Opinie

  1. Paulina Antoniuk ★☆☆☆☆

    Dzis w sadybie w blikle kupilam matche jagodowa,ktora byla mlekiem z jagodami za 26 zl. W tym miejscu kilka razy juz bralam na wynos matche i byla ok normalna,ale dzis robila inna Pani i dostalam samo mleko kiedy potrzebowalam wypic dobra matche poniewaz nie pije kawy i od lat pije matche. Wiem jak powinna wygladac i smakowac ale i w tym miejscu pilam robiona przez inne Panie i 26 zl zmarnowane na wypicie mleka z jagodami,opakowanie plastikowe zawsze bylo ladnie oklejone teraz sam plastik rurka mokra z papieru zostala w tym mleku musialam wylawiac dramat.

  2. Maciej ★★★★★

    Jedliśmy tort pistacjowy. Całkiem smaczny i choć ma dość monotonny wystrój z zewnąterz to nadrabia wnętrzem: najpierw spora warstwa musu cytrusowego a w samym środku czekoladowy krem i jakieś kruche dodatki. W sumie przyjemne połączenie. Kupiliśmy w To good to go i oceniłem zakup wysoko. Pewnym minusem jest to, że nigdzie nie można na ich stronie znaleźć składników, z których robią torty.

  3. MICHALINA MAKAREWICZ ★★★★☆

    Fajna aranżacja wnętrza sprawiła że właśnie tę kawiarnie odwiedziliśmy. Głównie interesowała nas kawa i paczki tej firmy. Nie zawiedliśmy się zarówno przy jednym jak i drugim. Paczki były bardzo dobre .

  1. Ayka ★☆☆☆☆

    Bezy kupione z terminem do marca śmierdziały (inaczej tego nazwać nie można) farbą do malowania ścian. Do tego od spodu wyglądały jakby były pieczone na jakiejś brudnej formie.

  2. Ania ★★★★★

    Jestem tu nie raz i napewno będę wracała, kawa jest spoko 8/10 ale ciasta i ciasteczka przepyszne naprawdę, ceny odpowiadają jakości i smaku, polecam)

  3. Bożenna Chrabałowska ★☆☆☆☆

    Słabej jakości produkty, nieprofesjonalna obsługa, która nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytania. Odburkiwanie pracowników pod nosem to już chyba tradycja jedyna jaka w tej firmie została. Nie polecam.

  1. Kamila Bartel ★★★★★

    Blikle Sadyba ma najlepszą obsługę z jaką się do tej pory spotkałam panie które tam pracują zwłaszcza niska blondynka w okularach zdecydowanie zna się na rzeczy i lubi swoją pracę parzy najlepsza kawę jaka do tej pory piłam codziennie przychodzę tu na kawę i na trufle z całego serca polecam kawę od niższej blond pani w okularach ( Basi) ❤️

  2. Patryk Patryczek ★★★★★

    Polecam ten lokal obsługa zawsze uśmiechnięta kompetentna chętnie doradzi jak i w chwili wolnej porozmawia z klientem Pani Barbara zawsze potrafi idealnie Dobrac tort lub ciastko wedle wymagan klienta bardzo miła uśmiechnieta kobieta zawsze służy pomocą. Zamawiając tort wybieram tylko ta lokalizacje i Panią Barbarę

  3. Ilona Kondrat ★☆☆☆☆

    Kupiłam 6 makaroników zapakowanych w pudełeczko z folią a'48 zł. Niestety okazały się stare, wyschnięte i lekko zjelczale. Ten produkt nie ma nic wspólnego z kultowym francuskim wypiekiem. Wstyd, że firma Blikle sprzedaje coś takiego.

  1. Bufly Bufly ★★★★★

    Przepyszny i uroczy wizualnie torcik karmelowo cytrynowy. Polecam.:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres A.Blikle?

A.Blikle znajduje się przy Powsińska 31, Mokotów, 02-903 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do A.Blikle?

Można skontaktować się z A.Blikle pod numerem +48 605 555 220

Jak można dotrzeć do A.Blikle?

Do A.Blikle można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements