Bardzo smaczne jedzenie, dobrze przygotowane. Obsługa z chęcią odpowiadała na nasze pytania i mogliśmy liczyć na poradę w kwestii smaków, polecanko :)
Zdjęcia
Opinie
-
Magdalena Ł. ★★★★★
-
Martyna Rais ★★★★★
Wszystko, co zamówiliśmy, było absolutnie pyszne. Do tego ładne wnętrze i miła atmosfera. Obsługa świetna , uważna i pomocna . Napewno wrócimy żeby nasi znajomi mogli spróbować tych dań !!
-
Wiktoria Stachowska ★★★★★
Trafiliśmy tu całkiem przypadkiem przechodząc obok. Weszliśmy i usiedliśmy , karta menu bogata i różnorodna , obsługa bardzo miła, czas oczekiwania to mniej więcej 15 min , bardzo dobre indyjskie jedzenie w przyjaznych cenach. Polecam odwiedzić ☺️
-
Adam Kolpaczewski ★★★★★
Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Trafiliśmy tam za pomocą aplikacji Finebite, dzięki której mogliśmy spróbować tamtejszych dań za połowę ceny. Na początku trafiło na zupy Tom Yunei Tom Kha i tutaj niestety lekkie rozczarowanie. Choć nie zrozumcie mnie źle. Były smaczne, ale totalnie nie były to zupy Tajskie. Chyba jakaś dziwna wariacja na ich temat. W Tom Yum brakowało słodko - kwaśnego smaku. Była pikantna i dobra, ale jednak to nie było to. A Tom Kha no cóż, był to rosołek z mleczkiem kokosowym. Pomimo wszystko nadal były to smaczne zupy. Muszę przyznać, że było to dobra ucztą. Uczta ponieważ porcje były dość sycące i bardzo smaczne. Butter Chicken świetny, choć odrobinę mięso miałem za suche, co dziwne ponieważ sosu było sporo. A sam sos wyśmienity pomidorowy i masłowy zarazem. Słodki, kwaśny z odrobiną pikanterii. Żona zaś zamówiła jagnięcinę w pomidorów ziołowym sosie. Samo mięso idealne, miękkie, rozpływające się w ustach. A sos totalnie inny, bo pomimo że pomidorowy to kompletnie posiadający inne ziołowe aromaty. Koktajle poprawnie przyrządzone i ładne. Choć Mango Lassi był odrobinę za słodki i po kilku łykach odrobinę już modlił. Przydałby się w nim jakiś lekko kwaśny smak. Na duży plus zasługuje Pani z obsługi, która była bardzo miła. Szkoda tylko, że nie było można doliczyć napiwku do płatności kartą, bo niestety tym razem nie wzięliśmy gotówki, ale może to Pani przeczyta i wyśle mi numer do Blika (wtedy to chętnie naprawię). Ogólnie wizyta bardzo udana i zapewne jeszcze odwiedzimy to miejsce.
-
Arkadiusz Zborowski ★★★★★
W raz z narzeczoną i znajomymi postanowiliśmy spróbować menu tej restauracji zamawiając rezerwację z aplikacji FineBite. O omówionej godzinie czekał na nas uszykowany stolik. Miejsce bardzo klimatyczne, dużo miejsca. Obsługa miła i pomocna, dzięki której szybko wybraliśmy posiłki z karty. Jedzenie bardzo dobre, zupki gorące i naprawdę smaczne. Ostrość dopasowana idealnie, były dość mocne ale jednoczenie możliwe do zjedzenia. Dania główne przepyszne naprawdę polecam. Szczególnie danie z krewetkami, było ich bardzo dużo, a przyrzadzone idealnie, nie były gumowate. Zamawiane były: Zupa Tom Youm, Kremowa zupa czosnkowa, Butter Chicken, Prawn Tikka Masala, Chicken Tikka Masala, Chicken Balti. Każde danie przygotowane z idealną precyzją, duże porcje, sporo kurczaka czy krewetek. Chlebki naan bardzo smaczne, chrupiące i w dużej ilości. Polecam restaurację.
-
Roman Szymanda ★★★☆☆
Dużo więcej się spodziewałem. Na plus dość rozsądne ceny, spore porcje, relatywnie krótki czas oczekiwania na potrawy i jedzenie dość smaczne. Ale tylko dość, bo mogłoby być bardziej doprawione. Fajne sosy do przystawek. Karta bardzo długa (raczej zbyt długa), a zdjęcia niekoniecznie oddają rzeczywiste potrawy. Obsługa w sumie miła, ale przydałoby się podszkolić, bo po pytaniu "czy mogę coś jeszcze dla Państwa zrobić, czy przygotować rachunek?" pozostaje tylko poprosić o rachunek. I mimo niewielu gości na obsługę czekalismy dość długo. Podsumowując, nie ma szału.
-
Alicja Tomczak ★★★★☆
Indyjska restauracja w centrum Poznania. Widać że w jej wnętrze włożono dużo wysiłku by stworzyć miejsce z odpowiednim klimatem: wygodne miejsca do siedzenia, punktowe oświetlenie, kolorowe materiały, obrazki i dodatki. To zdecydowanie na plus. Na ten moment spróbowałam samos, które były pyszne: gorące, z klasycznym nadzieniem z ziemniaków, zielonego groszku i przypraw. Podana sałatka z kapusty była już niestety gorsza. Chociaż świeża, to miałam wrażenie że była zrobiona z kapusty, która zbyt długo leżała w wilgotnej piwnicy (taki nieciekawy aromat). Podane sosy były ok - jogurtowo-miętowy, tamaryndowy i ostry. Jogurtowy był ok, ten tamaryndowy mocno rozcieńczony i wodnisty, całość miała więcej cukru niż tamaryndowca. Ostatni - ostry - rzeczywiście pikantny, ale oprócz ostrości i słoności bez jakiegoś silnego aromatu. Do picia wzięłam rose lassi, które było bardzo gęste i mam wrażenie że ta gęstość nie pochodziła z jogurtu tylko jakiegoś zagęstnika, który nie powinien się tam znaleźć (jak czasami się spotyka serki homogenizowane albo jogurty zagęszczane np. mąką z tapioki). Oczywiście całość dała się wypić i z pewnością nie była niesmaczna, to jednak był to dla mnie pewien zgrzyt smakowy. Całość została szybko podana i zdecydowanie była to porcja na najedzenie się dla jednej osoby. Podsumowując - z pewnością będę chciała się tam wybrać na większy posiłek, już z jakimś daniem głównym. Zwłaszcza że mają atrakcyjne zestawy lunchowej (mięsne i wege) podawane do godziny 16-stej.
-
Tomasz Urbański ★★★★★
Skromny wystrój w stylu indyjskim. W lokalu puszczana jest cicho hinduska muzyka, która dodaje orientalnego klimatu a jednocześnie nie zagłusza rozmów. W ofercie znajduje się szereg dań i mięs z aromatycznymi sosami a w niektóre niedziele w restauracji skorzystać można z ofery "jesz ile chcesz" za 59zł. Podczas mojej wizyty do wyboru było kilka sosów z kurczakiem oraz dwa wegetariańskie z warzywami, z czego jeden z nich dodatkowo z tofu. Wszystkie sosy dość aromatyczne, lecz mało pikantne. Ponadto grillowane kawałki kurczaka, pakora, samosas, świeży chlebek naan, surówka z białej kapusty, trzy rodzaje dipów: ketchup, miętowy i tamarydowy oraz zupa dahl. W ramach deseru kaszka na mleku oraz chałwa o przyjemnej dla zmysłów fakturze niekłującej waty szklanej o wyraźnie wyczuwalnym smaku kardamonu. W cenie zestawu dostaniemy też kieliszek wina.
-
Alex Poninska ★★★★★
Zamawiamy tom yum krewetki, 19 PLN, mango chicken, 36 PLN i chicken vindaloo, 35 PLN, zamiast ryżu naan bread, wszystko pyszne, nadspodziewanie jednak mało pikantne. Miła obsługa.
-
Marina Daudesz ★★★☆☆
Czas oczekiwania na danie główne około 40 minut, oprócz nas w lokalu byly zajęte tylko 2 stoliki. Jedni klienci już konsumowali posiłek, drudzy dostali po 15 minutach od naszego przyjścia. Obowiązkiem kelnera jest poinformowanie klienta, że jest wydłużony czas oczekiwania na posiłki. Niestety nikt nas o tym nie poinformował, w pierwszej kolejności byli obsługiwani kurierzy a nie klienci, którzy były na miejscu. chicken butter smaczny, chicken curry dobry chociaż mało doprawiony. Kurczak w sosie kokosowo- orzechowym zdecydowanie dla miłośników słodkich smaków, jak dla mnie trochę mdły.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Indyjska Restauracja Yummy Punjaby?
Indyjska Restauracja Yummy Punjaby znajduje się przy Kantaka 8, Stare Miasto, 61-812 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Indyjska Restauracja Yummy Punjaby?
Można skontaktować się z Indyjska Restauracja Yummy Punjaby pod numerem +48 572 399 009
Jak można dotrzeć do Indyjska Restauracja Yummy Punjaby?
Do Indyjska Restauracja Yummy Punjaby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku