Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 99% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj coffee house w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 155,839 opinii i ocen.
“Jedzenie przepyszne, burger wasabi, burger z masłem orzechowym i zupka (ta pierwsza w menu) - fenomenalne! Klasyczny burger też rzeczywiście prosty, ale bardzo fajnie zrobiony, można by powiedzieć - idealny klasyczny burger :) Obsługa bardzo szybka i bardzo sprawna, pan który nas obsługiwał niezwykle sympatyczny. Polecam :)”
“Dzisiaj szybki lunchyk w burgerowni, w której podają ormiański lawasz. Wszystko było, jak miało być w lawaszu. Pani z obslugi bardzo miła. Lokal czysty.”
“Macha w tym miejscu to absolutny sztos! Zamówiłem truskawkową i była naprawdę przepyszna - delikatna, kremowa, idealnie zbalansowana. Samo bistro ma niesamowity klimat, od razu poczułem się jakbym przeniósł się do Japonii. Bardzo przyjemne wnętrze i świetna atmosfera. zdecydowanie wrócę spróbować innych smaków!”
“Sklepik giga W! Wpadłem po jogurt, wyszedłem z 3 vibe’ami i bananem, który miał lepszy glow-up niż ja po kawie. Ekipa za ladą – mega chill, zero cringu, pełna kultura. Półki full zaopatrzone, ceny nie bolą, a atmosfera? Totalny cozy core. Jakby ten sklep był osobą, to bym mu dał followa. 10/10, wracam jak boomer do wspomnień z PRL-u.”
“Miła obsługa, byłam w niedzielę i mogłam kupić co chciałam. Do tego obsługa nie zachowywała się jakby pracowała "za kare".”
“Super sklep, jestem codziennie i zero zastrzeżeń”
“Bardzo miła obsługa w języku polskim ;) Wszytsko jest, polecam.”
“Super Żabka, wszystko dostępne, mało ludzi. W porównaniu do tej na przeciwko przemiła obsługa i nie z ukrainy.”
“Problem Biedronki polega na tym, że nie słuchają klientów. W tej Biedronce jestem rzadko. Ale za każdym razem uderza mnie kontrast. A na czym polega ? Ta Biedronka udowadnia, że jednak może być czysto i alejki nie muszą być zawalone paletami. Że klient, znajdzie towary, które oferują w gazetce. I mimo, że częściej kupuje w Lidlu, ze względu na niektóre produkty, to do tej Biedronki chętnie wracam. Do Zarządu: Może warto przyjrzeć się dlaczego klienci oceniają właśnie ten sklep powyżej 4:) Pozdrawiam Pracowników:)”
“Dobrze zaopatrzona Biedronką miła obsługa”
“Na zakupy to tylko do biedronki, dobry asortyment, ceny w większości na poziomie rynku ale trafiają się dobre promocje...”
“Świetna atmosfera, obsługa bardzo miła i pomocna. Przyjemna muzyka, możliwość grania w gry z bliskimi. Szeroka oferta herbat, kaw, pyszne pancakes i tosty. Lokal przyjmuje zwierzęta z otwartymi ramionami. Ciasta pyszne!”
“Zamawiałam tort na 8 urodziny corki. Zamówienie przez mail. Bardzo kompetentna obsługa, wszystko tak jak chciałam. Smak super, idealny. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze ale jak dla mnie wszystk bylo ok a tort wyszedł super. Polecam!!!”
“Jedliśmy tort pistacjowy. Całkiem smaczny i choć ma dość monotonny wystrój z zewnąterz to nadrabia wnętrzem: najpierw spora warstwa musu cytrusowego a w samym środku czekoladowy krem i jakieś kruche dodatki. W sumie przyjemne połączenie. Kupiliśmy w To good to go i oceniłem zakup wysoko. Pewnym minusem jest to, że nigdzie nie można na ich stronie znaleźć składników, z których robią torty.”
“TU jest Miła obsługa, przestronnie, fajnie, warto Żoliborz Artystyczny. Żabka 11 omijać z daleka, chamstwo i porażka. Do tego mnie okradli przy wydawaniu reszty . EDIT 10.12.24: Amba Fatima! Były, ni ma! Paczki...z P7 na P11, chamstwo, obsługa zajmuje się: paleniem, używkami Bóg wie jakimi, wychodzą sobie, macaniem, żarciem, sklep ich nie obchodzi, traktują ludzi jak śmieci! Cóż, w końcu Artystyczny, tak? Terminal po złości blokują, osobę niepelnosprawną traktują jak śmiecia, bo grzecznie poprosiła, że szybko zlokalizuje paczki... Została zwyzywana . A to Peszek, że nagrane... Rzecz jasna, zgłoszenie do Centrali poszło, dobrze by im zrobiło sprawdzenie krwi... Kierowniczka Amelia kłamie! Oczywista, dowody poszły . Uważajcie ! Nie znajdziecie paczek, żadnych. Bo ich tam NIE ma ! Nie odbierzecie . Blokują terminal. Nie nadanie też! Co oni biorą, nie chcę wiedzieć. Następnym razem, jak mi poginą paczki, a oni nawaleni będą, będzie policja!”
“Bardzo fajny sklep na szybkie zakupy. Zawsze czysto i dobrze zaopatrzony. Świeże hot-dogi są naprawdę smaczne, a obsługa zawsze miła i uprzejma. Duży plus za długie godziny otwarcia. Polecam!”
“Tak czystej i tak dotowarowanej Biedronki dawno nie widziałam, przestronne alejki, dobrze widoczne etykiety z cenami, jasno określone promocje (wydawałoby się, że we wszystkich Biedronkach powinien to być standard) polecam!!!”
“Organizowaliśmy spotkanie w lokalu dla grupy, wszystko było gotowe na czas. Obsługa bardzo miła i pomocna. Bardzo dobra sałatka z kurczakiem, pieczarki faszerowane oraz krewetki w sosie śmietanowym. Wszystko w rozsądnych cenach. Polecamy”
“Jestem bardzo zadowolona z produktów do stylizacji paznokci, a szczególnie z lakierów hybrydowych. Mają świetną konsystencję, dobrze się rozprowadzają i pięknie kryją już przy pierwszej warstwie. Kolory są intensywne, trwałe i nie odpryskują. Praca z nimi to czysta przyjemność – idealnie sprawdzają się zarówno w codziennej stylizacji, jak i przy bardziej wymagających zdobieniach. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka jakościowych produktów do manicure!”
“Czytam tę opinię i jestem w szoku!! ludzie czy wy w ogóle coś wiecie o pracy w chandlu??? Dziewczyny są świetne, zawszę pomocne i miłe ,a Pani Liliana o której mowa w ostatniej opinii zawszę jest ogarnięta i najlepsza Nie było żadnej sytuacji w której Pani Liliana nie znalazła by rozwiązania”
“Świetny sklep ale jeden problem 10 osób pełnymi wózkiem i pracuje jedna kasa i mało czasu dociekać ze swojej kolej i cokolwiek chcesz kogoś zapytać się o produkty brak ludzi na sklepie trudno takie życie Każdy szuka swojego towaru”
“Bardzo dobre miejsce na początek dnia. Duży wybór śniadań. Bardzo dobra kawa i ciasta.”
“Miła obsługa i porządek w lokalu (co nie jest normą jak na Żabki).”
“Zabka to dla mnie szybkie i wygodne miejsce na codzienne zakupy, kiedy brakuje czasu, a potrzebuję czegoś na szybko. Asortyment jest prosty, ale zawsze znajdę tam podstawowe rzeczy, które potrzebuję, choć wiadomo, że ceny bywają trochę wyższe niż w dużych supermarketach. Obsługa, na ogół, jest miła i pomocna, co sprawia, że zakupy przebiegają bez stresu. Dla mnie Żabka to takie szybkie „ratunkowe” miejsce, gdy potrzebuję czegoś na szybko, bez długiego szukania i stania w kolejkach. Polecam”
“Czynne 7 dni w tygodniu, można wypłacić pieniądze w kasie przy zakupie dowolnego produktu”
“Mój synek zaopatrzył w dobry sprzęt”
“Hala Marymoncka przy ulicy Słowackiego, zlokalizowana tuż przy stacji metra, to w mojej opinii, jak i w opinii licznych sąsiadów i znajomych z Żoliborza, niezwykle funkcjonalny i godny polecenia punkt handlowo-usługowy, będący prawdziwym udogodnieniem dla mieszkańców. Wszyscy chwalą ten obiekt za idealne połączenie dogodnej lokalizacji z różnorodnością usług, oferując dostęp do sklepów spożywczych, specjalistycznych, a także punktów usługowych w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Z rozmów wiem, że klienci doceniają czystość, estetykę wnętrza oraz komfort robienia szybkich i kompleksowych zakupów bez konieczności długiego przemieszczania się. Moja subiektywna ocena jest taka, że Hala Marymoncka to świetnie zorganizowane i niezbędne centrum lokalnego handlu, które z powodzeniem łączy nowoczesność z wygodą.”
“Szakszuka i jajka po benedyktyńsku były idealnym wyborem na późne śniadanie. Smaczny i treściwy początek dnia! Usiedliśmy przy ogromnym starym stole wraz z innymi, obcymi nam gośćmi, w gronie których poczuliśmy się jednak jakoś swojsko i błogo, oderwani od porannego zgiełku budzącego się za oknami lokalu. Miejsce (klimat!), obsługa i jadło wzbudziło nasze uznanie i sympatię! Na pewno tu wrócimy!”
“Super sklep od domu blisko można tam wpaść w razie braku podatawowuch rzeczy+miła obslługa.”