Opinie

  1. Michał Drózd ★★★★★

    Macha w tym miejscu to absolutny sztos! Zamówiłem truskawkową i była naprawdę przepyszna - delikatna, kremowa, idealnie zbalansowana. Samo bistro ma niesamowity klimat, od razu poczułem się jakbym przeniósł się do Japonii. Bardzo przyjemne wnętrze i świetna atmosfera. zdecydowanie wrócę spróbować innych smaków!

  2. froggieteaparty ★☆☆☆☆

    Na miejsce z matcha w nazwie była to najgorsza matcha jaką miałam nieprzyjemność picia. Matchy tak naprawdę nie czuć, smak nie jest zły, po prostu nie istniejący. Overpriced jak na produkt (kubek wielkosci mojej dłoni kosztował 26zł) który otrzymałam i na pewno w przyszłości wybrałabym inny lokal zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość miejsc serwujących matche w centrum warszawy (⁠*⁠・⁠~⁠・⁠*⁠)

  3. Barbara Kolenda ★★★★☆

    Bardzo klimatyczne miejsce z japońskim charakterem – minimalistycznie, estetycznie, z tatami i niskimi stolikami, co tworzy spokojną atmosferę idealną na chwilę relaksu. Matcha przyzwoita – dobrze przygotowana, choć smak mógłby być nieco bardziej intensywny. Onigiri świeże i smaczne, widać, że wszystko robione na bieżąco. Obsługa uprzejma, choć mogłaby być odrobinę bardziej zaangażowana. Ogólnie bardzo fajna miejscówka – warto wpaść, jeśli ma się ochotę na coś w japońskim klimacie

  1. Alexandra L ★★★☆☆

    Matcha - rewelacja, podana w pięknej filiżance, mleko nie było zbyt mocno spienione jak w Moya Matcha. Ramen próbowałam 2 razy Z owocami morza nie zachwycił Z boczkiem znacznie lepszy Miła obsługa, fajny klimat w lokalu, można jeść siedząc po turecku na podłodze.

  2. Anna Kounskaia ★★★☆☆

    Bardzo ładnie jedzenie wyglądało, przemiła obsługa. Ale nie smakowało mi, przepraszam. Ramen miał dziwną kwaskowatość, więc dodałam sosu, który w całe nie zmienił smaku. Matcha była w smaku ziołowym i czuć było taki proszek na zębach. A mocci nie był w ogóle w moim guście. Bardzo dziękuję za miłą obsługę i niesamowitą część restauracji gdzie można siedzieć bez butów. Cudowne

  3. Marek Marecki ★★★☆☆

    Z początkowego oczarowania japońskim wystrojem, wyszedłem z lokalu w poczuciu niezdecydowania - Matcha bistro jest takie sobie. Duży wybór z menu, ramen poprawne w smaku, podane z drewnianymi chochlami, duży wybór oryginalnych herbat, wspomniany już wystrój lokalu. Ale później, matcha były przesłodzone, ramen podano w plastikowych talerzach, stolik kołysał się jak łódka w sztormie, toaleta z czarnymi ścianami -brudna a obsługa z trudnością posługuje się językiem polskim. Gdyby ceny były niższe o 30-40%, pominął bym minusy. Jednak płacąc jak w restauracji, obsługę mam tylko trochę lepszą niż u chińczyka za 20zl...

  1. ola ★★★★★

    Matcha Bistro na Placu Zbawiciela to doskonałe miejsce dla miłośników matchy w Warszawie. Restauracja oferuje pyszną i aromatyczną matchę, którą można skosztować w przystępnej cenie, około 20 zł. Warto zwrócić uwagę na ładny i stylowy lokal, który tworzy przyjemną atmosferę do degustacji matchy. Obsługa w Matcha Bistro jest miła i pomocna, zawsze chętna do udzielenia informacji na temat matchy i sposobu jej przygotowania. Jeśli chodzi o samą matchę, to jest ona naprawdę wyjątkowa i smaczna, z subtelnym, ale wyczuwalnym smakiem zielonej herbaty. W ofercie restauracji znajdują się również inne napoje na bazie matchy, takie jak matcha latte czy matcha frappe, które również są godne polecenia. Podsumowując, to idealne miejsce dla miłośników matchy, którzy chcą spróbować wyjątkowego smaku matchy w przyjemnym i stylowym otoczeniu, z miłą obsługą i przystępnymi cenami.

  2. anna nowak ★☆☆☆☆

    Ceny w restauracji inne niż ceny podane na stronie internetowej - może jest to sposób aby zwabić klientów? Brak promocji wskazanych na stronie internetowej - budzą one wręcz zaskoczenie u kelnerów. "Menadżer" poradził aby sprawdzać ofertę na Instagramie - sprawdziłam i żadnej nie znalazłam. Na ramen czeka się ponad 30 min. Nie polecam.

  3. Chmura F ★★★★☆

    Smaczna matcha latte, ciekawie wygląda taka warstwowa. Fajny wystrój, lokal jest dość duży, więc w grupie 6 osób udało nam się w niedzielę znaleźć stolik w porze obiadowej. Menu mogłoby by trochę bardziej spójne, bo nie wiadomo w czym się specjalizują, są wszystkie możliwe dania: ramen, bento, curry. Z minusów to mochi było takie sobie, w dodatku to większe miało być ichigo daifuku, czyli z truskawką w środku, a nie było truskawki, tylko samo anko. Edit: za drugim razem wzięliśmy bento i było bardzo smaczne. Ryba delikatna, bao wolę na ciepło, ale też ok. Tym razem matcha latte dostaliśmy w czarkach. Przy grupie od 4 osób doliczają 10% za serwis, więc przy droższych daniach jak bento dość sporo wychodzi - bento + napój ok 85 zł.

  1. Mirror Jaku ★★★★★

    Miła obsługa, fajny wystrój i przepyszne ciasto!!!! Takie zielone z kremem wow! 20 zł jedna porcja ale warta swojej ceny. Matcha to nie mój smak ale podobno była bardzo smaczna i pięknie podana:) Jest ogródek na zewnątrz. Fajne miejsce ogólnie rzecz biorąc!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Matcha Bistro & Bar?

Matcha Bistro & Bar znajduje się przy Mokotowska 17, Śródmieście, 00-640 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Matcha Bistro & Bar?

Można skontaktować się z Matcha Bistro & Bar pod numerem +48 792 727 272

Jak można dotrzeć do Matcha Bistro & Bar?

Do Matcha Bistro & Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements