Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Byłem w tej restauracji w centrum Warszawy i jestem naprawdę zachwycony. Atmosfera jest bardzo przytulna, obsługa niezwykle uważna i sprawia, że każdy gość czuje się wyjątkowo. Kuchnia na najwyższym poziomie – wszystko świeże, pięknie podane i przede wszystkim pyszne. To jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka świetnego jedzenia i profesjonalnej obsługi w Warszawie!”
“Udało mi się dotrzeć w końcu na Kompleks Portnoya! Genialna adaptacja świetnie oddająca wszystko to, co najważniejsze w powieści. Mam nadzieję, że będziecie grać ją przez kolejne 15 lat, bo chcę to zobaczyć jeszcze co najmniej raz :)”
“Po pierwsze jedzenie bardzo smaczne.. duże naleśniki i hamburgery, świetnie skomponowane.. a do tego ceny mile nas zaskoczyły.. okazuje się że w Warszawie może być nawet taniej jak w Poznaniu.. Ogromny plus za możliwość zamówienia naleśnika na cieście bezglutenowym.. a samo ciasto tak dobre i chrupiące że chętnie sam je wybierałem pomimo że akurat bezglutenowcem nie jestem. Do tego obsługa miła i bardzo kontaktowa. Jest to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia i dlatego w godzinach obiadowych jest tam spory ruch.”
“co prawda odwiedzaliśmy to miejsce w sierpniu, ale dobre wspomnienia pozostały:) lokal śliczny, super że koty mają swoją oddzielną strefę. jak najbardziej rozumiem obostrzenia wiekowe - nie są one wyssane z palca, gdyż małe dzieci nieraz nie rozumieją, że nieumyślnie robią krzywdę zwierzakom. natomiast bawią mnie opinie typu "specjalnie tu przyjechałam z dzieckiem, ale nie wpuścili go do kotków", informacja - jeśli chcesz zabrać dziecko, proszę najpierw przeczytać zasady jakie tu obowiązują, a nie potem masz pretensje do właścicieli. jedzonko oraz napoje mają wyborne, koniecznie trzeba spróbować fluffy pancakes - kolejna informacja, są dostępne tylko w weekendy :( według mnie, ceny trochę wysokie na częste odwiedziny tego miejsca, jednak wpaść tutaj raz na ileś? czemu by nie :) jakość wszystkich pozycji w menu wynagradza wyższe ceny. jeśli jesteś kociarzem lub fanem kuchni azjatyckiej (albo jedno i drugie :D), to koniecznie wpadaj!”
“Farby absolutnie najwyższej jakości. Korzystałem z farb: Elastometal, Elastoflex oraz Monoguard. Dach zabezpieczony Elastometalem w 2017 roku wygląda jakbym wczoraj pomalował. Nie są to tanie produkty. Ale w tym wypadku cena idzie w parze z jakością. W tym roku zabezpieczam całą elewację Elastoflexem. Myślę, że również wystarczy na lata.”
“W weekend odbyła się impreza urodzinowa córki. Animatorka Angelika - świetna, dzieciaki bawiły się super, zarówno 6latki, jak i starsze. Na sali podczas urodzin było tylko kilka dzieci spoza imprezy. Dużym plusem jest oddzielna salka dla rodziców, gdzie można spokojnie porozmawiać oraz możliwość przyniesienia własnego poczęstunku dla rodziców. Jedynym minusem była kwestia organizacyjna dotycząca robienia kawy/herbaty, bo Panie miały ręce pełne roboty i chwilkę to trwało, ale to już szczegół.”
“Od wielu miesięcy przychodzę tutaj raz w tygodniu aby spędzić miło czas przy kawie i książce. Nigdy się nie zawiodłem ani na obsłudze, produktach czy atmosferze. Kawa tutaj podawana należy do grona najlepszych jakie zdarzyło mi się pić w kawiarniach. Dużym plusem jest też to, że obsługa nie jest niczym duch, który tylko da jedzenie, ale można przyjemnie porozmawiać przy składaniu zamówienia i nie tylko. Kwestia cen również nie jest bez znaczenia, bo są iście konkurencyjne i pokazują, że pyszna kawa nie musi być kosmicznie droga. Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić tę kawiarnię wszystkim, którzy cenią sobie przeżycia oferowane przez kubki smakowe”
“Mała porcja lodów tradycyjnych jak na 6zł mogłaby być większa (lody vege czy sorbety w innych cenach). Sam smak lodów bardzo dobry, smaki zmieniają się co jakiś czas. Dodatkowo do każdej porcji można sobie dobrać "na spróbunek" inny smak loda na patyczku, który dodawany jest do zamówionej gałki. Wafelki smaczne i chrupiące. Klimat sympatyczny, taka mała przyjazna kawiarenka, obsługa uśmiechnieta i sympatyczna. Można wpadać po spacerze po parku.”
“Najlepsza kawiarnia w Warszawie moim zdaniem. Super kawa, przemiła obsługa i bardzo dobre jedzenie.”
“Miejsce absolutnie wyjątkowe. Łączy w sobie przytulną kawiarenkę z galerią i pracownią biżuterii artystycznej oraz sceną artystyczną. Miejsce na wyśmienitą kawę, herbatę, zasne wino i piwo ale również na niezwykle inspirujące rozmowy z Właścicielami. Panuje tutaj fantastyczny klimat, koncerty przywodzą na myśl spotkania artystycznej bohemy. Miejsce na spotkania kulturalne i towarzyskie. Polecam.”
“Niesamowicie klimatyczne miejsce. Bardzo duży wybór słodkich przysmaków można zjeść przy wyśmienicie smakowitej kawie. Polecam serdecznie PS Wielki plus można wejść z pupilem.”
“Bardzo dobre śniadanko. Pyszny sernik pistacjowy. A napar kurkuma- mango rewelacyjny.”
“Obsługa bardzo sympatyczna, a lemoniada przepyszna. Jedzenie takie średnie, ale z drugiej strony dziś święto, więc nie ma co wybrzydzać. Przyjemnie można sobie usiąść na dworku, w środku też zachęcająco”
“Jedna z najlepszych kawiarni w Warszawie. Pyszna kawa i niesamowicie duży wybór ciast. Jedynym minusem jest to że miejsce jest mikroskopijne, w środku może usiąść max 4 klientów.”
“Bardzo lubię tę kawiarnię za miłą obsługę i duże porcje kawy ☕️”
“Miło i przyjemnie, chociaż tosty zostały podane na tackach jednorazowych. Do tego wybór słodkich ciast i deserów.”
“Świeże drożdżówki i ciasta. Jagodziankom delikatnie dodałbym więcej jagód - tymbardziej ze juz jest sezon :)”
“Od wielu lat odwiedzam i zawsze jestem zadowolony. Fajne miejsce na spotkanie przy kawie i słodkościach. Ciastka zawsze pyszne i świeże, szczególnie polecam małe pączki- uwierzcie mi nie ma tak dobrych w okolicy. Pyszne lody i duże gałki. Obsługa bardzo miła i sprawna, nawet jak jest większa kolejka to szybko się schodzi. Polecam!!!”
“Fajne miejsce żeby zjeść dobre śniadanie i pogadać. Ceny jak wszędzie dzisiaj, dość wysokie ale warto.”
“Powinna być jedna gwiazdka, bo Wasze ciastka psują mi dietę (nie da się ich nie zjeść!), ale za świetną kawę i super obsługę (w szczególności Pana baristę - Pani czasem się zbytnio spieszy i średnio spienia mleko do latte) zostawiam 5 gwiazdek. Do zobaczenia!”
“Kawiarnia 4 Pokoje to jedno z tych miejsc, do których chce się wracać. Ma niepowtarzalny klimat — przytulne wnętrze, ciekawe detale wystroju i luźną, przyjazną atmosferę. Lokal świetnie sprawdza się zarówno na spotkanie z przyjaciółmi, jak i na pracę z laptopem. Kawa jest naprawdę dobra — zawsze świeżo palona, aromatyczna i podawana z dbałością o detale. Na duży plus zasługuje wybór ciast i drobnych przekąsek — wszystko smaczne i w rozsądnych cenach. Obsługa jest miła, uśmiechnięta i pomocna, co jeszcze bardziej umila wizytę.”
“Będę wracał do tego miejsca za każdym razem. Bardzo miła obsługa, a jedzenie przepyszne. Jajecznica z chorizo mnie kupiła, a herbata jesienna z pomarańczą i imbirem jedna z lepszych jaką piłem. Ceny nie za wysokie, bym nawet powiedział, że nawet odpowiednie jak za jakość jaką się dostaje. Polecam każdemu kto chce zjeść i napić się w lokalu z naprawdę fajnym klimacie :)”
“Bardzo przyjemny wystrój kawiarni, super obsługa pani za kasą wysoka blondynka bardzo uprzejma, pyszna kawka. Będę odwiedzać częściej to miejsce.”
“Zamówiłam dwa ciasta : Brownie oraz sernik bananowy. I ten ostatni podbił moje serce - kremowy, ciężki, słodki, przeeepyszny ;) Jeśli pozostałe serniki smakują podobnie to będę stałą bywalczynią ;) Obsługa miła, kompetentna, zamówienie przebiegło bez komplikacji Polecam ;)”
“Pyszna kawa, dobre śniadanie/lunch, bylam z córką 19lat, obie bardzo zadowolony, miła obsługa , fajny klimat”
“Jedna z moich ulubionych kawiarni sieci GCN. Sympatyczna ekipa baristów. Krótki czas oczekiwania.”
“Ministerstwo Kawy serwuje całkiem smaczną kawę za rozsądne jak na stolicę pieniądze. Dodatkowo można do kawy zjeść dobre inoej spotykane ciasta. W okolicy bardzo ciężko o miejsce parkingowe więc trzeba nastawić się na dojazd za pomocą komunikacji miejskiej. Na uwagę zasługuje mocna sugestia nie używania w kawiarni laptopów i pracy przy kawie.”
“Cieszę się że kawiarnia ta stała się naszym ulubionym miejscem spotkań. Dobre kanapki, ciekawe herbaty i kawy, książkowa atmosfera i bardzo miła obsługa tworzą klimat tego lokalu. O miejsce nie jest tu łatwo co potwierdzałoby moją opinię.”
“To jest super miejsce na spędzenie czasu, samemu, biznesowo czy z rodziną , dodatkowo smakołyki, kanapki, smaczne kawy i cherbaty”
“Dobra kawa, sympatyczna obsługa. Ciasta bez cukru. Polecam”