Jedzenie pyszne, jestem fanka zupy pho. Dużo zioł i aromatu. Tym razem wzięłam żółte curry, partner kaczke na goracym polmisku. Kaczka imo tlusta (nie przapadam za smazonym miesiem, wiec nie jestem obiektywna, po polaczeniu kaczki z ryzem bylo lepiej - tluszcz nie byl tak odczuwalny). Curry smaczne. Jednak pho TOP :)
Zdjęcia
Opinie
-
Daniela Gutowska ★★★★★
-
Robert LUBIECKI ★★★★★
W mojej ocenie pyszna kuchnia azjatycka w Warszawie-Międzylesiu. Uwielbiam kaczkę na gorącym półmisku, która jest oferowana pocięta w chrupiącej złocisto-czerwonej glazurze na warzywach, z ekstra ryżem i pyszną salatką z kapusty oraz sosami do wyboru. Polecam także Pho-Lovers-Pho z krewetkami, kurczakiem i wołowiną razem. Średnia porcja jest zdecydowanie wystarczająca. Bardzo smaczny jest sos słodko-kwaśny (na zdjęciu). Moi bliscy gustują w Pattay z kurczakiem i tofu. Ostatnie zdjęcia to zupa z kurczakiem, wołowiną i pierożkami z mięsa oraz udko specjalne z kurczaka w sosie Teriyaki. Wracam tu cyklicznie, gdy tylko przyjdzie ochota na pyszną „chińszczyznę”. Zamiast szukać cudów gdzie indziej i być średnio zadowolonym, to miejsce jest polecane zewsząd i rzeczywiście serwowane dania smakują wyśmienicie a porcje są potężne. Nie sposób zjeść jednej średniej zupy i dodatkowo standardowego dania. Szczerze polecam !
-
Iwona ★★★★☆
Kaczka na gorącym półmisku była zwykła. Plasterki mega cienkie i suche, ale czuć, że świeże. Warzywa pod kaczka w mleczku kokosowym. Ryż okropny rozgotowany i bezsmakowy i sałatka też jakby już czekała na talerzu dłuższy czas. Miejsce ładne i zadbane i bardzo dobra obsługa.
-
Norbert Sałański ★★★★☆
Znałem Pho Lovers do tej pory z jedzenia na wynos i zawsze był zachowany odpowiedni poziom. Dziś pierwszy raz miałem okazję odwiedzić lokal i również jest bardzo przyjemnie. Dużo miejsca w środku, czysto i do tego przytulny ogródek. Z dań wyróżniłbym przede wszystkim zupę Pho w wersji z krewetkami i pierożkami wonton. Wrócę na nią na pewno. Pozostałe pozycje również zasługują na pochwałę, choć czasami czuć lekkie "spolszczenie" - np. do prawie każdego dania podawana jest dobrze nam znana surówka z kapusty. Jestem ogólnie zadowolony z wizyty i docenić muszę też ceny. Przy tych porcjach i jakości są naprawdę uczciwe.
-
Paulina Blk ★★★★★
Wpadliśmy z narzeczonym na spontaniczny obiad i gorąco polecamy. W lokalu było dużo ludzi, zostaliśmy sprawnie obsłużeni i szybko otrzymaliśmy swoje gorące dania. Wszystko świeże i smaczne. Nasze zamówienie składało się z kurczaka w chrupiącej panierce oraz kaczki w sosie teriyaki
-
KS ★★☆☆☆
Wizyta 05.05.2023. Dwa pierwsze zamówienia wywarły na mnie pozytywne wrażenie, ale trzecie mocno podważyło wcześniejsze zdanie o lokalu. Dwie gwiazdki za: 1) wielkość porcji w stosunku do ceny - spora, 2) temperaturę posiłku - dostawałam gorące, wolno stygnące dania. Jednak jedząc dzisiejsze zamówienie - makaron ryżowy z tofu - natrafiłam na niezidentyfikowane kawałki, które wyglądem, strukturą i smakiem przypominają mięso... Raczej już nie zamówię w tym lokalu, choć jeszcze tydzień temu zamierzałam korzystać z jego usług dość często.
-
Azerim ★★★☆☆
Wystrój w porządku choć przy bliższym przyjrzeniu widać wiele niedociągnięć. Stolik trochę brudny. Zamówienie nie jest do odbioru razem, tylko każde danie osobno (mówię tu o 2 daniach). Za pierwszym razem z dziewczyną zamówiłem Pad Thai. Niezłe, spore porcje, rozsądnie stosunek ceny do jakości. Dzisiaj druga wizyta ja zamówiłem wege Pho, dziewczyna kurczaka na chrupko. Kurczak bardzo dobry, ryż do niego jakby rozgotowany i zimny. Zupa Pho z pierożkami za około 30 zł była największym kulinarnym rozczarowaniem jakiego w życiu doświadczyłem. Bulion o smaku wody z pietruszką. Tofu bez absolutnie radnego smaku i struktury. Grzyby gumiaste. Pierożek, bo tak, w zupie "z pierożkami" był cały jeden pierożek był w porządku gdyby nie to że był roznoszony. Makaron bez szału. Kotleciki a la wołowe gorsze od najtańszych kotlecików sojowych. Pomimo ogromnych starań nie udało mi się jej dokończyć. Oczywiście wózek na odstawianie naczyń był pełen i trzeba była to jakoś upychać piętrowo.
-
piotr stec ★★★★★
Fajne miejsce jedzenie dobre szybko. Jedyne, co było małym nieporozumieniem, to zamówienie kurczaka zamiast wersji wegetariańskiej. Jednak mimo to, danie i tak smakowało wyśmienicie, a zamówienie zostało przygotowane w miarę szybko. Obsługa była przyjazna i uprzedzająca, a cała atmosfera w restauracji była przytulna.
-
Piotr Ogrodniczek ★★★★★
Widziałem sporo niezbyt pochlebnych opinii. Ja akurat trafiłem na dosyć dobre dania. Zamawialiśmy na wynos -wołowinę z makaronem sojowym w sosie sate pikantnym, wołowinę słodko kwaśną oraz duszoną wołowinę w mleczku kokosowym z czerwonym curry. Dobrze zrobione smaczne mięso, dużo sosu , curry aromatyczne , porcje obfite. Jedyny minus to niezbyt czyste stoliki, co w zasadzie wpłynęło na to że nie zjedliśmy na miejscu. Myślę, że to na razie najlepszy bar w okolicy z tajskim jedzeniem .
-
Grzegorz Belke ★★★★★
Lokal godny polecenia, zupki naprawdę pycha, duży przestronny i co ważne dobrze wentylowany, dzięki temu nie wychodzi się przesmiardnięty zapachami z kuchni. Prośba do gospodarzy żeby pomyśleli nad muzyką w restauracji która nada klimat i zagłuszy innych klientów bo trochę mało prywatności
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pho Lovers?
Pho Lovers znajduje się przy Żegańska 8, Wawer, 04-713 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pho Lovers?
Można skontaktować się z Pho Lovers pod numerem +48 799 933 999
Jak można dotrzeć do Pho Lovers?
Do Pho Lovers można dotrzeć, korzystając z poniższego linku