5 gwiazdek za wspaniałą obsługę,minus 1 za ceny-drogo jak w każdej Żabce.
Zdjęcia
Opinie
-
Viktoriia ★★★★☆
-
Malinowy Chruśniak ★★★★★
Moja ulubiona Żabka w okolicy. Obsługa jest przesympatyczna! Bardzo miło tu wrócić.
-
Gracjan Zwirełło ★☆☆☆☆
Sklep niby otwarty do 21:00, ale o 20:20 odmówiono mi przygotowania pizzy, która jest przecież jednym z produktów oferowanych z opcją upieczenia na miejscu. Usłyszałem po prostu, że „już nie zrobią”, mimo że do zamknięcia zostało jeszcze ponad 30 minut. Nie chodzi tylko o pizzę – chodzi o podejście do klienta. Jeśli sklep jest otwarty, to klient powinien móc skorzystać z oferty do końca godzin otwarcia. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie i totalny brak chęci do pracy. Po tej sytuacji na pewno nie wrócę do tej Żabki i szczerze odradzam innym.
-
Abai Kimsanov ★★★★★
Byłem dziś w tym sklepie tuż przed jego zamknięciem. Chcę wyrazić wdzięczność pani kasjerce za jej życzliwość i profesjonalizm. Jest bardzo uprzejma i serdeczna, miła! Oby więcej takich pracowników!
-
Paula N. ★★★★★
Super Żabka, wszystko dostępne, mało ludzi. W porównaniu do tej na przeciwko przemiła obsługa i nie z ukrainy.
-
Piotr Smoleń ★☆☆☆☆
Ale akcja , wracam do domu i po drodze nie zgadza mi się rachunek , liczyłem przed zakupem żeby nie wydać więcej niż 30 zł , przy kasie 32,79. Kupiłem 3 Desperadosy w promocji po 4,50 , paczkę czipsów leays za 8 zł i 1 piwo perla chmielowa za 3,99 zł ? Pan w lokach przy kasie mówi mi że następnym razem oddam te 2,79 ....haha dałem 30 zł mimo faktu że powinien zapłacić około 25 zł . Nie będę się kłócił o 22 w nocy o 5zl ale żeby mi robić łaskę że oddam jak się mnie robi w chu...ja ? Przestrzegam że ja się nie kłócę , jest internet jest opinia i więcej na tym stracą oni sami. Odradzam odzwieniny.
-
Maks B ★☆☆☆☆
Byłem w czwartek 02.03.2023 o godzinie 11:30. Kobieta przy kasie była maksymalnie nie grzeczna i zła. Często kupuje tutaj hot dogi, ale dzisiaj to była masakra. Zepsuty nastrój...
-
Tomasz Gradowicz ★★★★★
Miła sympatyczna obsługa dlatego 5 gwiazdek
-
Joanna O ★☆☆☆☆
Dziś godz 9,30. Bardzo arogancki młody sprzedawca. Młoda kobieta wprowadziła psa,na moją uwagę,że wącha towar i wnosi bakterie sprzedawca stwierdził,,że nie jest od zwracania uwagi kupującym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Belgradzka 44/lok. U9, 02-793 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku