Opinie

  1. Arkadiusz Lipski ★★★★★

    Jako stały, kilkuletni klient tego miejsca nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre, ceny w granicach przyzwoitości, obsługa bardzo miła. Czasem zamawiam na wynos pad thaia i nawet nie mogę się doczekać, aby usłyszeć "10 minut" :) To miejsce ma swój klimat i cieszę sie, ze jest na miasteczku. Polecam serdecznie

  2. ardnaskela 89 ★★★★★

    Bardzo smacznie, miła obsługa, spring rolls pyszne tak jak zupa Pho, będziemy wracać!

  3. DucdiepEu Story ★★★★★

    Polecam: zupa Tomyum z Krewetkami, Sajgonki, Zupa Pho z Wolowina. Jest tu tak wiele pysznych dań, że na pewno tu wrócę, żeby ich spróbować.

  1. Lokalna Przewodniczka ★★★★★

    Jestem stałą klientką tej restauracji od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam jeżeli chodzi o smak potraw. Wszystko jest bardzo smaczne, pięknie podane, a ceny też nie są bardzo wysokie jak na ten standard lokalu i dań. Fantastyczna restauracja na każdą okazję. W sezonie letnim można usiąść w niewielkim ogródku przed restauracją.

  2. Remek Jaworski ★★★☆☆

    Zamówione piwo dotarło po 10 minutach - sęk w tym, że nie do nas, a do stolika obok. Gdy goście poinformowali kelnerkę, że nie zamawiała piwa, ta - upewniwszy się, że nie napili się piwa (!), przyniosła je nam. Drugą kolejkę musiałem zamawiać przy barze, bo do momentu wystawienia rachunku nikt się nami nie interesował. Jedzenie w porządku, ale nie wrócę.

  3. Jola F ★★★★★

    Dla mnie rewelacja! Świetny smak! A do tego dania bardzo ładnie podane, szybciutko trafiły na stół. Oferowane w trzech poziomach ostrości, to ułatwia wybór dla różnych smakoszy. Warzywa odpowiednio ugotowane - al dente. Do tego delikatna zielona herbata zaparzona w uroczym dzbanku, w sam raz dla dwojga. Lokal urządzony elegancko i zarazem przytulnie. Jedynie szkoda, że miejsc parkingowych brak.

  1. Food Trip ★★★★★

    Pyszne jedzenie ^^ miła obsługa, szybko podane :) makarony były troszkę mało doprawione, ale może to taki dzień :) cała reszta pyszna :)

  2. Szymon Mordasiewicz ★★★★★

    Dla mnie bomba. Smacznie, wiele opcji w menu, rozsadnie cenowo. Zamiast zwyczajlwych Spring Rollsow sprobowalem grillowanych paseczkow wieprzowiny i byla to swietna przekaska. Udziec kurczaka z sosem nerkowca i ryzem jasminiowym bardzo smaczny i duzy. Zolte curry z krewetkami takze godne polecenia.

  3. Wojciech Sychowicz ★★★★★

    Jedzenie fantastyczne. Obsługa super sympatyczna. Nie wiem jak z miejscem parkingowym, bo byłem pod wieczór i akurat jedno było, ale to pewnie bardziej lokal na zamówienie/dla mieszkańców. Ceny średnie, tzn nie jest to restauracja gdzie zje się za 20 zł, ale też nie jest kosmicznie drogo. Mogę polecić z czystym sumieniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zamigo?

Zamigo znajduje się przy Aleksandra Gieysztora 2, Wilanów, 02-999 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zamigo?

Można skontaktować się z Zamigo pod numerem +48 729 623 246

Jak można dotrzeć do Zamigo?

Do Zamigo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements