Opinie

  1. Jakub Mitkowski ★★★★☆

    Przystawka w postaci bulionu z kurczaka z ravioli nie przypadła mi do gustu, bulion za słony a makaron nie był zbyt wysokiej jakości, smakował jak kupny jeden z tańszych. Burgery pyszne, wybraliśmy 2 smashe i jeden klasyczny. Mięso jakościowe, świetna bułka i świeże warzywa

  2. Bernkastel Grube ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, burger wasabi, burger z masłem orzechowym i zupka (ta pierwsza w menu) - fenomenalne! Klasyczny burger też rzeczywiście prosty, ale bardzo fajnie zrobiony, można by powiedzieć - idealny klasyczny burger :) Obsługa bardzo szybka i bardzo sprawna, pan który nas obsługiwał niezwykle sympatyczny. Polecam :)

  3. Weronika Szemant ★★★★☆

    Jedzenie bardzo dobre, jedzenie dało się modyfikować. Do burgera nie było żadnego dodatku, trzeba było dokupić frytki, a surówki nie mają. Napoje dobre i szybko podane. W lokalu jest trochę głośno, ale przyjemnie. Niestandardowo do rachunku dolicza się 10% serwisu od dwóch osób.

  1. Marzena Tomaszewska ★★☆☆☆

    Tym razem padło na posiłek na warszawskich Bielanach, no cóż,czytając menu mieliśmy ogromne nadzieje na dobry posiłek w stylu włoskim. Na posiłek czekaliśmy ok.30 min. jeśli dobry,to przecież akceptowalne,ale niestety nie tym razem. Lazania choć z wierzchu wyglądała smakowicie, wewnątrz okazała się być zimna,więc raczej mało atrakcyjna, natomiast makaron gorgonzola był smaczny, może ciut za słony i wszystko było by dobrze,gdyby nie fakt, że na koniec na moim talerzu znalazło się pazłotko, pewnie z jakiejś przyprawy.... sprawa zgłoszona,rabat przyznany,ale niesmak pozostał. Ja nie polecę i więcej nie odwiedzę.

  2. Joanna M ★★★★☆

    Jedzenie dobre, burgery duże, ceny jak w Warszawie (za zestaw z frytkami + coleslawem ok 45-55 zł). W smaku dobre, ale na pewno nie najlepsze w życiu jakie jadłam, mała ilość przypraw, porcja frytek również skromna jak za tę cenę moim zdaniem. Dobre żeby zjeść raz na jakiś czas, ale nie żeby np. Jechać specjalnie na tego burgera z drugiego końca Warszawy. Mięso z kategorii bardziej medium rare (na zdjęciu) także zależy kto takie lubi :). Ogólnie w porządku, nie ma czegoś co by mega zachwyciło. Co do pracowników, pani z obsługi trochę nie uprzejma, jakbyśmy jej „zawracali głowę”, że w ogóle chcemy zjeść w tym miejscu… Ton głosu sugerował, żebyśmy się spieszyli z wyborem i nie pytali o nic bo nie chce jej się odpowiadać, a na pytanie czy możemy zapłacić gotówką (odpowiedzieliśmy że niestety mamy tylko kartę) wręcz przewróciła oczami. Przynosząc zamówienie wręcz walnęła nim o stół, jakby robiła to z wielkiej łaski. Radze (Pani z obsługi) lepiej zachowywać się do klientów, bo osobiście stosunek jaki Pani reagowała na jakieś nasze pytania czy odpowiedzi zniechęcił mnie do częstszych odwiedzin (odczucie jakbym była nie mile widziana w tym miejscu, mimo iż zamówienie złożyłam w 2 min, byłam zdecydowana i kulturalna i nie miałam żadnych pretensji/oczekiwan/specjalnych próśb itp). A szkoda, bo jedzenie bardzo w porządku :)

  3. Artur Tłokiński ★★★★★

    Pozytywnie się zaskoczyłem. Spodziewałem się trochę gorszego jedzenia a było naprawdę dobre. Bardzo szybki czas podania (ok. Godz 19) i czekaliśmy na jedzenie może 20 minut. Do tego sympatyczna obsługa i możliwość wygrania dodatkowego smakołyka jeżeli sharujesz na insta:) Jedzenie: Zamówiliśmy burgery: Don Pablo oraz Peanut Smashburger. Obie pozycje smakowały bardzo dobrze. Normalny kotlet (Don Pablo) idealnie zrobiony na medium. W smashu 2x kotlety były well done. Mięso było trochę za słone ale nie przesadnie, nie zabijało to smaku burgera. W przypadku peanut smasha - fajnie czuć masło orzechowe i faktycznie był mocno zapychający. Bułka była dobra, fajnie przypieczona, nie twarda! Chrupka na zewnątrz miękka w środku. I wyczuwalny posmak bułki maślanej. Do tego był dodatek sałat z kaparami, lekko skropionymi oliwą - tutaj dodatki mogły być trochę tańsze. Opłacalność - Myśle, że lepszego burgera w okolicy ciężko znaleźć. Stosunek ceny do jakości uważam za bardzo dobry zwłaszcza ze zestaw Burger + sałatka kosztował ~ 50zł i zdecydowanie się nim najadłem Wydaliśmy w sumie 130zł na dwie osoby doliczając sok i colę. A darmową lemoniadę wygraliśmy z loterii za share’a Myśle, że z okolicy Bielan na pewno lokal warty uwagi

  1. Kamil Rosiński ★★☆☆☆

    Pobyku zachęciło menu i ocenami, niestety dość mocno rozczarowało. Zacznijmy od klimatu i samego miejsca. Wystrój industrialny, jak 3/4 takich miejsc teraz. Niestety całość psuje bałagan panujący na otwartej kuchni. Zamówiliśmy we dwie osoby dwa burgery, jedną porcję frytek i dwie lemoniady. Lemoniady zbyt intensywne w smaku, grejpfrutowa zbyt gorzka, cytrynowa ultra kwaśna. Na jedzenie czekaliśmy 25 minut. Peanut smashburger. Mdły, bez smaku. Cebuli piklowanej było mnóstwo, a i tak był mdły. Don Pablo był taki sobie, całego burgera ratował sos z avocado i chorizo. W obu przypadkach mięso było beż smaku, w ogóle nie przyprawione. Suche, mimo, że czerwone w środku, to suche jak wióry i twarde. Jak na restaurację bazującą na wołowinie to słabo wygląda. Szczególnie za 36/38zl sztuka. W obu przypadkach także bułka była stara i odgrzana, sztucznie napompowana powietrzem i znowu sucha! Może to był zamysł tych zbyt intensywnych lemoniady, że burger bez smaku, lemoniada za dużo smaku i tak się miało to równoważyć! Sprytne! Frytki kupione, smakują jak najtańsze z marketu z owadem. Za 14zl spodziewałem się czegoś choć trochę lepszego. Na koniec smaczek! Mianowicie do zamówienia na miejscu doliczają 10% już od DWÓCH osób. Szkoda że nie ma opcji że dziękuję i wezmę sobie z okienka sam, bo do tego ta obsługa się sprowadzała. 2/5 nie polecam, nie wrócę

  2. Karol Karol ★☆☆☆☆

    Witam, burger sam w sobie smakowo był przeciętny. Przez telefon kilkukrotnie podkreślałem, że chciałbym mięso wysmażone bardzo, bardzo dobrze... Po czym otrzymuje medium, jeśli nie rare... Najważniejszą częścią burgera jest dobrze wysmażone mięso no a właśnie to mięso było najbardziej do d***... Serdecznie nie polecam.

  3. Maksymilian Krysa ★★★★★

    Smaczne burgery, ładnie podane. Burger z szarpana wołowina mniej sycący w przeciwieństwie do tego z tradycyjnym kotletem. Obsługa miła, czas oczekiwania na zamówienie- krótki. Polecam miejsce :)

  1. Kamil Małecki ★★★★★

    Nie pamiętam kiedy jadłem tak pyszny tatar! Obsługa na najwyższym poziomie. Kolejny punkt na kulinarnej mapy Warszawy, który powinno się odwiedzić. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PoByku Kuchnia Bar?

PoByku Kuchnia Bar znajduje się przy Stefana Żeromskiego 1, Bielany, 01-887 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PoByku Kuchnia Bar?

Można skontaktować się z PoByku Kuchnia Bar pod numerem +48 228 346 111

Jak można dotrzeć do PoByku Kuchnia Bar?

Do PoByku Kuchnia Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements