Przegląd katalogu
- 202 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 100% Z opiniami
- 99% Ze zdjęciami
Znaleziono 202 wyników
Przeglądaj coffee house w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 202 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 155,839 opinii i ocen.
“Green Caffè Nero to prawdziwy raj dla miłośników kawy i dobrego jedzenia. Przyjazna obsługa, która zawsze z uśmiechem doradzi wybór, sprawia, że czuję się tutaj wyjątkowo mile widziany. Wnętrze urządzone w stylu retro, z wygodnymi kanapami i ciepłym światłem zachęca, by przysiąść na dłużej wśród książek. Z kanapek najchętniej sięgam po bułkę proteinową z awokado i pastą jajeczną — to zdrowa i pożywna propozycja na śniadanie lub lunch. Do kawy tradycyjnie wybieram kawałek wilgotnego brownie, które zawsze smakuje wyśmienicie. To miejsce z wyjątkowym klimatem, w którym można zarówno odpocząć, jak i popracować w komfortowych warunkach”
“Przepyszna kawa i cudowna obsługa. Uśmiech, życzliwość i ciepłe podejście! Dziękujemy dla Pani Viry ❤️”
“Bardzo dobra kawa, jak to w nero, polecam też ciasta - szarlotka i beza pyszne. Sympatyczny pan przygotowujacy kawe, ładne wnętrze kawiarni.”
“Odwiedziłam dzisiaj to miejsce szukając świątecznego prezentu. Obsłużyła mnie sympatyczna i bardzo pomocna Pani Maria. Mimo, że była kolejka poświęcono mi czas i świetnie doradzono. Jestem zachwycona. Zakupy w tym miejscu to czysta przyjemność. Na pewno wrócę :)”
“Niesamowicie bogaty wybór kaw i herbat. Doskonała wiedza sprzedającego. Great choice od tea and coffee. Fantastic and huge knowlege of seller. He knows a lot and can advice.”
“Byłam we wtorek i obsługiwała mnie bardzo miła młoda dziewczyna. Pomogła dobrać pyszną herbatę i szczegółowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Polecam!”
“Niesamomowita kawa, uprzejma obsługa, wspaniala atmosfera ciepła, stylu i różnorodności...”
“Klimatyczny lokal w piwnicy. Dużo miejsca w lokalu bo byliśmy po 11 rano. Miła obsługa. Smaczna kanapka z szarpaną wołowiną. Lekko drogo.”
“Miła obsługa właściciel doradzi kiełbasa wiejska i swojska super polecam”
“Chciałabym bardzo polecić to miejsce na jesień właśnie i ogólnie do przychodzenia na śniadania. Panie bardzo uprzejme, jedzenie boskie a na teraz jeszcze wyjść na dwór i w taką pogodę jeść śniadanie lepiej być nie mogło gorąco polecam napewno przyjdę ponownie ❤️”
“Bardzo sympatyczna Żabka, pracownicy zawsze mili i właściciel pan Mariusz zawsze z uśmiechem na twarzy cię powita :)”
“Trafilem tutaj przypadkiem. Nalesniki bardzo dobre, porcja duza i cena bardzo przystepna. Jesli bede w poblizu na pewno zawitam do tego lokalu. Polceam”
“Sklep świetnie zaopatrzony, jest to czego nie ma w biedronkach, lidlach itp. Ceny niższe niż w Carrefourze, w którym tylko robię zakupy. Chyba nowy ulubiony sklep. Jedyne o co mogłabym się przyczepić - ser pakowany w folię, a papier widać z tyłu… Jednak poprosiłam o zapakowanie w papier i nie było problemu. Polecam :))”
“Najlepsza Biedronka w której robię zakupy. Najbardziej lubię tą Biedronkę. Biedronka z najwygodniejszym parkingiem. Cieszę się że po remoncie wreszcie jest Biedronka otwarta”
“Ultra miła i ciepła obsługa (Kochamy absolutnie przekochaną panią Alicję ”
“Sernik Biscoff to jesienny must have. Otula korzennym, ciasteczkowym aromatem, nie jest za słodki, kremowy z kruchym spodem, podany obsypany płatkami róż.. niebo. Wizyta w kawiarni była bardzo przyjemna. Wystrój wnętrza kwiatowy, różowy, bardzo kobiecy i słodki, nawiązując do nazwy kawiarni - strzał w 10. Witryna słodkości również prezentowała się kolorowo, każdy mógłby znaleźć słodycz do swoich smakowych upodobań. W wyborze ciasta doradziła mi obsługa, nie zawiodłam się - wybór udany! Następnym razem koniecznie muszę spróbować lodów bo zerkając okiem widziałam nietuzinkowe smaki!”
“Super miejsce. Bardzo przyjemne do nauki. Na pewno znajdzie się tam spokojne miejsce. Ja byłam o 18 w tygodniu, nie wiem jak inne pory. Super miła i pomocna obsługa. Wszystko dobrze i starannie wykonane:)”
“Byłam dzis z przyjaciółką w tej żabce od razu zaznaczam że obie również pracujemy od lat w sieci obie jesteśmy sfokusowane na perfekcyjnym wyglądzie sklepu i towaru ułożonego na półkach praktycznie co do milimetra(tak wiem większość pomyśli że zryte banie ale tak owszem kochamy perfekcjonizm i jesteśmy z tego dumne)i do dziś sądziłyśmy że nigdzie nie spotkamy się ze sklepem w którym wszystko będzie wyglądało tak perfekcyjnie jak u nas a dodam że to sklep wymagający i wysokoobrotowy aż do dziś.Oglądałyśmy wszystkie regały zafascynowane i z niedowierzaniem i reasumując stwierdziłyśmy dokładnie to samo że nic byśmy tam nie zmieniły gdyż sklep wyglądał IDEALNIE towary na półkach z każdym asortymentem poukładane dosłownie pod linijkę,czysto, przejrzyście,czytelnie po prostu rewelacja dodam że byłyśmy w sobotę w godzinach szczytu a na zmianie o dziwo było 3 panów żadnej pani.Tymbardziej nie mogłyśmy wyjść z podziwu.Panowie chapeau bas dla Was.Oby więcej takich żabek jak nasze.Polecamy z czystym sercem ❤️”
“Pyszne lody i ciasto. Obsługa bardzo miła, szczególnie pani Marta. Pozdrawiam”
“Trafiliśmy na bardzo fajną obsługę! Kawy były świetne (czekoladowa i karmelowa), choć mogłoby być taniej. Miejscówka z zewnątrz wygląda niepozornie, ale w środku było sympatycznie. Bez problemu znaleźliśmy stolik. Obsługa na bieżąco sprawdza salę, więc jest czysto.”
“Pracuje tam miła p.Inga Pozdrawiam panią moze jakiś namiar ktoś ma”
“Pyszne Bajgle (polecam wersję z szarpaną wieprzowiną, trochę pikantną) i bardzo dobry Aperol Spritz. Usługa bardzo miła. Wnętrze bardzo przytulne i spokojne. Przy dobrej pogodzie można usiąść w ogródku na kawkę lub browarka.”
“Świetna obsługa młodego chłopaka w szerokich spodniach! Kolejka do kasy na 10 osób, obsłużył wszystkich w chwilę. Moje lody się nawet lekko nie rozpuściły. Oby więcej takich osób :)”
“Fajna żabka gdzie niczego nie brakuje. Obsługa mila i pomocna.”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Obsługa miła. Kasierki są bardzo pomocne. Jeśli większą kolejka to szybko jest uruchomiona druga kasa. Polecam. Względem innych sklepów typu Biedronka ta zasługuje na duży plus i polecenie.”
“Najlepsza Biedronka w okolicy. Czysto, porządek na półkach, promocyjne produkty zawsze dostępne, pracownicy mili i pomocni.”
“Dla mnie najlepsza Biedronka i wzór do którego powinny inni zmierzać: 1. sklep jest z tych mniejszych, dzięki czemu nie ma hektarów do przejścia, wszystko ma swoje miejsce 2. mięso, wędliny, sery i ryby na dedykowanym stoisku, można wybierać i przebierać 3. duże owoce - arbuzy, melony, ananas, krojone ma mniejsze części, bierzesz ile potrzebujesz i widzisz co jest w środku, a nie paleta z toną arbuzów 4. obsługa - zawsze bardzo pomocni Z dyskonów, dla mnie sklep idealny, gdzie przyjemnie robi się zakupy.”
“Nie warto eksperymentować i szukać innych miejsc, skoro ma się sprawdzone "GREEN CAFE NERO". ZAWSZE NAJLEPSZE. Dzisiaj przyszło mi do głowy żeby pójść do konkurencji i zostałem ukarany. Trafiłem do "Vita" fatalny wybór obsługa 0* kawa 2*. Nie będę tu opisywał moich wątpliwej jakości doznań z konkurencji bo ktoś pomyśli, że jestem nasłany ale na prawdę nie - nikt mi nie płaci. Zwyczajnie, albo raczej niezwyczajnie - to jest świetna sieć kawiarni z bardzo miłą obsługą i dobrą kawą, i ciastkami, i kanapkami. I ten wyjątkowy klimat. POLECAM. Odwiedziłem w Warszawie już prawie wszystkie lokalizacje. Wszędzie jest ten sam świetny klimat i doskonałe jedzenie, o obsłudze nie wspomnę bo staję się nudny ze swoim chwaleniem ich. Ktoś miał świetny pomysł, no i wykonanie. Gratuluję.”
“Chodziłam do tej Żabki 3 lata z córką. Panie bardzo miłe. Córka bardzo lubiła tam chodzić. Teraz już na obecnej dzielnicy jest samobsługowa ale jak zajadę to chętnie odwiedzimy”
“Zawsze miło, smacznie i przyjemnie! Martyna i Dominika obsługują z uśmiechem nawet przy długich lodowych kolejkach! Dziewczyny zasługują na podwyżkę! ❤️”