Opinie

  1. Anna Gorzkowska ★★★★★

    Zamówione obiady do pracy dla kilkunastu osób. Porcje duże, wszystko było smaczne. Wcześniej przetestowane na miejscu. Bardzo nie rozumiem negatywnych opinii. Polecam. P. S. Dowóz przez restauracje, bez problemów na umówiona godzine

  2. Zuzanna Heinrich ★★★★★

    Przyszliśmy na lunch, dzisiaj, 24.10.2025. Restauracja była pięknie udekorowana na Halloween, moją uwagę zwróciły przede wszystkim akcenty związane z dyniami. Zjedliśmy rosół, który był bardzo dobry, ale najlepsze było drugie danie, którym była musaka, czyli zapiekanka z bakłażanem. Danie było podane estetycznie, z liśćmi bazylii po bokach i jakimś kwiatkiem w środku. Był to pierwszy raz, kiedy jadłam to danie i było naprawdę dobre. Na wierzchu był ser, który się rozpływał w ustach, mięso było też bardzo dobrze zmielone i przygotowane. Na spodzie znajdował się sos pomidorowy i pyry. Danie naprawdę nam smakowało i było bardzo sycące. Potem dostaliśmy deser, czyli ciasto z dyni, które było także bardzo pyszne. Wystrój restauracji jest przepiękny, restauracja jest bardzo klimatyczna, a halloweenowe dekoracje, które w tym momencie są wyeksponowane, są bardzo estetyczne. Jest także półka z książkami i kącik dziecięcy, co sprawia, że także osoby z dziećmi mogą odwiedzić restaurację, a najmłodsi nie będą się nudzić. Jeśli chodzi o obsługę, to była bardzo miła i w porządku. Dostaliśmy dania całkiem szybko, nie musieliśmy długo czekać. Polecam serdecznie tą restaurację, nie tylko ze względu na jedzenie, klimatyczność, ale także ze względu na dobrą lokalizację w centrum miasta, jak i profesjonalną obsługę.

  3. Magda Pol ★★★★☆

    Aktualizacja: Po mojej opinii skontaktowała się ze mną włascicielka (chyba) albo po prostu osoba odpowiedzialna za ten dopytek i otrzymaliśmy zamówione uprzednio dania, ale w poprawionej wersji. I tak: schabowy przeciętny, panierka akceptowalna, ale po prostu nie nasze smaki, oceniamy go na 3. Jest poprawny, ale nie zachwycił nas. Polecam spróbować, bo każdy ma inne smaki. PYSZNY żurek i chłodnik, dobre też ziemniaczki i surówki. ‐---------------------------------------------------------------- Nie polecam - kotlet schabowy najgorszy jakikolwiek jadłam, bez smaku, ale najgorsza była panierka której grubość przekraczała wszelkie limity. Jedząc czujesz samą panierkę, która jest twarda. Próbując ratować obiad, obrałam mięso z panierki, ale nie dało sie tego zjeść, mięso kwaśne. I to wszystko za prawie 50 zł.

  1. Magda Sieradzka ★★★☆☆

    Obsługa dramat, i za to daje taką ocenę. Przychodzi młody kelner i mówi kopytka dla kogo my zdziwieni, patrzę a tam moj zraz mówię zraz pan ma a moze.. kelner nie zna się na tym co podaje dramat. Klimat jest nijaki choć nie jest źle. Jedzenie myślę że ok. Pyszne frytki. W restauracji obsługa to podstawa.

  2. Michał Kabat ★★★★★

    Restauracja warta polecenia! Pyszne dania kuchni polskiej, pomocna i profesjonalna obsługa. Duże porcję apetycznie podane. Na duży plus zasługuje czystość sali dla gości i toalet. W sezonie letnim jest dostępny ogródek.

  3. Agnieszka Rybicka ★★★★☆

    Impreza z kolegami i koleżankami z pracy. Ogółem 20 osób. Jedzenie było dobre gorące i sprawnie szybko podane. Kelner miły i pomocny. Ale ogólnie bardzo ciasno. Trzy imprezy jednocześnie. Bardzo dużo osób. Kącik do tańców ciasny. Pan super prowadził imprezę muzyczną. Ale szoku na wejściu. Szatnia obowiązkowa i płatna 3 zł. Był problem z drobnymi pieniędzmi. Płatność kartą niemożliwe. Było z tym duże zamieszanie. Impreza na tyle osób zarezerwowana wcześniej i płatność za szatnię. Zarobili dużo za całość a musieli pobrać opłatę za nasze kutrki i płaszcze. Lokal fajny ale na jedną duża imprezę lub kameralnie na małe spotkania towarzyskie.

  1. Karol Frankowski ★★★★★

    Jedzenie smaczne i szybko podane chociaż byliśmy pierwszymi klientami, potem słyszałem że czas oczekiwania 40min w sobotę koło godz 14. Kącik zabaw dla dzieci fajny ale niestety zaniedbany, klocki brudne. Obsługa dobra, wiedzą co jest w menu i potrafią doradzić

  2. Julia Paszkiewicz ★★★★★

    Bardzo fajne, klimatyczne miejsce na mapie Poznania z pysznym jedzeniem w dobrej cenie. Byłam tam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Duży plus również dla bardzo miłej obsługi. Gorąco wszystkim polecam to miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RESTAURACJA ZWIERZYNIEC?

RESTAURACJA ZWIERZYNIEC znajduje się przy Zwierzyniecka 24, Jeżyce, 60-814 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RESTAURACJA ZWIERZYNIEC?

Można skontaktować się z RESTAURACJA ZWIERZYNIEC pod numerem +48 616 712 711

Jak można dotrzeć do RESTAURACJA ZWIERZYNIEC?

Do RESTAURACJA ZWIERZYNIEC można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements