Opinie

  1. Bartek Pawlak ★★★★★

    Z pełną świadomością chcemy polecić to miejsce. Jedzenie pyszne, miejsce klimatyczne a obsługa bardzo uprzejma i sympatyczna co sprawia że czujemy się świetnie zaopiekowani. Nic tylko wracać ( na szczególne uznanie zasługuje tarta wiśniowa)

  2. Ags Mos ★★★★★

    To niezwykle przyjemna i klimatyczna kawiarnia, która zaskoczyła nas wyjątkowo smacznymi i świeżymi kanapkami. Pierwsza, z twarożkiem, awokado, łososiem i kaparami była jak w nazwie palce lizać! Druga kanapka, podana w formie zawiniętej pizzy, okazała się ciekawą i bardzo apetyczną propozycją; ciasto było lekkie i chrupiące, a nadzienie smaczne. Ogromnym atutem była możliwość zmiany składnika, co daje poczucie swobody i pozwala dopasować posiłek do własnych upodobań. Obsługa z uśmiechem podeszła do naszej prośby, co dodatkowo umiliło wizytę.

  3. Monika Kowalska ★★★★★

    Fantastyczne miejsce, które serwuje jedzenie tak dobre, że aż żal odchodzić! Dania są nie tylko niezwykle sycące, ale też pięknie podane, co sprawia, że uczta zaczyna się już od samego widoku. Mimo niewielkiego wnętrza, w taką pogodę jak dziś, możliwość siedzenia na zewnątrz była dodatkowym atutem. Zdecydowanie warto tu wrócić, aby spróbować wszystkiego!

  1. Hanna Nowicka ★★★★★

    Wzięliśmy shakshuke, kawę i karpatkę z malinami. Wszystko było przepyszne, a Pani która nas obsługiwała była naprawdę miła i uśmiechnięta. Rozmiar kawałka ciasta był naprawdę szczodry a połączenie karpatki z malinami trafia w punkt. bardzo polecam!!!

  2. Marek Kopania ★★★★★

    Palce lizać - nazwa jak najbardziej oddająca poziom potraw, serwisu, klimatu. Pierogi z jagodami - przeniosły mnie do dzieciństwa. Smak lekko kwaskowatych jagód niczym nie zmącony, zapach, kolor konsystencja ubrane w fantastyczne cieniuteńkie genialnie aldente ciasto. No poezja. Do tego jogurt (u mnie w tej wersji) lub śmietana. Małe capuccino dopełniło całości. Pierogi są bez cukru !!! Dla mnie bomba. Bardzo przytulne miejsce. Obsługa rewelacjyjna i bardzo pomocna. Na pewno wrócę. Pierogi z jagodami ... tylko w Palce Lizać Polecam

  3. Marcin Tchórzewski ★★★★★

    W Palce Lizać byłem okoł 10x na przestrzeni wielu lat. Testowałem kanapki na wynos. Słodkie śniadanie dla dzieci i normalne śniadania ze starego i nowego menu Zawsze jest smacznie, różnorodnie, super wypieki, świetna obsługa. Warto.

  1. Jakub Gróbarczyk ★★★★★

    Bardzo smacznie jak u mamy bardzo duże porcje a owsianka pierwszej klasy aż tak mi zasmakowała ze wziąłem sobie dokładkę polecam każdemu to miejsce

  2. Rafał Drożdż ★★★★★

    Bardzo bardzo pyszne. Nazwa lokalu zgadza się z smakiem dań. Polecam

  3. Kot Bibelot ★★★★★

    Zawsze mam problem gdzie iść w weekend na śniadanie. I znalazłam trochę mało widoczny lokal, z wejściem od Jezierskiego, na ulicy Rozbrat. Przytulne, sympatyczne i kameralne miejsce. Przemiła obsługa. Widać, ze są stali goście. Śniadania bardzo tradycyjne, bez udziwnień wiec niedrogo. Ponieważ przeważają jajka, na które akurat nie mialam ochoty, Pani zrobiła mi sałatkę spoza karty. Duża porcja zieleniny, bardzo dobra herbata zimowa zrobiły mi dzień. Polecam

  1. Agata Iwanczuk ★★★★★

    Bardzo przyjemny, nieduzy lokal. Polecam tosty francuskie podane z mieszanka salat z niesamowitym slodkawym sosem I herbatke zimowa, najlepsza jaka do tej pory pilam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Palce Lizać?

Palce Lizać znajduje się przy Rozbrat 16/18, 00-447 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Palce Lizać?

Do Palce Lizać można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements