Opinie

  1. Feliks Jerzykowski ★★★★★

    Super sklep, jestem codziennie i zero zastrzeżeń

  2. Monika Jabłońska ★★★★★

    Bardzo mili sprzedawcy.Sklep przyjazny klientom .Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.Zawsze jestem z szacunkiem obsługiwana.Polecam ten sklep .

  3. RoYa Muz ★★★★★

    Super Żabka, przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięta i profesjonalna Pani ekspedientka, polecam ten sklep. Dobry klimat i atmosfera

  1. Klaudia Djaczyńska ★☆☆☆☆

    Odwiedziłam dziś żabkę dwukrotnie. Za pierwszym razem o 11 Pani obsługująca rozmawiała z kimś i była tak zajęta rozmową, że kazała mi iść do kasy samoobsługowej mimo, że stała przy kasie i nie stanowiło to żadnego problemu, żeby moje 2 rzeczy skasowała. Następnie wróciłam po godzinie 14 tym razem Pani stała na zewnątrz i rozmawiała z kimś, nie raczyła przyjść do sklepu lub zapytać czy potrzebuję pomocy( zrobiłam takie zakupy, że potrzebowałam torby, ale mina Pani na zewnątrz skutecznie mnie zniechęciła)- masakra, nie spotkałam się z taką bezczelnością nigdy. Jak tak dalej pójdzie to ludzie tę żabkę przestaną odwiedzać, nie jest to pierwsza taka sytuacja a żabek na osiedlu nie brakuje.

  2. Konrad Rybak ★☆☆☆☆

    W niedzielę wybrałem się po spacerze do tej żabki celem zakupu piwa bezalkoholowego. Pani z obsługi poinformowała mnie że nie kupię piwa (0.00) bo nie ma właściciela i nie może przyjąć butelek. Na moje zapytanie o papierosy również odparła że nie kupię. Niedaleko jest inna Żabka więc tam poszedłem. Nie polecam tej żabki!!!

  3. M N ★☆☆☆☆

    niemiła obsługa, ale w żabkach to chyba norma

  1. BreakzTerrorist ★☆☆☆☆

    Nauczcie się je*ane nieroby, ze Żabki są do 23. Jak jeszcze raz kur*a zobaczę ze się zamykacie o 22 naśle na Was sanepid sku*wysyny

  2. Katarzyna Królak ★☆☆☆☆

    Najbardziej niemiła ekspedientka(babochłop)jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Arogancki ton i brak pomocy kiedy zapytałam o pomoc w odnalezieniu artykułu.

  3. Anna Borowczyk ★☆☆☆☆

    Właśnie odbiłam się od drzwi. Godz. 17.50 pani w środku przemyka między półkami, żadnej informacji na zewnątrz. Następnego dnia sytuacja się powtórzyła. 21.30 i tradycyjnie awaria. Często o tej porze zdarzają się: "awarie" Klientów już się nie obsługuje , można posprzątać i iść wcześniej do domu. Nie polecam tego sklepu.

  1. Lukasz Sojka ★☆☆☆☆

    Przed chwilą odbiłem się od drzwi w tej żabce 15:10 poniedziałek. Przed żabką siedzi młody lalusiowaty blondasek i starsza babka (2 osoby obsługujące sklep) palą fajki, blondas mówi że przerwa i żebym spie..ł. Jak ktoś szanuje sobie dobre humor to odradzam tam chodzić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Wąwozowa 2/lok. 1/D, 02-796 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements