Przegląd katalogu
- 138 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 96% Z opiniami
- 93% Ze zdjęciami
Znaleziono 138 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Poznaniu, Wielkopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 138 wyników w Poznaniu, Wielkopolskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 154,171 opinii i ocen.
“Lokal oferuje włoską kuchnię. Na szczególne wyróżnienie zasługują krewetki serwowane jako przystawka – wyjątkowo smaczne i doskonale przyrządzone. Obsługa uprzejma, profesjonalna i bardzo pomocna. Całość pozostawiła jak najbardziej pozytywne wrażenie. Z pełnym przekonaniem polecam to miejsce.”
“Bardzo dobre pierogi ruskie! Zamawiałam tez z mięsem i truskawkami. Moim zdaniem bardzo dobre. Duże , nadzienia sporo. Jednak jest to drogie miejsce, pierogi na sztuki , bodajże 3zl za sztukę. Obiad na dwie osoby kilkadziesiąt złoty to jednak dużo. Brałam tez granole i zupę / wszystko na wynos. Miejsc przytulne :) bardzo miła obsługa! Raz na jakiś czas jest ok :)”
“świetny sklep, dobry wybór butów i sprzedawców bardzo przyjaźni”
“Szukaliśmy włoskiej knajpki na wieczorny posiłek i tak trafiliśmy do Mollini. Zrozumieliśmy że mieliśmy sporo szczęścia bo bez rezerwacji ciężko o stolik. Jedzenie bardzo smaczne, w miarę szybko podane mimo pełnej sali. Ceny bardzo spoko ☺️ Bardzo polecam”
“Zawitałem do restauracji kilka razy pod rząd. Obsługa kelnerska bardzo pomocna i zainteresowana klientem. Dania z karty różnorodne i bardzo smaczne, porcje duże każdy się na je do syta. Jestem fanem Waszych naleśników są naprawdę przepyszne szczególnie z szarpaną wieprzowiną. zupy bardzo aromatyczne, podane gorące.”
“Na pierwszy rzut oka wydawało się że ceny za ciasta są stosunkowo wysokie, ale jakość i ilość sprawiła że zmieniłem zdanie.”
“Polecam Pana Przemka i jego owoce - na eventy, szkolenia, do firm :). Zamówienia zawsze realizowane terminowo (i z dostawą), bardzo dobre ceny, możliwość zamówienia umytych owoców - super, zwłaszcza na większe wydarzenie. Owoce są smaczne i zawsze świeże.”
“Pyszna kawa i dużo zdrowej żywności w dobrych cenach. Przemiła pani uśmiechnięta.”
“Duży wybór produktów. Bardzo miła i wykwalifikowana obsługa! Polecam!”
“świetne indyjskie jedzenie w przystępnej cenie . Baranina mimo obaw miękka , świetnie doprawiona i bez nieprzyjemnych zapachów. Zostaliśmy uprzejmie poinformowani przy wyborze dań o przewidywanym poziomie ostrości dzięki czemu mogliśmy zmodyfikować zamówienie . Pyszny ryż świetnie łagodzi pikantne sosy. Świetnie ze danie w sosie podane jest osobno i ryż osobno (bardzo stylowe miseczki nadają klimat). Świetne mango lassi łagodzi całość. Nieco na minus bywają nieprzewidywalne godziny otwarcia i mały lokal. Można niestety odejść z kwitkiem w przypadku zamkniętych drzwi lub pełnego lokalu .....ale warto poczekać lub spróbować jeszcze raz .”
“Najlepsza kawa w Poznaniu, tak dobra że zapomniałam wziaść płaszcza :) polecam także gorzką czekolade z mleka grochowego, pyszna.”
“kawa była smaczna i duża, do tego pani sprzedawczyni pokazała mojemu synkowi jak się robi milkshake. wszystko ok.”
“Pyszne, zdrowe jedzenie i miła atmosfera dzięki fantastycznej obsłudze. Wystrój lokalu niezwykle przemyślany i estetyczny, można przenieść się na chwilę tysiące kilometrów od Poznania. Polecam!”
“Niepozorne z zewnątrz, niezwykłe wewnątrz. Świetna i zaskakująca kawiarnia. Zaskakująca świetnie przygotowanymi napojami, ciastami i wyjątkowym klimatem wnętrz. Miejsce, w którym każdy ma wystarczającą przestrzeń dla siebie, uczestnicy tego nietuzinkowego miejsca nie siedzą sobie na głowach. Serdecznie polecam to miejsce wszystkim, którzy lubią dobre kawy, mrożone herbaty, świetne ciasta, odjechaną przestrzeń świetnie zaaranżowanych wnętrz. Ja będę wracał z wielką przyjemnością.”
“Piękne miejsce. Super widok. Spokój bezcenny. Kawa i herbata mrożona bardzo dobra. Ptysie obłędne. Przyszliśmy poraz kolejny i to specjalnie by spędzić tu naszą rocznicę ślubu. Dziękujemy za kolejne fajne wspomnienia”
“Małe Fusy to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi - ciepłe, przyjazne i pełne uroku. Można tu wpaść na wyśmienitą kawę, aromatyczny napar lub coś innego, co rozgrzeje i poprawi humor. Do tego zawsze czeka pyszne, świeże ciasto, idealne na chwilę relaksu. Co ważne, na najmłodszych czeka świetnie zorganizowany kącik zabaw, dzięki czemu dzieci mogą się bawić, a rodzice spokojnie delektować swoim napojem. Atmosfera sprawia, że wspólna wizyta staje się małą, codzienną przyjemnością dla całej rodziny.”
“Dziękuję za pomoc, fachowe doradztwo i ekspresową wymianę dogorywającego akumulatora w dniu 01.12.2025 ( taki to był prezent świąteczny od żyćka ;) ). Panowie się bardzo szybko uwinęli ze wszystkim przy okazji będąc naprawdę miłymi dla kogoś, komu się od rana zepsuł dzień. Karoca ruszyła, odpala idealnie. Także wszystko jest w porządku. Pozdrawiam :)”
“Bardzo fajne miejsce, przemiła obsługa, bardzo dobre indyjskie jedzenie! Zjedzone Bhuna Gosht Lamb, Chana Masala, Mango Korma z Paneer, wszytsko bardzo dobre :) W czystym sercem polecam to miejsce ! Pozdrawiam obsluge restauracji!”
“Kuchnia Powolności w Poznaniu zachwyca spokojną atmosferą i świetnym jedzeniem. Dania są dopracowane, pełne smaku i pięknie podane, a obsługa bardzo miła, uważna i pomocna, dzięki czemu można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. To idealne miejsce, by zwolnić tempo i cieszyć się chwilą. Zdecydowanie warte polecenia!”
“Polecam to miejsce z całego serca a szczególnie pana Krystiana za nieziemska obsługę, który poszerzył moją wiedzę z zakresu kraftowego piwa, polecił wyśmienitą(wręcz wyborną shishe) która polecona przez niego rozkruszyła moje serce z kamienia i otworzyła mój umysł na nowe możliwości. Dzięki niemu rozpocząłem nowy rozdział w moim życiu i w końcu zacząłem cieszyć się z życia.”
“Jestem winien opinie, zostaliśmy miło przyjeci, a nasz piesek został poczęstowany przekąską, a wyszło to z inicjatywy pracowników, byl szczesliwy. Lokal fajny, minimalistyczny, schludny. Pierogi...hmmm lepsze robi tylko moja Mama. Ruskie były świetne... gotowane dla mnie, dziewczyna wzięła z pieca dwa rodzaje. Capriciosa i bodajże mexykanskie. Były po prostu świetne, dobre ciasto, chude bez zbędnego zapychania, dobry farsz bodajże najlepsze jakie jadłem w restauracjach, a przerobiłem dziesiątki i setki pierogów, gdyż jestem pierogowym świrem. Dałbym 11/ 10 gdyby były lepione ręcznie, a nie z foremek ale to szczegól wplywajacy tylko na wrażenia wizualne, a nie smakowe! Polecam I chętnie wrócę do tego miejsca, gdy będę w poznaniu”
“Szkoda, że nie można dać 6 gwiazdek. Kolejna wizyta i kolejna uczta dla oczu i podniebienia. Każde danie to osobne dzieło sztuki. I taki żarcik językowy przyszedł mi do głowy, albowiem podczas ostatniej wizyty wszystko, czego próbowałem, było na 'sz': szczawiowa, szandacz, szarlotka i chablis (chardonnay) :-)”
“Idealne miejsce dla fanów serników, przysięgam to właśnie tutaj w Lastryko Caffe zjadłem najsmaczniejszy sernik baskijski w swoim życiu. Oprócz tego bardzo polecam croissanty z pistacją i maliną, cena adekwatna do smaku, ciasto bardzo dobre a nadzienia więcej by się nie zmieściło. Nie polecam przychodzić w godzinach szczytu, bardzo ruchliwe miejsce co oczywiście na plus. Fajnym wyborem jest miejsce na dworze szczególnie w cieplejsze dni. Bardzo polecam.”
“Bardzo dobre jedzenie , wysoka jakość produktów. Dobra obsługa . Fajny klimat zrobił obsługujący nas kelner - Włoch . To robi „robotę „ i daje namiastkę Włoch w Poznaniu . Będziemy wracać”
“Wizyta w Do Środka to była prawdziwa uczta dla zmysłów. Na przystawkę zamówiliśmy spring rollsy i sajgonki – oba dania wywarły świetne wrażenie. Sajgonki były bardzo smaczne, z intensywnym smakiem wieprzowiny i dobrze dobranym dressingiem. Natomiast spring rollsy to absolutny hit – świeżość składników aż biła po podniebieniu, a dressing z tamaryndowca był po prostu obłędny – słodko-kwaśny, głęboki, idealnie dopełniał całość. Na danie główne wybraliśmy ramen Beef Kimchi oraz bułeczkę bao z udkiem z kurczaka w panko. Ramen zachwycał głębią smaku – klarowny, długo gotowany bulion mięsny z dodatkiem sosu sojowego, smażoną wołowiną, cebulą czerwoną i kimchi był sycący i aromatyczny. Dodatki takie jak pak choi, ajitama i nori świetnie dopełniały całość. Bao z chrupiącym udkiem z kurczaka w panko to z kolei idealna propozycja dla fanów street foodu w azjatyckim stylu. Mięso soczyste, panierka chrupiąca, a dodatki jak sriracha mayo, cebulka, mango i pak choi tworzyły bardzo przyjemną, zbalansowaną kompozycję. Na deser – sernik czekoladowy i kawa. Sernik to prawdziwa bomba czekoladowa – intensywny, gęsty, kremowy. Jedna porcja spokojnie wystarczyłaby dla dwóch osób, ale trudno się było oderwać. Do tego dobrze zaparzona kawa – idealne zakończenie posiłku. Świetna obsługa, estetyczne podanie i dobrze przemyślane kompozycje smakowe. Zdecydowanie warto wracać!”
“tl;dr - super odkrycie, wyśmienite jedzenie Modra na mojej liście „Do odwiedzenia” znajdowała się od lat. Z jakiegoś powodu nigdy nie mialem okazji odwiedzić. No i teraz żałuję, bo to moje wielkie odkrycie ostatnich kulinarnych wycieczek. Załapałem się na menu lipcowe. Zacząłem od przystawki - sałatki z soloną piersią kaczki i prażonymi pistacjami. Prócz tytułowych, w sałatce znalazły się też między innymi maliny, czy porzeczki. No i wow, świetne połączenie (widoczne na zdjęciu). Wytrawne smaki przełamane słodyczą świetnie dodają głębi temu daniu. To, co idealnie je dopełniło, to crunch z kaczych skórek - chyba najprzyjemniejszy element tej pozycji. Absolutnie mocna pozycja, która zapala apetyt na to, co może nadejść później. Chociaż przyznam, że pistacji nie czułem jakoś bardzo, ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Side note: Miałem też okazję spróbować blina z sałatką z marynowanymi rakami. Również bardzo mi smakowało! Następnie przyszła pora na danie główne - szarpaną kaczkę w pyzie i wiśniach. Danie było prawie idealne. Solidna porcja, świetne (zresztą - klasyczne!) połączenie kaczki i wiśni. No i powrót wspomnianego wcześniej crunchu. Czego brakowało? Jak na mój gust: wolałbym kapustę w innej formie, tj. podaną obok. Wszystko upakowane do pyzy, otoczone sosem prezentowało się naprawdę świetnie (co zresztą można zobaczyć na zdjęciu), ale chyba wolę mieć możliwość dozowania (lol) kapusty samodzielnie bez dekonstrukcji całej kompozycji. No ale to szczegół, bo ogólnie to nie mam nic do zarzucenia temu daniu. Pora na deser. Postawiliśmy na pomarańczowe creme brule. Generalnie nie jestem fanem tego deseru, ale jeszcze mniej lubię bezy, które były alternatywą w tym menu. No i jak dobrze, że to zrobiłem! Totalnie pozytywne zaskoczenie. Idealnie opalone, perfekcyjnie słodkie (nie za słodkie!) i doskonale kremowe. Świetne dopełnienie wizyty. Jeśli chodzi o minusy, czy raczej uwagi, to mam dwie. Pierwsze zastrzeżenie to liczba napojów. Na plus na pewno wybór wina, choć nie mieliśmy na nie ochoty, więc sporo opcji odpadło. Wybraliśmy spritzer w wersji alkoholowej. Był bardzo dobry, ale nie było za bardzo do niego alternatyw (biorąc pod uwagę opcje alkoholowe). Dobrze byłoby mieć z czego wybierać, jeśli chodzi o alternatywne pozycje z procentem (drinki). Druga kwestia, trochę niezręczna i dotyczy komfortu. O ile była obsługa poprawna, tak trochę momentami czuliśmy się niezaopiekowani. Wieczór był bardzo gorący, klimatyzacja na sali była wyłączona. Poprosiliśmy i została oczywiście włączona na naszą prośbę, ale uważam, że to powinien być standard w takie dni! Generalnie sprowadzam to do tematu zaopiekowania się gośćmi i dbania o komfort. Nikt nas też nie zapytał o deser (który chcieliśmy zamówić) - musieliśmy sami prosić o kartę, a później się przypominać, bo osoba kelnerska zapomniała jej przynieść. Oczywiście to są drobne potyczki i jestem absolutnie świadom, że to się zdarza. Po prostu widzę tutaj trochę miejsc do poprawy. Podsumowując - bardzo udana wizyta, zdecydowanie będę wracał!”
“Pyszna pizza, prawdziwie włoska, dobre i świeże składniki. W tle kolacja z Kim Jarkiem urzekła moje serduszko. Boska muzyka, pierwszy raz mogę usłyszeć Airbourne w restauracji. 10/5 gwiazdek!”