Opinie

  1. Dawid Zarembski ★★★★★

    Wpadliśmy tutaj z polecenia a nawet zostaliśmy zaproszeni na podobno dobrą kaczkę… no i za namową każdy zamówił kaczkę po Chińsku tylko ja zamówiłem kaczkę na gorącym półmisku. Rewelacja ta kaczka którą zamówiłem, no po prostu nic dodać nic ująć, również kaczka którą zamówiła reszta była pyszna, surówka plus ryż i wszystko zjedzone i każdy najedzony. Generalnie jadłem w kilku restauracjach Azjatyckich ale tutaj kaczka pyszna,pyszna, pyszna. A jeśli chodzi o cennik to również miło się zaskoczyłem, cena za 4 obiady nie przekroczyła 120 zł wiec super. Polecam

  2. Marcin Wyrzykowski ★★★★★

    Co tu sie rozpisywać. Smacznie, porcję duzo i jak za tą ilość to tanio.

  3. Janusz Pitera ★★★★★

    Absolutnie najlepsza knajpka w stylu barowym jaką znam w Warszawie ogromne porcję bardzo smaczne i bardzo bogate jeśli chodzi o skład. Zupa wonton z mięsem kaczki krewetka jajko. Po prostu rewelacja

  1. agniesia1213 ★★★★★

    Porcje - ogromne. Jedzenie - przepyszne:wołowina na gorącym półmisku i krewetki z warzywami:)) polecam! Ceny- 30-40 zł.

  2. Marcin Szczygielski ★★★★★

    Pyszne jedzenie w przystępnych cenach. Sympatyczna obsługa, spory ruch. Rewelacyjna zupa rybna - duża porcja za 12 zł

  3. Sir Ropuch ★★★★★

    Miejsce w stylu baru z jedzeniem po wietnamsku. Bardzo dobra kaczka z grzybami mun i kaczka na ostro, dobraliśmy jeszcze sajgonk były przepyszne. Szybko w dobrej cenie. Jak tylko będę gdzieś w pobliżu to napewno wpadne.Polecam.

  1. Rafał Siennicki ★★★★★

    Wok Wiet Bar, to znane i w niektórych kręgach "kultowe" miejsce na zjedzenie porządnego dania z kuchni typu "chińczyk". Potwierdzam, jedzenie bardzo smaczne, jadłem i takie dnia jak Bun, pad Thai czy kurczak z warzywami. Porcje wystarczające, dobre w smaku, ładnie wygląda to na talerzu. Dosyć krótki czas oczekiwania, max 10- 15 min,wygodny system powiadamianiu o gotowym daniu, duży wybór dodatkowych sosów. Są oczywiście normalne sztućce, są też pałeczki, chusteczki, itp. W lokalu jest czysto, jest toaleta i na sali nie śmierdzi kuchnią. Miejsc do parkowania nie jest wiele więc w godzinach kulinarnego szczytu czasem należy się uzbroić w cierpliwość. Polecam.

  2. Aleksandra M. ★★★★★

    Regularnie przychodzimy tutaj na chińskie dania i zawsze wychodzimy zadowoleni. Jedzenie jest naprawdę bardzo dobre, czas oczekiwania dość dobry, a obsługa miła. Jedyny, ale to też duży minus to plastikowe sztućce! Zdecydowanie lepiej gdyby wprowadzono normalne sztućce, które się nie łamią, a spożywanie posiłku byłoby bardziej komfortowe.. Mam nadzieje, że właściciele niebawem wprowadzą tę zmianę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wok Wiet Bar?

Wok Wiet Bar znajduje się przy gen. Romana Abrahama 7A, Praga-Południe, 03-982 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wok Wiet Bar?

Można skontaktować się z Wok Wiet Bar pod numerem +48 886 738 061

Jak można dotrzeć do Wok Wiet Bar?

Do Wok Wiet Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements