lokal prosty ale czysty. Trochę chłodne wnętrze ale do zaakceptowania. Jedzenie naprawdę dobre. Trochę ziemniaki przesolone ale dało się zjeść. Spokojnie mogę polecić. Za 20 zł spoko domowe jedzenie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Przystań Wynajem Kajaków?
Restauracja Przystań Wynajem Kajaków znajduje się przy Kamion 105D, 96-330, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Przystań Wynajem Kajaków?
Można skontaktować się z Restauracja Przystań Wynajem Kajaków pod numerem +48 502 653 476
Jak można dotrzeć do Restauracja Przystań Wynajem Kajaków?
Do Restauracja Przystań Wynajem Kajaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku