Przegląd katalogu
- 138 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 138 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Poznaniu, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 138 wyników w Poznaniu, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 154,171 opinii i ocen.
“Kawiarnia mojego dzieciństwa... desery lodowe, bita śmietana... ten smak pozostal do dzis. Fajna atmosfera, ładny wystrój, pyszne smaki. To jedne z niewielu atutów tej kawiarni. Uśmiechnięta i pomocna obsluga tez dodaje uroku. Desery bardzo dobre od klasycznego sernika poprzez tarte z owocami po lody własnej produkcji. Polecam !”
“Cudne miejsce! Pyszna kawa i wyjątkowy rogal na naszej trasie w Świętomarcinskiej Rajzie po Poznaniu”
“Niby kawiarnia a naleśnik jak z restauracji. Szybko i bardzo smacznie. Jestem też pod wrażeniem kawy piernikowej, smak czuć w całej kawie, a nie tylko w piance jak to często bywa. Obsługa również miła. Polecam!”
“Organizowałam w Cucinie Baby Shower i jestem zachwycona!❤️ Osobna przestrzeń sprawiła, że goście czuli się komfortowo, obsługa była przemiła, a jedzenie pyszne. Wszystko wyszło perfekcyjnie. Z całego serca polecam to miejsce – idealne na wyjątkowe okazje!”
“Pyszne indyjskie jedzenie w nastrojowym otoczeniu. Chętnie tu wracam. Aromatyczne, świetnie doprawione. Polecam! Dzieci też znajdą coś dla siebie. Fajne mięsko czy mango lassie.”
“Weszliśmy przypadkiem bo zauroczył nas klimat i tak piękna fontanna. Kelner szybko pokazał dla nas stolik i uprzedził że czas na jedzenie to ok40min, ok sama widzę jest duży ruch i milo ze uprzedzono nas o czasie,kelner przyjął zamówienie przedstawił się Henryk i cała kolacje sie nami opiekował. Jedzenie było pyszne zwłaszcza te tortille zawinięte, nachosy też super a i tak wygrał fioletowy drink z rozmarynem pyszne to było. Show zorra był oryginalny fajnie to wyszło. Jedzenie dobre, Henryk wspaniały kelner nawet mu napiwek zostawilismy za tak dobrą obsługę. Polecam! Ogródek też jest piękny dużo zieleni I ta fontanna cudo. Napewno wrócimy Jedyne co bym sugerowała to dodać jakieś małe oświetlenie na dole przy drzwiach do WC bo jest bardzo ciemno i łatwo się potknac o schody.”
“Dotychczas zamawiałem przez Wolt, ale w końcu udało się odwiedzić Khao San osobiście i również się nie zawiodłem. Tym razem spróbowałem Tom Kha i Pad Thaia z kurczakiem. Zupa bardzo odświeżająca limonkowa w sam raz na upał. Porcja Pad Thaia spora, całego nie zmieściłem ale był smaczny. Miła obsługa, lokal zwyczajny bez szału ale nie o to tu chodzi. Bardzo polecam.”
“Fajne miejsce w centrum miasta. Jedzenie dostaliśmy dosyć szybko, kelner potrafił odpowiedzieć na nasze pytania. Dla dzieci kolorowanki z menu oraz kredki.”
“Wszystko wszystkim bardzo smakowało. Porcje duże, treściwe i na prawde dobre ;) na pewno bede wracał! Ceny jak na restauracje przy samym rynku nie odstraszają. Polecam”
“Bardzo ciekawe dość oryginalne wnętrze. Fajna grecka muzyka. Obsługa kelnerska bardzo grzeczna sympatyczna i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. Przypomniał się urlop na greckich wyspach. Skorzystaliśmy z zestawów lunchowych więc było bardzo smaczne i atrakcyjnie cenowo. Zestawy dostępne od poniedziałku do piątku od 12.00 do 16.00. Generalnie warto odwiedzić. My jeszcze kiedyś wpadniemy.”
“Pyszne azjatyckie jedzenie, duży wybór potraw, polecam”
“Odwiedziłam Evil z polecenia znajomych i nie zawiodłam się. Steki były idealnie wysmażone, do tego pyszne frytki. Jedynie co to ilośc warzyw grillowanych trochę mnie rozczarowała. Polecam do tego piwo Sady - lokalne. Polecam z czystym sumieniem. Bardzo miła obsługa”
“Właśnie jestem po imprezie urodzinowej i muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż takiego profesjonalizmu . Daje maksymalna ocenę nie tylko za piekny wystrój i ładna salę ale przede wszystkim za jedzenie które było bardzo smaczne a tort wybitny . Dziękuję całej obsłudze i Panu Krzysztofowi za bardzo dobry kontakt i przygotowanie do imprezy . Polecam z czystym sumieniem !”
“Jak na Poznań, to całkowity środek nigdzie. Tu nie da się trafić przypadkiem. Trzeba wiedzieć że tu jest taka restauracja. I tą informację właśnie Wam przekazuję. Karta naprawdę długa. Kuchnia polska, włoska i amerykańska. Ale wszystko zawsze świeże i zrobione z najlepszych produktów. Czy człowiek weźmie krewetki, steki, calzone albo ser po góralsku. Nigdy się nie zawiodłem. Na deser nalewki robione przez szefa. Polecam też brać jedzenie którego nie ma w karcie i jest daniem dnia. Odwiedzam raz w roku, wy też tak róbcie.”
“Pięknie serwowane, pyszne jedzenie, na które nie trzeba było długo czekać, mimo, że ruch był spory. Za makaron z owocami morza, deser i Peroni zapłaciłam ok 80zł. Mieliśmy stolik na zewnątrz, za co duży plus przy ładnej pogodzie :) Fajny klimat miejsca. Obsługa przesympatyczna, uśmiechnięta i bardzo sprawna :) Polecam i na pewno jeszcze wrócę.”
“Jedzenie smaczne, obsługa miła, spokojne i klimatyczne miejsce warte odwiedzenia :) Na zdjęciu stek z łososia i gulasz z jelenia.”
“Frytki bardzo spokojna, ser, boczek tmrobione i zapiekane na świerzo, klimat może nie zacheca i jest specyficzny ale warto wskoczyć na małą przekąskę;)”
“Polecam! Jadam tu od pół roku regularnie. Duże porcje, ceny odpowiednie i bardzo smaczne jedzenie. Moje top 3, to kurczak po wietnamsku (na zdjęciu), kurczak 5 smaków i kurczak z warzywami.”
“Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Trafiliśmy tam za pomocą aplikacji Finebite, dzięki której mogliśmy spróbować tamtejszych dań za połowę ceny. Na początku trafiło na zupy Tom Yunei Tom Kha i tutaj niestety lekkie rozczarowanie. Choć nie zrozumcie mnie źle. Były smaczne, ale totalnie nie były to zupy Tajskie. Chyba jakaś dziwna wariacja na ich temat. W Tom Yum brakowało słodko - kwaśnego smaku. Była pikantna i dobra, ale jednak to nie było to. A Tom Kha no cóż, był to rosołek z mleczkiem kokosowym. Pomimo wszystko nadal były to smaczne zupy. Muszę przyznać, że było to dobra ucztą. Uczta ponieważ porcje były dość sycące i bardzo smaczne. Butter Chicken świetny, choć odrobinę mięso miałem za suche, co dziwne ponieważ sosu było sporo. A sam sos wyśmienity pomidorowy i masłowy zarazem. Słodki, kwaśny z odrobiną pikanterii. Żona zaś zamówiła jagnięcinę w pomidorów ziołowym sosie. Samo mięso idealne, miękkie, rozpływające się w ustach. A sos totalnie inny, bo pomimo że pomidorowy to kompletnie posiadający inne ziołowe aromaty. Koktajle poprawnie przyrządzone i ładne. Choć Mango Lassi był odrobinę za słodki i po kilku łykach odrobinę już modlił. Przydałby się w nim jakiś lekko kwaśny smak. Na duży plus zasługuje Pani z obsługi, która była bardzo miła. Szkoda tylko, że nie było można doliczyć napiwku do płatności kartą, bo niestety tym razem nie wzięliśmy gotówki, ale może to Pani przeczyta i wyśle mi numer do Blika (wtedy to chętnie naprawię). Ogólnie wizyta bardzo udana i zapewne jeszcze odwiedzimy to miejsce.”
“Całkiem dobra kuchnia indyjska, w wydaniu chyba bardziej przyjaznym dla naszych kubków smakowych. Potrawy były aromatyczne, ale nie przesadzone. Na plus na pewno bardzo szybka obsługa pomimo pełnego zapełnienia restauracji. Na minus lekko niedopieczony chlebek naan, ale w zasadzie to tylko jeden kawałek z 10 które mieliśmy. Każdemu się może zdarzyć. Wystrój ładny, w środku jest klimatycznie. Niestety dość mało miejsca. Ale generalnie polecam!”
“Najlepsza pizza na Jeżycach, o ile nie w całym Poznaniu! Widać, że obsługa wkłada całe serducho w swoją pracę i przygotowanie obłędnej pizzy. Ekipa i pizza zawsze sprawiają, że chce się tam wrócić! Jakość składników bardzo dobra, kompozycje też ciekawe. Fajne akcje z pizzami tygodnia. Cenowo również bardzo przystępnie. Super, że wrócili po przerwie zimowej!”
“Sliczny lokal, dobre jedzenie i bardzo mila obsluga, dbajaca o klientow :)”
“Bylo pyszne, nie spodziewałem się ze ten pływający bufet będzie taki dobry, duze kawałki świeżego łososia, ryz idelany. Chętnie tu wrócę, szczerze nie mogę sie doczekać. Jedyna uwaga to tak że wyjedziecie z bólem brzucha z przejedzenia, bo nie mozna sie powstrzymać :) Zdecydowanie polecam.”
“Absolutnie fantastyczne miejsce. Wspaniale, świeżutkie pierogi w przeróżnych postaciach. Slone, kwasne, slodkie, pyszne! Jeśli jesteś fanem pierogów to miejsce dla Ciebie. Jeśli nie jesteś- zostaniesz! Naprawde świetne miejsce, cudowny klimat i ptofesjonalna obsluga. Zdecydowanie warto tam być.”
“Zaskoczyłem się mega pozytywnie. Schabowy z opiekanymi ziemniakami i zupą węgierską kosztował niecałe 40 złotych, a porcja całkiem spora. Zupa niesamowicie dobra, mięciutkie suche mieso (bez tłuszczu czy niewygodnych chrząstek). Kotlet duży, ale szkoda, że nie ma puree do wyboru na Glovo. Zamówiłem też zestaw z mintajem, bardzo soczysty i przepyszny, pozdrawiam i dziękuję”
“Wczoraj robiliśmy tam komunie. Miejsce może nie wygląda zbyt ekskluzywnie ale jedzenie było przepyszne, pięknie podane i było go bardzo dużo. Wspaniała i przemiła obsługa, ładnie przystrojona salka. Jedzenie zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie. Kawa, herbata i zimne napoje bez ograniczeń. Daje pełne 5/5 Dałbym dodatkową gwiazdkę za możliwość zabrania pieska który również był odpowiednio dobrze traktowany. Polecam!!!”
“Zamawiałam co njamniej 4 razy w ciągu minionego roku przez pyszne.pl, z czego 1 poinformowano mnie, że będzie długi czas ze względu na wiele zamówień przy jednym dostawcy, więc odebrałam szybciej osobiście. Burgery dobre = mięso dobrze zrobione, dodatki świeże, bułka miękka taka jak lubię.”
“Zamówione obiady do pracy dla kilkunastu osób. Porcje duże, wszystko było smaczne. Wcześniej przetestowane na miejscu. Bardzo nie rozumiem negatywnych opinii. Polecam. P. S. Dowóz przez restauracje, bez problemów na umówiona godzine”
“Wpadliśmy całkiem spontanicznie ze spaceru na lekki obiad - przystawek i zupy nawet nie zdążyłem sfotografować tak szybko zostały pożarte przez nasze pociechy. Sałatka wyśmienita, kawa bez zarzutu. Obsługa sprawna i bezproblemowa. Możliwość obserwowania zawodów wioślarskich na Malcie - w gratisie.”
“Odwiedziłem lokal i się nie zawiodłem. Domowe jedzenie w dobrych cenach, spora ilość na talerzu. Nie dziwię sie dobrej opini o obsłudze, bo obie Panie są bardzo uprzejme i wkładają całe serce w swoją pracę. Na pewno odwiedze jeszcze bar nie raz.”