Opinie

  1. Placyk Kostecki ★★★★★

    Chyba najlepsza alternatywa w Poznaniu, na przygotowany przez siebie obiad, jeżeli chce się zjeść nadal coś domowego. Czego się nie weźmie z oferty na Wolcie jest pyszne i tanie - no ta dostawa! Wszystko w 15 max 20 min

  2. Kamil N ★★★★★

    Zaskoczyłem się mega pozytywnie. Schabowy z opiekanymi ziemniakami i zupą węgierską kosztował niecałe 40 złotych, a porcja całkiem spora. Zupa niesamowicie dobra, mięciutkie suche mieso (bez tłuszczu czy niewygodnych chrząstek). Kotlet duży, ale szkoda, że nie ma puree do wyboru na Glovo. Zamówiłem też zestaw z mintajem, bardzo soczysty i przepyszny, pozdrawiam i dziękuję

  3. Patryk ★☆☆☆☆

    Dostałem obrzydliwie śmierdzącego i zgniłego ziemniaka. Czy ktoś poddaje sprawdzeniu to co jest wydawane klientowi?! Gdybym tego nie wypluł to z pewnością nabawiłbym się zatrucia pokarmowego! Dodatkowo karygodne podejście ze strony restauracji, która nie przyjęła reklamacji.

  1. Grzegorz Ci ★★★★☆

    W notatkach zapisałem sobie "taki zacny bar mleczy" i chyba tak właśnie jest. W takiej kategorii też oceniam ten lokal. Jedzenie jest niezłe, jak na dania wcześniej przygotowane i czekające na wydanie. Schabowy słusznej grubości, dość smaczny i nawet nie wysuszony. Aczkolwiek po tym czasie oczekiwania zaczęła mu odpadać panierka. Chłodnik bardzo smaczny, nie mam się do czego przyczepić. Szkoda, że buraczki (a może też inne surówki?) są gotowe ze słoików z Makro. Obsługa miła. Ceny bardzo przystępne.

  2. Hubert Mazurek ★★★☆☆

    Jest ok, typowy lokal z domowym jedzeniem na szybko. Miła obsługa, nie czekałem zbyt długo + możliwość płacenia kartą. Miło że surówka była zapakowana osobno. Stosunek cena/ilość/jakość - również w porządku. Większych oczekiwań nie miałem. Na minus - styropianowe opakowanie.

  3. Luiza Andrzejewska ★★★★★

    Fajny klimat, dobre jedzenie, świetna obsługa. Polecam

  1. russian-roulette ★☆☆☆☆

    Odwiedzałem to miejsce minimum 1-2 razy w tygodniu, ale po ostatniej wizycie więcej tutaj nie wrócę. Panie zawsze prosimy o drobne bo nie mają jak wydać reszty i starałem się mieć przy każdej wizycie odliczone pieniądze. Raz zdarzyło się że nie miałem drobnych i za obiad zapłaciłem banknotem 100 złotowym co bardzo nie spodobało się starszej pani w krótkich ciemnych włosach. Powiedziała, że nie ma jak wydać i że mam zapłacić kartą. Karty nie miałem przy sobie i mówię że mam tylko gotówkę. Poziom jej dyskusji i kultury z klientem poniżej pasa. Na koniec otworzyła kase, wyciągnęła z niej ostatnie drobne i praktycznie rzuciła we mnie pieniądzmi pokazując swoje niezadowolenie. Ja również nie jestem zadowolony z obsługi i więcej nie wrócę.

  2. M Tey ★☆☆☆☆

    Poziom spadł. Zarówno jedzenia jak i obsługi. Blondynka obsługująca kasę (około czterdziestki, niezdarnie stylizująca się na dwudziestkę:D) zachowuje się w sposób arogancki i zupełnie nie potrafi przyjąć konstruktywnej krytyki. Od wieloletnich klientów. Strój i makijaż również dość niestosowny i nieadekwatny do pracy w gastronomii. Za to na parking przy zjeździe z Golęcina na Rusałkę idealny;-) Dziwię się, że właściciel pozwala pracownikom na na wygłaszanie gościom mądrości takich jak (cytuję): „czasy „klient nasz pan” już się skończyły”. Poziom penerstwa w tym lokalu sięgnął zenitu. Tylko pani kasjerka w okularach trzyma fason i ratuje to miejsce poziomem obsługi. Szkoda.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma u Grzegorza?

Karczma u Grzegorza znajduje się przy Maczka 1A, Jeżyce, 60-651 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma u Grzegorza?

Można skontaktować się z Karczma u Grzegorza pod numerem +48 514 154 371

Jak można dotrzeć do Karczma u Grzegorza?

Do Karczma u Grzegorza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements