Przegląd katalogu
- 1,219 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 91% Ze zdjęciami
Znaleziono 1219 wyników
Przeglądaj kawiarnia w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,219 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 536,466 opinii i ocen.
“Bardzo fajne miejsce! Smaczna malinowa herbata i czekoladowe ciasto…”
“Wspaniałe miejsce z dużą przestrzenią, zacisznym ogródkiem, dużym wyborem piw, w tym kilkoma świetnymi napojami bezalkoholowymi (piwami oraz cydrami). Klimat jest stylizowany bardzo naturalnie na blogowe salony z lat 70'-80' ubiegłego wieku na szczęście jednak ten jest ogromny. Jest dużo starych mebli z półkami pełnymi książek, a także meblami z epoki oraz zabytkowymi telewizorami i radiami z minionej epoki.”
“Od kiedy została otwarta Galeria Północna, Costa przy Światowida stała się spokojniejsza, bardziej przytulna, mniej oblegana. Czyli lepiej niż było. Czysto, schludnie, szybka obsluga.”
“Ładne klimatyczne miejsce na wypicie kawy, zjedzenie śniadania czy ciasta. Zamówiłem śniadaniowe naleśniki pistacja-malina. Bardzo dobre były, dużo kremu pistacjowego, równie dużo konfitury malinowej. Wszystko bardzo dobrze smakowało, ładnie wyglądało. Kawa również dobra. Jak najbardziej polecam, fajna oferta śniadania, nie ma takich oklepanych rzeczy typu jajecznica czy jajka sadzone, tylko coś trochę innego.”
“Niesamowite miejsce na mapie Warszawy i jedna z najciekawszych kawiarni w jakich byłam. Niesamowite kanapki, podawane na świeżym, “swojskim” chlebie z masą przepysznych dodatków, cudowne ciasta, a do tego jeszcze cudowniejsza kawa. Mimo kwasowych nut w kawie, za którymi zazwyczaj nie przepadam, proporcja kawy i mleka idealnie wyrównały smak. Do tego wnętrze - coś niesamowitego! Mimo, że na codzień mi nie po drodze i troszkę daleko, na pewno co jakiś czas będę wpadać :)”
“Serdecznie polecam Costa Coffee na Kędzierskiego! To idealne miejsce, żeby złapać chwilę oddechu w ciągu dnia – przyjemna atmosfera i widok na ruchliwe ulice dodają wyjątkowego klimatu. Szczególnie polecam ciasto bananowe, a do tego najlepszy flat white z syropem karmelowym! Idealne połączenie!”
“Zawsze pyszne jedzenie i picie, no i miła atmosfera. Obsługa bardziej skupiona na gadaniu miedzy sobą, niż na gościach. Ale to zdarza się czas od czasu w każdym lokalu gastronomicznym.”
“Oryginalne miejsce, smaczna kawa, trochę niewygodne siedzenia, ale ogólnie fajne, jeszcze można przy okazji pójść do galerii więc w ogóle luksus.”
“Świetne misce wypić pysznej kawki i poczytać książkę A lody to oddzielne 5 gwiazdek”
“Byłam dzisiaj tutaj po raz pierwszy i byłam mile zaskoczona tak dużym wyborem – różne rodzaje ciast, pączków, eklerków… naprawdę jest z czego wybierać! Kupiłam tartaletki z owocami — były przepyszne i świeże. Osobno dziękuję pani, która mnie obsługiwała i pomogła dokonać wyboru.”
“Bardzo sympatyczna, uśmiechnięta obsługa zaserwowała niesamowicie aksamitne lody w których faktycznie smak da się wyczuć, a nie jedynie odczytać na cenówce. Pistacja najlepsza którą dotychczas jadłem. Tiramisu smakuje jak deser i czekolada z gruszką obłędnie intensywnie czekoladowa ale zdecydowanie dla fanów gorzkiej odmiany.”
“Czyste pokoje i cicha okolica. Obsługa bardzo miła, a śniadania pyszne. Polecam”
“Jest tłusto..i mega smacznie! Przemiła obsługa, bardzo dobre ceny, jest zwyczajnie tanio a dostaniesz solidną porcję. Wystrój okropny ! , ale to bardzo szybkiej samoobsługi, więc spoko. Nie do przyjęcia dudniąca muzyka.”
“Konsolacje – Kafeteria to bardzo klimatyczne miejsce. Smaczna kawa, dobre ciasta i miła obsługa. Idealna kafeteria na chwilę spokoju i spotkanie. Polecam.”
“Byłem tam z rodziną. 5 osób, 3 pizze + makarony, desery Tiramisu i napoje w tym espresso. Polecamy całą rodziną, a że uwielbiamy Włochy to mamy porównanie do oryginału. We Włoszech byliby potraktowani jako lokalsi. Wszystko smaczne i nawiązujące do pochodzenia. Pasta własnej roboty magiczna, ciasto na pizzę w punkt. Klimat trafia w ducha Italii.”
“Usługa - koloryzacja u Pani Eweliny, Efekt końcowy- wspaniały, maluje włosy na niebiesko co nie jest proste, a Pani Ewelina tak dobrała farby, by uzyskać piękny niebieski kolor. Polecam !”
“Polecam to miejsce. Byliśmy z synkiem na pierwszym strzyżeniu. Pani Tania wykonała usługę z dużą cierpliwością i elastycznością. Ma przy tym niesamowity refleks. Z córeczką, z kolei, byliśmy u Pani Nadii i usługa została wykonana również bardzo dobrze.”
“Przemiły Pan z obsługi. Sympatyczny, uśmiechnięty aż czuć pozytywną energię. Co prawda, trochę bliżej mam żabkę przy lodziarni ale jakość obsługi zostawia wiele do życzenia. Jeśli mam zrobić kilka kroków więcej - to naprawdę warto”
“Restauracja to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Śniadanie, które tutaj podano, jest naprawdę ogromne i sycące, idealne na dobry początek dnia. Naleśniki są soczyste i pełne smaku, a pancakes to istna rozkosz – puszyste, delikatne i przepyszne! Dodatkowy plus to przyjazna atmosfera oraz otwartość na zwierzęta, więc bez problemu można przyjść ze swoim pupilem. Polecam każdemu, kto szuka smacznego i obfitego śniadania w przyjemnym, gościnnym miejscu!”
“Trafiłem będąc tzw. przejazdem, głodny i spragniony kawy. Zjadłem smaczne i pożywne śniadanie. Uzupełniłem kofeinę w organizmie i teraz mogę funkcjonować. Bardzo miła obsługa, ogólnie super miejsce. Polecam.”
“Typowe miejsce w biegu. Dziewczyna była sama,ale mimo tego uwijała się jak mrówka i mimo zapewnień,że trochę poczekam prawie wcale nie czekałam. Bajgiel z łososiem na ciepło całkiem smaczny. Polecam!”
“Upd: Chciałabym zmienić swoją opinie, ponieważ ostatnim czasem każde inne zamówienie było bardzo dobre :) Chciałabym zostawić opnie o Budda bowl z tuńczykiem. Tym razem wzięliśmy te danie na wynos i niestety było nie tak dobre jak serwują na miejscu. Nie dostaliśmy w daniu awokado oraz grillowanych warzyw, chociaż w skladzie to było zaznaczone. Oraz dostaliśmy pomidor pokrojony na dwa duże kawałki, niezbyt to jest wygodne i estetyczne. Mamy nadzieje, ze to się poprawi :)”
“Czego nie próbowałobym w menu to zawsze jest przesmacznie, ale moją ulubioną pozycją jest curry club sandwich, moja ulubiona rzecz!! Właściciele i obsługa są bardzo mili i serdeczni. Samo miejsce jest kameralne, ale bardzo klimatyczne i zdaje się autentyczne w charakterze indyjskiego fastfood (mi polecił je znajomy Hindus), prawdziwe gossip center :D Każdemu kto lubi kuchnię indyjską polecam jeśli ma ochotę na coś może innego niż restauracja, np. na chillowe spotkanie ze znajomymi ❤️”
“Super Żaba pod każdym względem, obsługi, zaopatrzenia i jakości produktów.”
“Miła obsługa . I można znalesc produkty których nie ma w innych żabkach ;) polecam”
“W Żabce zawsze warto zrobić zakupy, jeśli wszystkie sklepy są nieczynne albo potrzebujesz coś "na już" - jest to idealne rozwiązanie.”
“Serdecznie polecam tą żabkę. Atmosfera fantastyczna, obsługa sklepu bardzo sympatyczna, uśmiechnięta i bardzo życzliwa, zawsze pomogą, doradzą. Zaopatrzenie zawsze pełne i świeże. Super żabka moja ulubiona.”
“Zdecydowanie najlepsza sala dla maluszków, a zwiedziliśmy na Ursynowie i okolicach chyba wszystkie. Do tego przemiła obsługa. Będziemy przychodzić jak najczęściej”
“Smaczne ciasta u dobra kawa. A jak ciasta będzie za dużo, to jest krok do klubu sportowego, żeby spalić kalorie.”
“Cukiernia, którą odwiedzam to sama przyjemność!Prawdziwa oaza słodkości i uśmiechu! Rogale, które tam serwują, są tak idealnie wypieczone, że rozpływają się w ustach, a pączki to prawdziwe dzieła sztuki – puszyste, z delikatnym nadzieniem, które zachwyca smakiem. Jagodzianki to klasyka, a ich soczyste jagody sprawiają, że każda nuta smakowa jest wyjątkowa. Torty to kolejna perełka tego miejsca. Doskonałe, z idealnym połączeniem smaków, które orzeźwiają o każdej porze roku. A paluszki, które można lizać do końca, są doskonałym dopełnieniem każdej słodkiej uczty. Nie mogę zapomnieć o obsłudze – Emilka i Ania to prawdziwe złote kobiety, które z uśmiechem na twarzy doradzają, co warto spróbować. Ich pasja do słodkości i dbałość o klienta sprawiają, że każdy pobyt w tej cukierni to czysta przyjemność. Gorąco polecam to miejsce każdemu miłośnikowi słodkości! Nie znam lepszej jakości, a trochę w życiu widziałam ❣️”