Super sklep, jestem codziennie i zero zastrzeżeń
Zdjęcia
Opinie
-
Feliks Jerzykowski ★★★★★
-
Monika Jabłońska ★★★★★
Bardzo mili sprzedawcy.Sklep przyjazny klientom .Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.Zawsze jestem z szacunkiem obsługiwana.Polecam ten sklep .
-
RoYa Muz ★★★★★
Super Żabka, przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięta i profesjonalna Pani ekspedientka, polecam ten sklep. Dobry klimat i atmosfera
-
Klaudia Djaczyńska ★☆☆☆☆
Odwiedziłam dziś żabkę dwukrotnie. Za pierwszym razem o 11 Pani obsługująca rozmawiała z kimś i była tak zajęta rozmową, że kazała mi iść do kasy samoobsługowej mimo, że stała przy kasie i nie stanowiło to żadnego problemu, żeby moje 2 rzeczy skasowała. Następnie wróciłam po godzinie 14 tym razem Pani stała na zewnątrz i rozmawiała z kimś, nie raczyła przyjść do sklepu lub zapytać czy potrzebuję pomocy( zrobiłam takie zakupy, że potrzebowałam torby, ale mina Pani na zewnątrz skutecznie mnie zniechęciła)- masakra, nie spotkałam się z taką bezczelnością nigdy. Jak tak dalej pójdzie to ludzie tę żabkę przestaną odwiedzać, nie jest to pierwsza taka sytuacja a żabek na osiedlu nie brakuje.
-
Konrad Rybak ★☆☆☆☆
W niedzielę wybrałem się po spacerze do tej żabki celem zakupu piwa bezalkoholowego. Pani z obsługi poinformowała mnie że nie kupię piwa (0.00) bo nie ma właściciela i nie może przyjąć butelek. Na moje zapytanie o papierosy również odparła że nie kupię. Niedaleko jest inna Żabka więc tam poszedłem. Nie polecam tej żabki!!!
-
M N ★☆☆☆☆
niemiła obsługa, ale w żabkach to chyba norma
-
BreakzTerrorist ★☆☆☆☆
Nauczcie się je*ane nieroby, ze Żabki są do 23. Jak jeszcze raz kur*a zobaczę ze się zamykacie o 22 naśle na Was sanepid sku*wysyny
-
Katarzyna Królak ★☆☆☆☆
Najbardziej niemiła ekspedientka(babochłop)jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Arogancki ton i brak pomocy kiedy zapytałam o pomoc w odnalezieniu artykułu.
-
Anna Borowczyk ★☆☆☆☆
Właśnie odbiłam się od drzwi. Godz. 17.50 pani w środku przemyka między półkami, żadnej informacji na zewnątrz. Następnego dnia sytuacja się powtórzyła. 21.30 i tradycyjnie awaria. Często o tej porze zdarzają się: "awarie" Klientów już się nie obsługuje , można posprzątać i iść wcześniej do domu. Nie polecam tego sklepu.
-
Lukasz Sojka ★☆☆☆☆
Przed chwilą odbiłem się od drzwi w tej żabce 15:10 poniedziałek. Przed żabką siedzi młody lalusiowaty blondasek i starsza babka (2 osoby obsługujące sklep) palą fajki, blondas mówi że przerwa i żebym spie..ł. Jak ktoś szanuje sobie dobre humor to odradzam tam chodzić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wąwozowa 2/lok. 1/D, 02-796 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku