Jako stały, kilkuletni klient tego miejsca nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Jedzenie bardzo dobre, ceny w granicach przyzwoitości, obsługa bardzo miła. Czasem zamawiam na wynos pad thaia i nawet nie mogę się doczekać, aby usłyszeć "10 minut" :) To miejsce ma swój klimat i cieszę sie, ze jest na miasteczku. Polecam serdecznie
Zdjęcia
Opinie
-
Arkadiusz Lipski ★★★★★
-
ardnaskela 89 ★★★★★
Bardzo smacznie, miła obsługa, spring rolls pyszne tak jak zupa Pho, będziemy wracać!
-
DucdiepEu Story ★★★★★
Polecam: zupa Tomyum z Krewetkami, Sajgonki, Zupa Pho z Wolowina. Jest tu tak wiele pysznych dań, że na pewno tu wrócę, żeby ich spróbować.
-
Lokalna Przewodniczka ★★★★★
Jestem stałą klientką tej restauracji od wielu lat i nigdy się nie zawiodłam jeżeli chodzi o smak potraw. Wszystko jest bardzo smaczne, pięknie podane, a ceny też nie są bardzo wysokie jak na ten standard lokalu i dań. Fantastyczna restauracja na każdą okazję. W sezonie letnim można usiąść w niewielkim ogródku przed restauracją.
-
Remek Jaworski ★★★☆☆
Zamówione piwo dotarło po 10 minutach - sęk w tym, że nie do nas, a do stolika obok. Gdy goście poinformowali kelnerkę, że nie zamawiała piwa, ta - upewniwszy się, że nie napili się piwa (!), przyniosła je nam. Drugą kolejkę musiałem zamawiać przy barze, bo do momentu wystawienia rachunku nikt się nami nie interesował. Jedzenie w porządku, ale nie wrócę.
-
Jola F ★★★★★
Dla mnie rewelacja! Świetny smak! A do tego dania bardzo ładnie podane, szybciutko trafiły na stół. Oferowane w trzech poziomach ostrości, to ułatwia wybór dla różnych smakoszy. Warzywa odpowiednio ugotowane - al dente. Do tego delikatna zielona herbata zaparzona w uroczym dzbanku, w sam raz dla dwojga. Lokal urządzony elegancko i zarazem przytulnie. Jedynie szkoda, że miejsc parkingowych brak.
-
Food Trip ★★★★★
Pyszne jedzenie ^^ miła obsługa, szybko podane :) makarony były troszkę mało doprawione, ale może to taki dzień :) cała reszta pyszna :)
-
Szymon Mordasiewicz ★★★★★
Dla mnie bomba. Smacznie, wiele opcji w menu, rozsadnie cenowo. Zamiast zwyczajlwych Spring Rollsow sprobowalem grillowanych paseczkow wieprzowiny i byla to swietna przekaska. Udziec kurczaka z sosem nerkowca i ryzem jasminiowym bardzo smaczny i duzy. Zolte curry z krewetkami takze godne polecenia.
-
Wojciech Sychowicz ★★★★★
Jedzenie fantastyczne. Obsługa super sympatyczna. Nie wiem jak z miejscem parkingowym, bo byłem pod wieczór i akurat jedno było, ale to pewnie bardziej lokal na zamówienie/dla mieszkańców. Ceny średnie, tzn nie jest to restauracja gdzie zje się za 20 zł, ale też nie jest kosmicznie drogo. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zamigo?
Zamigo znajduje się przy Aleksandra Gieysztora 2, Wilanów, 02-999 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zamigo?
Można skontaktować się z Zamigo pod numerem +48 729 623 246
Jak można dotrzeć do Zamigo?
Do Zamigo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku