Opinie

  1. Adam Grzegorczyk (Gonzo) ★★★★☆

    Z zewnątrz nie wygląda to dobrze. Parking, pawilony, nie mój klimat, ale wchodzimy i próbujemy, zamawiamy. Pikantny syczuan z wołowiną. Pani na kasie wszystko szybko i sprawnie ogarnia tylko terminal ją hamuje. Sprawnie wynosi jedzenie po kilka talerzy jednocześnie. Na jedzenie trzeba chwilę poczekać bo jest duży ruch w lokalu a jeszcze są zamówienia. Pomimo tego jedzenie szybko trafia na nasze stoły. Na talerzu wszystko wygląda bardzo fajnie i smacznie a zamówiliśmy dużo różnych dań bo byliśmy większą ekipą. Porcje są na prawdę duże więc jeśli masz mały głód to na pewno wyjdziesz z pojemnikiem na wynos. Mój syczuan wyglądał super. Mięso było smaczne, aromatyczne, dużo. Ryż i surówka też spoko. Jak dla mnie trochę za dużo i za tłusto jeżeli to komuś przeszkadza. Widziałem że mają też fajną paczkę i pad thaia. Mały lokal po chwili był już pełny ludzi. To może oznaczać tylko jedno: dobre jedzenie. Wyglądali na stałych klientów. Największy minus to chyba wizerunek tego miejsca i lokalizacja. Po wejściu zapach chińczyka zostanie z wami na długo

  2. Paweł Kalinowski ★★★★★

    Jedzenie bardzo mi smakowalo, obsluga mila. Lokal niepozorny ale warto wejsc. Za zestaw ze zdjecia na wynos zaplacilem 32zl, takze bardzo tanio jak na porcje ktora dostalem.

  3. W P ★★★★★

    Bardzo smaczne! Smażony ryz i boczek przepyszne. Bardzo miła obsługa,szybko podane i duże porcje. Mega pozytywne zaskoczenie niskimi cenami. Polecam spróbować. 5/5

  1. Cezary Jezierski ★★★★★

    Świetne miejsce w zagłębiu gastronomicznym przy Postępu 5. Typowa, autentyczna kuchnia azjatycka - smaki zawsze na wysokim poziomie. Miałem okazję spróbować wielu pozycji z menu i praktycznie każda z nich spełniła moje oczekiwania. Porcje są duże, świeże i dobrze przyprawione, a stosunek jakości i wielkości do ceny jest absolutnie adekwatny. Obsługa szybka i sprawna. Idealne miejsce na lunch czy kolację - zdecydowanie polecam!

  2. Michał Czernecki ★★★★★

    Pyszna kaczka na gorącym półmisku. Nie wiem czy gdzieś jadłem lepszą prawdę mówiąc. Świeża, chrupiąca z aromatycznym, lekko pikantnym sosem i chrupkimi warzywami. Ryż i surówka także bardzo smaczne. Zjadłem za zewnątrz bo w środku miejsc mało i zapachy kuchni królują w powietrzu wraz z dymem. Obsługa komunikatywna i uprzejma acz nienachalnie. Ale jedzenie pierwsza klasa. Będę wracał. Dziękuję!

  3. Przemysław Kuczyński ★★★☆☆

    Kilka lat temu pracując na mordorze odwiedzałem to miejsce dość często. Lata robią swoje, inne miejsca obecnie maja lepsza kuchnie. Tutaj jednak ceny dość niskie co niestety przekłada się na jakość. Bun Cha, mięso slabo ugrillowane - niektore kawalki były nawet niedopieczone. Curry z takim samym miesem jak pho a całość jakoś nie znikała , ze stolu szybko. Pani z Wietnamu nie ogarniała które danie do którego stolu podać. W czasie posiłku taka kwestia była dla 4-5 innych stolików

  1. Ania BC ★★★☆☆

    Pojechaliśmy zachęceni opiniami na zupę Pho i makaron. Niestety... tym razem przeżyliśmy rozczarowanie. Od wejścia rzuca się w oczy nieporządek i brud. Pani za ladą zajęta oglądaniem filmiku w telefonie pomyliła najpierw zamówienie, ale się zorientowaliśmy i poprawiliśmy je. Za jej plecami dziwne wielkie wiadra, które po otwarciu zawierały coś białego, jakby tłuszcz, przynajmniej na wierzchu. Mało apetyczna forma przechowywania jedzenia. Niestety same dania też rozczarowały. Wywar bardzo słaby, ale wołowina smaczna, makaron jakby za długo moczony, wodnisty. Plus za kolendrę i szczypior, kiełków nie dodają. Czosnek marynowany zbyt kwaśny. Dodany do zupy mocno dominuje. Chyba moja najsłabsza zupa Pho w Warszawie. Makaron z kurczakiem też średni. Biały, zalany sosem i dodatkami. Sos tamaryndowy ok, kurczak soczysty, ale danie jako takie nie zachwyciło. Smaki się nie połączyły. Nie powtórzymy wizyty.

  2. Krzysztof Szarski ★★★★☆

    Bardzo dobre jedzenie. Czego do konca nie rozumiem to podawania razem drugiego dania i zupy lub zupy jako drugiej.

  3. Bartosz ★★★★★

    O smacznych daniach mogą powiedzieć kolejki przed knajpa. Restauracją bym tego nie nazwał, ale kto zna ten lokal wie, że to się idzie po to by się najeść i wrócić do biura. Za całokształt od kilku lat jedzenia tutaj daje zasłużone 5.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hanoi Street?

Hanoi Street znajduje się przy Postępu 5, Mokotów, 02-676 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hanoi Street?

Można skontaktować się z Hanoi Street pod numerem +48 888 910 924

Jak można dotrzeć do Hanoi Street?

Do Hanoi Street można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements