Miła obsługa, byłam w niedzielę i mogłam kupić co chciałam. Do tego obsługa nie zachowywała się jakby pracowała "za kare".
Zdjęcia
Opinie
-
Damaris Puzdrowska ★★★★★
-
Oliwia ★☆☆☆☆
Awaria terminala, płatność tylko gotówką (szkoda, że taka informacja dopiero przy kasowaniu produktów bo nigdzie żadnej kartki nie było). Serki danio przeterminowane. Kasjer nie wydał paragonu po czym odszedł od kasy, dopiero inna pracownica się zorientowała i wręczyła mi paragon.
-
Gulia Mete ★☆☆☆☆
Wielka Masakra! Kasjer powiedział że można płacić blikiem ale niestety terminal na blik nie działa! Nie miałam przy sobie portfela mogłam tylko telefonem blikiem płacić 3 razy pobrało pieniądze ale nie drukowało paragonu! Taki fajny sklep ale z terminalem mają problem! Powiedziałam że z terminalem jest coś nie tak, ale nie chcieli tego przyjąć! Poszłam do Żabki i zapłaciłam blikiem i wszytko przeszło, wszytko poszło dobrze! Nie miałam z płatnością jakich kol-wiek obciążeń! Nie Polecam Delikatesy Centrum!
-
ALI SHEMIRANI ★☆☆☆☆
W Państwa sklepie wielokrotnie spotykam się z sytuacją, w której cena produktu podana na półce nie odpowiada cenie naliczanej przy kasie — przy kasie jest wyższa. Gdy zwracam na to uwagę pracownikom, mam wrażenie, że próbuje się obwinić mnie, jakbym źle odczytał etykietę cenową. Proszę o usunięcie tej nieścisłości i zapewnienie prawidłowego oznaczenia cen dla klientów. W przeciwnym razie zastrzegam sobie prawo do zgłoszenia sprawy do odpowiednich organów kontrolnych.
-
Jeremiasz T ★☆☆☆☆
Sklep niby do 22:00 ale część produktów to chyba dostępne do godziny 21:00!! Pani z działu mięsnego ma problem bo już umyła i ma pretensje że jeszcze raz będzie myła (nie ja jej wybierałem pracę), ale szczyt absurdu to pewien kasjer co se pakował pieczywo i chował na zaplecze. Mało tego nie pozwolił brać bułek, drożdżówek i innych produktów z tego dzialu . Ja rozumiem że chce sobie kasjer zakosić pieczywo do domu ale chyba może to zrobić po zamknięciu sklepu o godz. 22, prawda? Może warto aby napisać, że te produkty są dostępne wyłącznie do 21:00 bo to jest wprowadzanie klienta w błąd. Lepiej iść do konkurencji której w okolicy jest pełno, tam takich problemów nie ma.
-
Marek Swiecicki ★★★★★
Sklep super blisko mnie coś potrzeba to idę duża produktów są takie produkty nie dostaniesz super promocję trzeba założyć Deli kartę i ściągnąć aplikacje dużo daję można kupić tanio dzięki temu a kierownicy super cena się nie zgadzała ale dostałem zwrot pracowniczy starają wymieniać ceny non stop są podwyżki cen produktów. Polecam sklep
-
Grzegorz Rytel ★★★★★
Super zapatrzony sklep. W niedzielę znalazlem produkty których nie mogłem znaleźć w Żabce i Carefour.
-
Tomek Jeziorowski ★★★★☆
Taki w sumie typowy spożywczak. Są podstawowe produkty, chociaż sekcja wędliniarska jest dosyć uboga, no ale to zrozumiałe patrząc na rozmiar samego sklepu. Dobry żeby kupić coś na szybko. Jest czynne w niedziele, co też jest sporym plusem.
-
Tomasz Mester ★★★★☆
ZWYŁY WIĘKSZY SKLEP SPOŻYWCZY. Bardzo obszerny wybór towarów szczególnie spożywczych... Ale także znajduje się tu alejka z artykułami gospoarstwa domowego i dział zabawek, jak również papierniczy i piśmieniniczy. Dział mięsny-oddzielny-proponuje spotkanie ze świeżymi rybami i sałatkami, oraz oczywiście mięsami na wagę. Zarówno świeżymi surowymi i wędlinami wszelkiej maści... Jak również sery... Istnieje tu także oddzielny dział napoi i dużego wyboru piwa. Oddzielna biblioteczka na wina dobrej jakości. Dział warzywny i owocowy w jednym miejscu oferuje również szeroki wybór świeżych produktów... Obok znajduje się dział kiszonek. Miła obsługa klienta. Personel bardzo ciężko pracujący, zawsze służy pomocą. Zawsze czysto i schludnie. W sklepie oczywiście nie ma toalety. Może tam się udać osoba niepełnosprawna. CO NAJWAŻNIEJSZE SKLEP HONORUJE APLIKACJĘ NA KTÓRĄ MOŻNA CODZIENNIE WYKONAĆ PROCYJNE ZAKUPY!TO NAPRAWDĘ OKAZJA!!! NIESTETY DOŚĆ DROGO!!! Ale Zapraszam na zakupy!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy Skarbka z Gór 57, 03-287 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku