Opinie

  1. Daria Mikuliszyn ★★★★★

    Przepyszna, świeża, aromatyczna kuchnia wietnamska. Sałatki są idealne, chrupiące. W lokalu jest czysto a obsługa bardzo kompetentna. Ceny umiarkowane.

  2. Jacek Majkowski ★★★★★

    Jedzenie pyszne, wszystkie ryże jaśminowe z mięsem dobrej jakości i dobrze doprawione przez co posiłki są wyraziste. Szybka i miła obsługa. Lubię wpadać do tego miejsca na szybki obiad

  3. Joanna Cien ★★★★☆

    W daniach brakuje warzyw. Zupa pho miała dodatek mięty z którym nigdzie dotąd się nie spotkałam. Brak pak choi i kiełkow. Dużo wołowiny. Zupa dobra ale za brak warzyw daję tylko 4 gwiazdki. W daniu z kurczakiem z makaronem też śladowa ilość warzyw więc coś brakuje w smaku. Wszystko świeże. Lokal czysty, ale do 5 gwiazdek trochę brakuje

  1. Michał Bałtowski ★★★★★

    Bardzo polecam, zamówiliśmy pho z gotowaną wołowiną i Do Xau z kurczakiem w panierce w sosie sojowym z makaronem udon. Drugie danie to był strzał w dziesiątkę, na pewno wrócę tu żeby je jeszcze spróbować. Zupa pho była bardzo dobra. Na miejscu można skorzystać z bogatego zestawu dodatków i usiąść w schludnym i przestronnym wnętrzu.

  2. Anastasia Blinkova ★★★★★

    Była bardzo smaczna zupa z krewetkami. Zamówiliśmy więcej niż raz. Bardzo smaczny ryż z krewetkami. Byliśmy zadowoleni. Mała rekomendacja, że potrawy nie były tak słone, chciała za to zdjąć gwiazdę.

  3. Julia Szulc ★★★★★

    Jak wchodziliśmy restauracja była zupełnie pusta, co lekko nas przestraszyło, ale postanowiliśmy zaryzykować i się opłacało. Jedzenie dobre, ceny adekwatne, porcje nie są bardzo duże, ale można się nimi najeść. Miła obsługa, wnętrze czyste i zadbane.

  1. Rafał Pietrak ★★★★☆

    Smaczna,wietnamska kuchnia. Polecam makaron udon z wołowiną choć porcja dla mnie jakaś taka bardzo duża nie była,że na koniec wziąłem jeszcze sajgonki żeby dojeść. Do tego wszystkiego herbata wietnamska,czyli zielona i było komfortowo. W czwartkowe popołudnie koło 17 było pusto. Plus za Panią Azjatkę pięknie mówiącą po polsku. Na pewno wrócę próbować kolejnych dań. Polecam.

  2. A K ★☆☆☆☆

    Curry gorzkie w smaku. Pad Thai to zbita, sucha bryła makaronu z mięsem, którego w większości nie da się jeść, bo jest niesamowicie gumowe i twarde. Dziwne, nie spotkałem się nigdy z takim kurczakiem. W zupie pho z kaczką pływają skrawki skóry.... Chyba nigdy tak złego zamówienia nigdzie nie otrzymałem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Viet Town?

Viet Town znajduje się przy Puławska 152, Mokotów, 02-670 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Viet Town?

Można skontaktować się z Viet Town pod numerem +48 732 572 898

Jak można dotrzeć do Viet Town?

Do Viet Town można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements