Opinie

  1. Monika Sz. ★★★★★

    Pyszne jedzenie : dorada, grilowane warzywa, na deser niezapomniane ciasto pomarańczowe z lodami. Obsługa bardzo sympatyczna. Dania ładnie podane. Szkoda, że po godz. 16 nie można zjeść w pięknym ogródku w podwórzu, tylko przy ulicy.

  2. Regina Wasilewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam jedzenia. Z greckiego menu polecam jedynie piwo. Zamówiłam gyros z wieprzowiny — mięso było niedopieczone, twarde i gumowate. Frytki wyraźnie z mrożonki. Sałatka symboliczna: dwa kawałki ogórka, jeden pomidora, brak oliwek. Jedyny plus to pita. Jak na taką jakość, ceny powinny być o połowę niższe. Na wstępie poproszono nas o zmianę stolika, bo „takie są zasady” — w dwie osoby nie można siadać przy stoliku na cztery miejsca — bez pytania, czy ktoś jeszcze do nas dołączy (obłożenia nie było- na 8 stolików dwa było zajęte).

  3. Konrad Koperski ★★★★★

    Wszystko wszystkim bardzo smakowało. Porcje duże, treściwe i na prawde dobre ;) na pewno bede wracał! Ceny jak na restauracje przy samym rynku nie odstraszają. Polecam

  1. mags ★★★★★

    Ze spokojem można określić jako najbardziej autentyczne w smaku greckie jedzenie w Poznaniu. Przepyszne dania główne i dodatki, dodatkowy plus za retsinę. Niestety sam serwis wymaga poprawy, piękny ogródek z tyłu gdzie nie można usiąść. Pani zachowanie która miała nasz stolik zostawiało niesmak i czuliśmy się nieproszeni. Jednak jedzenie było bardzo dobre i polecam każdemu wizyty bo końcowo to jest najważniejsze

  2. Adam Delesz ★★★★★

    Przemiła obsługa i bardzo smaczne jedzonko. Tzatziki i pita iście wyborne, niczym nie odbiegające tym w Grecji. Souvlaki w porządku, ale frytki przepyszne! Wystrój lokalu też bardzo ładny, nie było problemu z miejscem w weekend także tym bardziej polecam serdecznie.

  3. Odin Ray ★★★★★

    Najlepsza ryba jaką jadłem kiedykolwiek w restauracji, miła obsługa i kucharz z duszą. Prawdziwe greckie jedzenie. W starym lokalu co prawda było bardziej przytulnie i atmosfera była takiego greckiego domu, ale zato w nowym lokalu jest teraz więcej miejsca i zawsze można liczyć na przyjęcie. Daję 5 gwiazdek z zapasem , bo wierzę , że w przyszłości atmosfera w lokalu nabierze więcej tego duchu i ciepła takiego jakie było w poprzednim lokalu.

  1. Marcin Marcin ★★★★★

    Grecki lokal blisko Starego Rynku. Obsługa miła i pomocna, zainteresowana klientami. W środku w tle słychać grecką muzykę. Dania są świeże przygotowywane na bieżąco. Porcje spore. Przystawki (zupa z owoców morza i zapiekana feta) bardzo smaczne. Dania główne również starannie przygotowane. Moje krewetki były ugrilowane wręcz idealnie, soczyste, al dente. Do nich dobrze dobrane dodatki. Pomarańczowe ciasto filo było doskonałym deserem na zakończenie. Polecam wszystkim poszukującym greckich smaków. Z przyjemnością mogę ocenić na 5 gwiazdek i polecić wszystkim szukającym greckich smaków.

  2. Tatsiana Lemesh ★★☆☆☆

    Uwagę przyciągnął pyszny aromat kuchni greckiej. Dali 2 gwiazdki bo próbowali tych samych potraw w Grecji, na Krecie i jest coś do porównania. Nie zamawiajcie ryb ani ośmiornic. Jeśli ośmiornica, zgadzam się, nie jest łatwa do gotowania, to gotować bez smaku ryby - coś nie do pomyślenia Warzywa nie są surowe, ale i nie grillowane. Ziemniaki są smaczne-resztę nie zamówiłbym po raz drugi. Obsługa kelnerska dobra, miła. Na ulicy podczas remontu Poznania udało się zorganizować przytulne miejsce-stoliki. Być może inne potrawy są pyszne. Mówię tylko za to, co jest na zdjęciu.

  3. Anna ★★★★★

    Jedzenie przepyszne – prawdziwe greckie smaki, wszystko czego spróbowaliśmy bardzo nam smakowało. Lokal położony jest przy Starym Rynku, a mimo to ulica jest bardziej spokojna i kolacja na ogródku restauracyjnym była bardzo przyjemna, jest to naprawdę świetne miejsce. Obsługa niezwykle miła i pomocna, ta tawerna ma zdecydowanie świetny grecki klimat, polecam każdemu!

  1. Bartek Mazur ★★★★★

    Trafiliśmy do restauracji zupełnie przypadkiem zachęceni jej świetną lokalizacją w jednej z malowniczych uliczek rynku i możliwością zjedzenia na zewnątrz. Na pewno podczas mojej następnej wizycie w Poznaniu wpadnę tutaj raz jeszcze. Bardzo smaczne potrawy, duże porcje, przystępne ceny. Ciasto czekoladowe było przepyszne – mocno czekoladowe, na ciepło, bardzo delikatne. Lokal ładnie wystrojony, bardzo miła obsługa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grecka Tawerna SANTORINI?

Grecka Tawerna SANTORINI znajduje się przy Woźna 9, Stare Miasto, 61-777 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grecka Tawerna SANTORINI?

Można skontaktować się z Grecka Tawerna SANTORINI pod numerem +48 787 022 005

Jak można dotrzeć do Grecka Tawerna SANTORINI?

Do Grecka Tawerna SANTORINI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements