Przegląd katalogu
- 289 Łączna liczba firm
- 4.5 Średnia ocena
- 99% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 289 wyników
Przeglądaj klinika weterynaryjna w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 289 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.5/5 na podstawie 83,687 opinii i ocen.
“Wspaniałe podejście do zwierząt. Profesjonalna opieka. Polecam.”
“PulsVet to miejsce, do którego mam pełne zaufanie, jeśli chodzi o opiekę nad moimi królikami. Pracują tu prawdziwi specjaliści którzy wykazują się ogromną wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim troską o swoich pacjentów . Cały zespół, który miał kontakt z moimi zwierzakami, jest niezwykle zaangażowany i pomocny: >Dr Kinga zawsze wykazuje się dokładnościa i dociekliwością w diagnozowaniu futrzaków, a przy tym jest bardzo delikatna w podejściu do zwierząt. > Pan Doktor Filip potrafi spokojnie i rzeczowo wszystko wytłumaczyć, dając tym duże poczucie bezpieczeństwa. > Stomatolog Dr. Krajewski dosłownie bezbłędnie radzi sobie z problemami stomatologicznymi i ortopedycznymi moich króliczków a każda wizyta u niego przebiega w przyjaznej atmosferze. Widać także, że zespół techniczny ma świetne podejście do zwierząt – są cierpliwi, delikatni i pełni empatii, choć wyglądają czasem na zmęczonych ;) Dzięki ich wsparciu wiem po ich pomocy wiem jak sprawnie podawać leki w każdej formie Wszystko czego tu doświadczyłam mówi mi, że moje zwierzaki są w najlepszych rękach i nie zmienię tej przychodni na żadną inną. Polecam każdemu, kto szuka rzetelnej i profesjonalnej opieki dla swoich małych podopiecznych.”
“Byłam już parę razy w Przychodni, u kilku różnych lekarzy, za każdym razem jestem zadowolona :) Pracownicy cierpliwie odpowiadają na pytania, tłumaczą dokładnie, są zaangażowani, kontaktowi. Moja kotka jest wyjątkowo ciężkim przypadkiem do obsługi, a mimo to pracownicy potrafią sobie z nią poradzić, zawsze jest dodatkowa para rąk do pomocy i wsparcia :) Polecam, mam wrażenie, że każda pracująca tam osoba charakteryzuje się empatią i po prostu chcą pomóc zwierzakom.”
“Dałabym nawet więcej gwiazdek ale niestety nie mogę bardzo polecam Tom klinikę weterynaryjną jest naprawdę super panią lekarz weterynarii panią Karolinę piechowicz bardzo polecam wykryła nam u naszej suczki właśnie ciążę urojoną i naprawdę bardzo polecam tą klinikę jest naprawdę super”
“Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni Canfelis. Lekarze są niezwykle mili, profesjonalni i przede wszystkim widać, że naprawdę kochają zwierzęta. Zawsze dbają o ich dobro i podchodzą z dużą troską. Obsługa recepcyjna również zasługuje na wielkie brawa. Panie są bardzo sympatyczne, życzliwe i zawsze chętne do pomocy. Z całego serca polecam tę przychodnię każdemu opiekunowi czworonoga.”
“Bardzo polecam! Profesjonalna opieka dla naszych pupili, wielkie serce.”
“Lekarze zdoswiadczeni ciepło przyjxdni Chodzę ze swoim pupilem około 6 lat Uratowali mu życie jak był bardzo chory Mam do nich zaufanie Dziekuje wszystkim lekarzom z całego serca”
“Polecam z całego serca, pies nie mógł chodzić a byłem w różnych miejscach żeby ratować życie i tylko na Kobielskiej udzielono pomocy a także cenowo jest naprawdę super! Mogę całą Warszawę przejechać aby tylko do Państwa gabinetu dojechać ;) Pies ma się świetnie! Pełen energii mimo już swojego pięknego wieku! Gorąco polecam!!!!”
“Z czystym sumieniem mogę polecić tę przychodnię a w szczególności zespół chirurgiczny. Przeprowadzona operacja osteotomii korekcyjnej u jamnika zakończyła się dużym sukcesem. Trafiliśmy z polecenia i z pewnością będę polecać dalej. Personel przemiły, zawsze chętny do odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Pies lękowy po pierwszej wizycie i zostaniu samemu z personelem wychodził spokojny i z wielkim luzem Ps. Piksel szczególnie pozdrawia dr. Skwarek i ciocię anestezjolog”
Klinika Chorób Koni SGGW w Warszawie to wiodący w kraju ośrodek akademicki zapewniający najwyższy standard opieki weterynaryjnej. Placówka specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu koni, dysponując nowoczesnym zapleczem szpitalnym. Zakres działań obejmuje skomplikowane operacje chirurgiczne, w tym zabiegi stomatologiczne i ortopedyczne. Klinika oferuje całodobową opiekę stacjonarną w czystych i bezpiecznych boksach pod nadzorem wykwalifikowanego personelu. Pacjenci mają dostęp do rehabilitacji, w tym regularnych ćwiczeń na karuzeli oraz kontrolowanych spacerów.
“Uważam że fantastyczny weterynarz, Pan Jan zajął się naszą kotką nie dość że profesjonalnie to z tak cudownym podejściem do zwierzaka. Tu go przywitał, tam go pogłaskał a podanie lekarstwa odbyło się w mgnieniu oka. Naprawdę człowiek z powołaniem do zwierzaków. Szczerze z całego serca mogę polecić.”
“Cudowna pani weterynarz. Prawidłowo postawiła diagnozę i skierowała do innego specjalisty w celu dalszego leczenia. Bardzo empatycznie podchodzi do piesków. Zbada kompleksowo, doradzi i nie bierze dużo pieniędzy.”
“Naprawdę polecam Klara P. Weterynarz jest najlepszy w mieście Warszawa przy ul. Dziewosłęby 19. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten weterynarz Lecznica Weterynaryjna. Doświadczenie i indywidualne podejście do Klienta.”
“Serdecznie polecam przychodnię weterynaryjną Wolavet! Na każdą moją uwagę dotycząca zdrowia pupila zareagowano natychmiast – wykonano szybkie i dokładne badania, w tym echo serca, a następnie przeprowadzono operację usunięcia kamienia z pęcherza moczowego oraz kastrację. Wszystko odbyło się sprawnie, profesjonalnie i bez zbędnego stresu dla zwierzęcia. Ceny są bardzo rozsądne, a jakość usług na najwyższym poziomie. Ogromne uznanie dla pana Marcina i całego zespołu – za fachowość, empatię i świetne podejście do zwierząt. To miejsce, któremu można zaufać! Pozdrawia Laki!”
“Fantastyczne miejsce zarówno pod względem kochania i podejścia do piesków, jak i profesjonalizmu. Przyszliśmy miesiąc temu z moim buldozkiem z ogromnym wrzodem na oku, Pani Doktor Daria niesamowicie nam pomogła. Polecam!!!”
“Wyjątkowe miejsce na mapie usług weterynaryjnych. Wybitny weterynarz Tomasz Szybowicz, który posiada wiedzę i czas, by podejść do tematu całościowo. Wizyta trwa pół godziny, nigdzie się nie spieszysz i nie diagnozują Cię „w międzyczasie”. Każdy pies z którym przyszłam była zaopiekowany, miał czas poczuć się w gabinecie dobrze i bez stresu. Jeden z moich psów, który jest „anomalią” weterynaryjną - leczony przez lata przez warszawskich weterynarzy - dopiero u dr Szybowicza odzyskał życie w komforcie i bez bólu. Po latach i pies i my zaczęliśmy dosłownie „spać spokojnie”. Doktor nie zamyka się na jedne ścieżki leczenia, szuka przyczyn chorób i ich rozwiązań, a nie zalecza objawowo. Wybitny człowiek, który uratował życie niejednego psa, z którym trafiłam. Dziękuję.”
“Z usług kliniki na Katalonskiej korzystam prawie z 20 lat od samego początku. Lekarzem prowadzącym mojej suni Poni byl jeszcze doktor Andrzej. Wspaniały lekarz. Od pięciu lat Szeridana leczy doktor Ania. Pani Ania łączy w sobie miłość do zwierząt, których dobro stawia na pierwszym miejscu, z profesjonalną wiedzą i opieką - a to rzadkość. Trafnie stawia diagnozę, Czujemy się profesjonalnie zaopiekowani. Bardzo polecam ta przychodnię.”
“Od ponad 5 lat chodzę z moim psiakiem do Pani Joanny i w 100% polecam. Oprócz tego, że Pani Doktor ma ogromną wiedzę, to jest uczciwa i bardzo empatyczna, co niestety nie jest normą u niektórych weterynarzy :/ Serdecznie polecam :)”
“Super lecznica! Chodzę tam z psem od prawie trzech lat. Pani doktor jest super, konkretną a zarazem czuła i troskliwa w stosunku do zwierzaków. Zawsze wysłucha, poradzi no i wyleczy. Pani Kasia gromerka...wspaniała osoba. Nie dość że świetnie strzyze to ma super podejście do zwierząt.”
“Ciocie Karbona są przemiłe, nasz pies mimo zastrzyków, ważenia i innych zabiegów dla jego zdrowia zawsze chętnie wraca i nie może się doczekać wizyty. Oby jaknajrzadziej.”
“Od niedawna mój pies jest pacjentem tej przychodni. Dr Karol dość szczegółowo zajął się nim. Zlecił komplet badań i wydał dalsze zalecenia by psu polepszyło się zdrowie. Wreszcie trafiłem na miejsce ,gdzie dobro czworonożnego pacjenta jest najważniejsze a nie naciąganie klientów na kasę.”
“Wspaniała Pani Doktor,która ma świetne podejście do zwierząt i bez wielkich maszyn na podstawie dotyku zwierzęcia jest w stanie stwierdzić co mu jest (miałam kota z nowotworem,maszyny potwierdziły każde słowo). Pani Doktor podchodzi do problemu z pełnym zaangażowaniem,zawsze sprawdza każda możliwą opcje. Jeżdżąc po weterynarzach wiem,że dokładne zbadanie zwierzęcia to rzadkość nawet w drogich klinikach. Tu ceny są przystępne,a zaangażowanie duże. Widać, że jest to pasja i niewątpliwie Pani Doktor kocha to co robi. Polecam,jedno z lepszych miejsc jakie poznałam!”
“To była nasza 2 wizyta z milusiem (hrabią, bo tak na codzień nazywał go dziadek świętej pamięci) w tej placówce, jestem wdzięczna Pani Dr. Karolinie Radziejewskiej za świetne podejście do 13letniego kota, który musiał niestety pożegnać się ze swoim właścicielem... Dzięki Pani szybko doszedł do siebie, teraz czuje się świetnie i dogaduje się z naszą suczką ☺️. Zdecydowanie jestem zadowolona z wizyt, nie spotkałam się z opóźnieniami. Pomoc jest profesjonalna a Pani Doktor jasno i klarownie tłumaczy badania i proces diagnozowania. DZIĘKUJĘ! ❤️”
“Uratowali życie mojego pieska, który miał przepuklinę i paraliż, niemalże wrócił do zdrowia zaledwie dwa tygodnie po operacji chodził. Nie potrafimy wyrazić wdzięczności wobec neurochirurga, neurologa, cały zespół cudownie zajął się naszym psiakiem na najwyższym poziomie. Inne kliniki bagatelizowały objawy, piesek był jedną łapką po tamtej stronie - gdyby nie lekarze i szybka interwencja chirurgiczna, piesek dzisiaj byłby martwy. Mają wszystkie badania dostępne na miejscu w tym tomograf, to już mój drugi psiak uratowany tutaj. Parę lat temu odratowali ciężko zatrutą sunie, która zjadła rozsypana trutkę na spacerze. Była w klinice pod stałą kontrolą, odtruwana i podtrzymywana przy życiu za wszelką ceną i dzisiaj nadal jest z nami. Szczerze polecam, żadna klinika nie ma takich specjalistów jak SGGW”
“W przychodni Bari leczyłam wszystkie swoje kotki i pieski. Zawsze spotykałam się z profesjonalnym i ludzkim podejściem, a kiedy nadchodził czas na skrócenie ich cuerpienia”
“Ta opinia nie będzie krótka, będzie pełnym odzwierciedleniem tego co spotkało mnie i mojego króliczka szarlotkę: Byłem niedawno z Szarlotką na kontroli zdrowia, ma już ponad pół roku więc po głowie chodził mi też zabieg kastracji aby milusińska czuła się dobrze i żyła jak najdłużej. Wizytę umówiłem telefonicznie, dzwoniąc około godziny 15-16 i tego samego dnia wieczorem mieliśmy umówioną wizytę. Nie miałem problemu z dodzwonieniem się. W trakcie bardzo miłej wizyty u Pani lek. wet. Agnieszki Babis, Szarlotka została przebadana, pobrana została krew do badania i miałem zasugerowane aby też wykonać badanie bobków co myślę, że wszystko ma sens i w żaden sposób nie odniosłem odczucia" naciągania na kasę" jak to miało odzwierciedlenie w innych komentarzach które miałem przyjemność czytać. Śmiało mogłem pytać Panią lekarz o różne tematy związane z zajmowaniem się króliczkiem oraz udało nam się zarezerwować termin kastracji na za dwa dni. Na wizycie zostałem też poinformowany o cenę zabiegu a dokładnie ich widełek nie będę podawał ceny i oceniał czy to jest drogo czy tanio ponieważ jest to subiektywne odczucie każdego z nas i możliwości finansowych. A cena może się szybko zmieniać i być nieaktualna. Myślę że w tym temacie najlepiej uzyskać informacje bezpośrednio od kliniki. Wiem, że są na pewno tańsze kliniki ale ta w trakcie wizyty kontrolnej ta wzbudziła moje zaufanie. Zostałem poinformowany o całej procedurze zabiegu. Zwierzaczka zostawia się rano gdzie są zbierane też inne którego tego dnia mają planowany zabieg, my wracamy do domu i czekamy na telefon z kliniki między godz 12 do nawet późnych godzin popołudniowych. Wszystko zależy o której godzinie nasz podopieczny będzie wzięty na "warsztat". Nie są podawane konkretne godziny zabiegu bo w między czasie mogą pojawić się pilne operacje np. ratujące życie gdzie oczywistym jest, że mają pierwszeństwo przed planowanymi zabiegami. W moim przypadku telefon zadzwonił około godziny 13, że Szarlotka jest już po wszystkim, obudziła się, dostała kroplówkę i przez około 1,5h będzie na obserwacji. Umówiłem się na odebranie króliczka na godzinę wieczorną bo wcześniej nie miałem możliwości jej odebrania. Przy odbiorze również w bardzo miłej atmosferze u Pani lek. wet. Karoliny Olejniczak zostałem poinstruowany jak postępować z Szarlotką i jak podawać leki i na co zwracać uwagę. Króliczek był w bardzo dobrej kondycji, miała apetyt, piła wodę i po po wrócić do domu brykała po klatce. Widać że troszkę była zmęczona ale nie ma się co dziwić po całodziennym pobycie poza domem i po zabiegu. W dniu w którym piszę tą opinię jest już około 3-4 dni po wszystkim i nic złego się nie dzieje. Energia szarlotki każdego dnia się zwiększa. Podsumowując wszystko, Ja i mój króliczek spotkaliśmy się z bardzo miła atmosfera wśród lekarzy, nie mam zastrzeżeń co do opieki i zabiegu. Widziałem komentarze negatywne które wiązały się , ze śmiercią milusinskiego po pobycie w klinice ale biorąc pod uwagę liczbę opinii czyli około 1500 i średniej ocenie 4,5/5 są ta przypadki jednostkowe w całej skali co oczywiście może się zdarzyć wszędzie, nie oceniam pod tym względem ponieważ czasami stan zwierzaczka może być na tyle ciężki, że faktycznie może nie dać się go uratować i żadna klinika by już nie pomogła ale zawsze gdy do tego dochodzi w grę wchodzą duże emocje i najczęściej negatywne opinie. Mam nadzieję, że udało mi się obiektywnie nakreślić moją opinię i odczucia i chociaż w małej części pomogę komuś zdecydować wybrać klinikę której zechce powierzyć zdrowie swojego milusinskiego. Oczywiście, aby nie było tak fajnie jest pewien minus. Znalezienie miejsca parkingowego potrafi zająć dużo czasu i czasami trzeba stanąć gdzieś na poboczu. Ja osobiście jestem w stanie znieść ta niedogodność. Pozdrawiam, cały zespół Ogonka i życzę samych udanych zabiegów oraz wyrozumiałych właścicieli zwierzaczków :)”
“Najlepsza weterynarz jaką miały moje psiaki. Bardzo uczciwa, rzetelna, fachowa i wyrozumiała. Zresztą tak samo jak i pan weterynarz. Moje psy są pod ich opieką już dobrych parę lat. Nie są z tych, którzy naciągają na pieniądze przepisując niepotrzebne leki. Ceny bardzo przyzwoite. Znajomi i sąsiedzi z Kabat również korzystają z opieki tej przychodni. Polecam”
“Od 14,5 roku klinika opiekuje się naszą Szarlotką, która jest buldogiem angielskim a jak to z buldogami znana jest z regularnych wizyt. Wszystkie zabiegi były w filii na Puławskiej, dysplazja, zdiagnozowany rak i wycięcie pól szczęki dzięki czemu pies jest cały czas z nami, sterylizacja, trzecia powieka plus cała masa niestandardowych diagnoz i skutecznych leczeń. Pani Małgosia zawsze dostępna i pomocna, cudowny człowiek, pełna ciepła, pasji, empatii i z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą i holistycznym podejściem. Nie wyobrażamy sobie lepszego miejsca do opieki i polecamy z całego serca. Najlepszym dowodem na skuteczność jest to, że Szarlota jest z nami dużo dłużej niż średnia życia buldogów angielskich.”
“SpecVet to miejsce, które naprawdę zasługuje na najwyższą ocenę. Od samego wejścia widać, że pracują tu ludzie z pasją i ogromnym sercem do zwierząt. Szczególnie chciałabym polecić panią dr Paulinę Bindas – to wspaniała, kompetentna i empatyczna lekarka. To właśnie ona prowadziła nas przez cały proces leczenia i operacji usunięcia grasiczaka. Dzięki jej wiedzy, doświadczeniu i trosce nasza króliczka Fufunia może dziś cieszyć się zdrowiem i radośnie wrócić do swojego codziennego życia :)”
“Wielkie podziękowania dla dr Agnieszki za wnikliwie i troskliwe wsparcie w opiece dermatologicznej naszej psiej seniorki. Trafna ocena problemu pozwoliła po zaleconej skutecznej i holistycznej terapii przywrócić zdrowie skóry, a i przy okazji sierść piękniejsza. Jeszcze raz - dziękujemy!”