Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Jak sama nazwa wskazuje jedzenie prosto z kuchni czyli garmażerka z możliwością zjedzenia na miejscu. Do wyboru kilka dań i dobrze bo przynajmniej wiadomo że wszystko jest świeże. Jadłem pierogi z serem na słodko i były smaczne więc polecam :)”
“Piękny kolorowy lokal z pysznymi lodami. Ja tu tylko po loda. Niestety mój wybrany smak już się kończył ale udało mi się go chociaż spróbować - borowikowy. Sztos. Smak sorbet yuzu bardzo fajny na letni ciepły dzień. Smaczne wafelki. Miła obsługa. Warto wpaść i wybrać smak którego nie ma nigdzie indziej”
“Super kawiarnia. Można skosztować pysznej kawy, a także lemoniady. Ja skosztowałem też lody. Kolejnym razem będą naleśniki. Super obsługa.”
“Pierogi były bardzo smaczne. Ciasto naprawdę świetne — miękkie, delikatne i dobrze wyrobione. Niestety, farsz mięsny okazał się słabszej jakości. Smakował tak, jakby był przygotowany z bulionu albo z jakichś resztek, co niestety psuło ogólne wrażenie z dania. Za to okrasę z cebulką muszę pochwalić wyjątkowo. Od wielu lat jadam pierogi w różnych miejscach, ale pierwszy raz spotkałem się z tak aromatyczną, idealnie doprawioną i perfekcyjnie przygotowaną okrasą. Naprawdę robi wrażenie.Na ogromną pochwałę zasługuje również kelnerka. Bardzo miła, uprzejma, uśmiechnięta — potrafi zadbać o klienta od początku do końca. Pełen profesjonalizm. Dodatkowo cieszy fakt, że była Polką i swoją pracę wykonywała z sercem i klasą.Jedynym dodatkowym minusem jest temperatura w lokalu — było dość zimno, co trochę obniża komfort jedzenia na miejscu.Na plus warto zaznaczyć, że w lokalu można kupić również dania pasteryzowane w słoikach, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących zabrać coś dobrego do domu.”
“Jem tu bardzo często ponieważ mieszkam niedaleko. Sushi zazwyczaj bardzo dobre, co do dań gorących najlepiej smakują na miejscu w restauracji. Jest dosyć drogo, ale niestety jest to cena za jakość. Jedyny minus lokalu to raczej nieduży rozmiar, dosyć ograniczona ilość stolików. To, w polaczeniu ze sporym powodzeniem lokalu oznacza czasem, że muszę wybrać się gdzie indziej. Polecam nowe dania z menu, zwłaszcza kurczaka.”
“Klimatyczna restauracja położona przy rynku Starego Miasta. Bardzo dobre jedzenie, swobodny klimat, profesjonalna i miła obsługa. Chętnie tu wrócimy.”
“Jestem tu po raz czwarty. Za każdym razem biorę inne danie — zawsze to jest uczta smaków, świeżości i doznań, które trudno objąć słowami. Serwis na wysokim poziomie — uważny, pomocny, dyskretny i szybki. W tej części Woli nie ma lepszej restauracji.”
“Bardzo smaczne świeże kanapki w dobrych cenach jak na Mordor. Obsługa jest przemiła, przy mniejszym ruchu chętnie dorabiają kanapki na życzenie od ręki.”
“Bardzo smaczne jedzenie. Podane z pomysłem. Za danie dnia zapłaciłem 36 zł - barszcz ukraiński i mięso z kurczaka z sosem i ziemniakami. Jedyne do czego mogę się przyczepić (jako reprezentant wagi ciężkiej) to że zjadłbym dwa razy więcej :) pozdrawiam”
“Bardzo polecam, zamówiliśmy pho z gotowaną wołowiną i Do Xau z kurczakiem w panierce w sosie sojowym z makaronem udon. Drugie danie to był strzał w dziesiątkę, na pewno wrócę tu żeby je jeszcze spróbować. Zupa pho była bardzo dobra. Na miejscu można skorzystać z bogatego zestawu dodatków i usiąść w schludnym i przestronnym wnętrzu.”
“Najlepsze, największe i najsmaczniejsze śniadania w całej Warszawie. Od śniadań klasycznych po gofry, desery, napoje i lemoniady - wszystko fantastyczne. A właścicielka? Wspaniała, pomocna i opiekuńcza osoba. Baaardzo bardzo polecam!☺️”
“Plac zabaw super. Naprawdę polecam to miejsce. Dla każdego wieku coś się znajdzie.”
“Bardzo fajne dużo zieleni. Plac zabaw mały ale bardzo fajny i zadbany. Lokomotywa robi robotę. W porównaniu z tym co było kiedyś (można powiedzieć że wychowałem się w tym miejscu) extra. Taki mało pro tip dla ludzi którzy oceniają minusowo. A "długo nie są w mieście" :) dalej jest Jordanek trzeba przejść przez ulicę tam jest duża piaskownica i mnóstwo atrakcji.”
“Osiedlowy sklep w którym znajdziesz produkty lokalne jak i zagraniczne, których nie dostaniesz w sieciówkach. Super mili ludzie prowadzący interes od lat, polecam wszystkim gotowe potrawki znajdujące się na sekcji warzywnej, są pyszne i w dobrej cenie.”
“Polecam bardzo to miejsce na urodziny. Mój 3 latek świetnie się tam bawił, jest małpi gaj, basen z kulkami, osoba sala z samochodzikami, kuchnią do zabawy i materacami do układania. Sympatyczna obsługa.”
“Nie trzeba być dzieckiem żeby mieć pewność, że to miejsce bardzo przypada do gustu naszym milusińskim. Oto bowiem oprócz boiska piłkarskiego, można skorzystać z siłowni plenerowej, różnego rodzaju huśtawek i karuzel, czy drewnianych domków. Można przysiąść na ławkach których jest tu sporo. Wreszcie - można zjechać na obleganej zwyczajowo choć bardzo atrakcyjnej tyrolce.”
“Bywałam w Vita już kilkukrotnie, gdy dowiedziałam się że jest nowy punkt w Promenadzie musiałam koniecznie sprawdzić i oczywiście się nie zawiodłam, obsługa jak zawsze bardzo uśmiechnięta i sprawna, panie bardzo pomocne w wyborze ciast i nie tylko. Widać że znają się na rzeczy i wiedzą co sprzedają. Po mimo ruchu wszystko poszło bardzo sprawnie. Na pewno jeszcze nie raz tam zaVitam i bardzo polecam!”
“Palce lizać - nazwa jak najbardziej oddająca poziom potraw, serwisu, klimatu. Pierogi z jagodami - przeniosły mnie do dzieciństwa. Smak lekko kwaskowatych jagód niczym nie zmącony, zapach, kolor konsystencja ubrane w fantastyczne cieniuteńkie genialnie aldente ciasto. No poezja. Do tego jogurt (u mnie w tej wersji) lub śmietana. Małe capuccino dopełniło całości. Pierogi są bez cukru !!! Dla mnie bomba. Bardzo przytulne miejsce. Obsługa rewelacjyjna i bardzo pomocna. Na pewno wrócę. Pierogi z jagodami ... tylko w Palce Lizać Polecam”
“Smaczna kawa. Pan z obsługi bardzo miły. Kupno kawy z psem nie było problemem- za to duży plus. Kawiarnia położona blisko stacji metra.”
“Super miejsce z niezwykłą atmosferą. A właścicielka to cudowna, miła kobieta. 10/10”
“Prze py szna jagodzianka! Mój pierwszy kupiony wypiek w piekarni „po sąsiedzku”, ale na pewno nie ostatni. Będę z chęcią wracać.”
“Bardzo dobre sushi. Przyjemny klimat, mały kącik z zabawkami dla dzieci przy którym maluchy mogą poczytać książeczki i pobawić się zabawkami.”
“Dobre jedzenia fajna obsługa szybko i na temat”
“Bardzo sympatycznie, klimat 5 ⭐️, jedzenie i obsługa 5⭐️. Czas oczekiwania na dwa podpłomyki: 11 minut. Bardzo Polecam.”
“Organizowaliśmy razem z mężem chrzciny, jesteśmy bardzo zadowoleni, kontakt z właścicielką w każdej chwili. Bardzo polecam :)”
“Bardzo przyjazne miejsce do pracy biurowej. Okna w biurowcach są otwieralne, można więc wpuścić świeże powietrze. Czysto, schludnie. Na terenie kompleksu dużo zieleni, są miejsca do siedzenia, wyznaczone stanowiska na rowery, dla palaczy itp. Jest segregacja śmieci”
“Kilka miesięcy temu odkryłam dla siebie nowe kawiarnie w Wilanowie i po kilku wizytach mogę śmiało polecić to miejsce. Kawiarnia oferuje ogromny wybór różnych napojów, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, pracownicy chętnie pomogą i doradzą, co wybrać oraz czym różni się herbata truskawkowa od malinowej. Na ladzie wystawione były przykłady herbat sezonowych i naparów, co wzbudziło moją ciekawość, by je spróbować. Ucieszyło mnie również, że nie było żadnego problemu, kiedy poprosiłam o usunięcie cytryny w sezonowym naparze o smaku pomarańcza-karmel-marakuja. Również różnorodność pączków robi wrażenie – ich asortyment zmienia się, więc jeśli chcę spróbować czegoś konkretnego, zaglądam na Instagram Vita Cafe, by sprawdzić, jakie pączki są dostępne danego dnia. Wybór ciast także jest imponujący, a choć nie miałam jeszcze okazji spróbować wszystkich dostępnych opcji, w ofercie pojawiło się już kilka nowych propozycji. Bardzo wygodne jest to, że na wystawie można zobaczyć ciasta w przekroju – wyglądają po prostu przepięknie. Jednym z głównych zalet tego miejsca jest obsługa: nie trzeba stać w kolejce i czekać na swoją kawę – otrzymuje się numerek, a po kilku minutach zamówienie zostaje przyniesione do stolika. Nawet gdy zamawiałam kanapki na wynos, które znajdowały się na wystawie, zaproponowano mi ich podgrzanie, co było bardzo miłe. Ponadto polecam również śniadania, które gotuje są w weekendy, zwłaszcza tost z bekonem i mozzarellą. Miło, że śniadania, podobnie jak wszystko inne, można zamówić na wynos.”
“Pyszne drożdżówki, bardzo dobrze skomponowane smakowo. Wyjątkowe doświadczenie kulinarne, nie za słodkie, nieoczywiste i z dobrą strukturą. Polecam”
“Bardzo smaczna pomidorowa zupa. Smak dzieciństwa. Polecam od całego serca.”
“Miejsce sztos! Wspaniały, wakacyjny klimat. Świetna blotna kuchnia i zabawki w ogrodzie. Bardzo fajna bawialnia. Spoko kawa, gofry i tosty. Będziemy wracać!”