Bo dzisiejszych hot dogach i innym jedzeniu tam skończyłam z zatruciem pokarmowym i prawie wylądowałam w szpitalu. Jeśli cenicie sobie swoje zdrowie to trzymajcie się od tego miejsca na górze i dole z daleka. Pierwszy i ostatni raz skusiłam się na „bardzo tanie” jedzenie bo ze świeżością to nie ma nic wspólnego
Zdjęcia
Opinie
-
Kamila Turban ★☆☆☆☆
-
Paulina Kowalczyk ★★☆☆☆
Jedzenie bardzo dobre, wystrój miły dla oka, niestety jeden Pan na wydawce, był bardzo niemiły i niekulturalny wobec klienta, odzywał się na „Ty” w nieprzyjemny sposób i wyśmiewał z innym współpracownikiem (starszym Panem) przy kolejnych obsługiwanych osobach, mimo że młody chłopak-klient nic złego nie zrobił i zachowywał się kulturalnie. Bardzo niefajne zachowanie, takie osoby nie powinny pracować w obsłudze klienta. Obaj Panowie stali w środę w godzinach popołudniowych przy nakładaniu frytek i dodatków surówek, szparagów itp. Reszta pracowników z obsługi była bardzo miła i kulturalna.
-
Ryszard Pilecki ★☆☆☆☆
Nigdy nie jadłem w restauracji Ikea. Niestety decyzja o obiedzie, o ile można nazwać to obiadem była błędną. Kotlet schabowy bez smaku i w części surowy. Frytki przesuszone. Po co ta restauracja istnieje i dla kogo? Nie wiem.
-
Ola Popis ★★★★★
Kocham, uwielbiam jedzenie stąd, a szczególnie kultowe klopsiki. Desery również są świetne, bardzo zaskoczyłam się czerwonym winem, które naprawdę było dobrej jakości. Obsługa mogłaby być przyjemniejsza i bardziej rozgarnięta, ale jedzenie samo się broni
-
Gastro Podróżnik ★★★★★
Smaczne jedzenie w dobrej cenie. Zupa szparagowa, sporo w niej warzyw, dobrze doprawiona, smak szparagów wyczuwalny. Klopsiki klasyk z Ikei, smak ok. Devolay, dobrze doprawiony, mięso nie wysuszone. Puree smaczne, brokuły o dziwo nie rozgotowane. Frytki ok. Torcik Daim pyszny. Obsługa miła.
-
kami ★★★☆☆
Najgorszy burger jakiego jadłem od wieków. Cena kompletnie nie adekwatna do jakości. Hotdogi super frytki też.
-
Ada Łukasz Jedz z Nami ★★★★★
Jak na takie miejsce, duży wybór, zarówno o poranku (na śniadanie), jak i popołudniu (na obiad). Świeże produkty i naprawdę smaczne, a przy tym dobre ceny! Każdy znajdzie coś dla siebie.
-
Iwonka K ★★★☆☆
Przeciętny bar, jem tam tylko jak już jestem głodna. Dużo ludzi z laptopami, można popracować przy kawce, ale raczej nie w ciszy. Trochę brudno, ale wiadomo, co się spodziewać . Opinię tworzę dla punktów.
-
Tymoteusz Białowąs ★★★☆☆
Klopsy rewelacyjne wraz z frytkami i smażonymi „smakołykami”. Jednak rzeczy typu kawa są przeciętne albo groszek który ma zero smaku. Ogółem oceniam na dobre jedzenie i wrócę ale trzeba uważnie wybierać rzeczy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja IKEA Targówek?
Restauracja IKEA Targówek znajduje się przy Malborska 51, Targówek, 03-286 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja IKEA Targówek?
Można skontaktować się z Restauracja IKEA Targówek pod numerem +48 222 750 123
Jak można dotrzeć do Restauracja IKEA Targówek?
Do Restauracja IKEA Targówek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku