Pierwszy raz byłam w restauracji greckiej poza Grecją. Poszłam z nastawieniem, że pewnie nie będzie tak smacznie jak tam ... i się mocno zdziwiłam. Lokal urządzony bardzo klimatycznie. Pyszne czekadełko z pastą oliwkową a nie lubię oliwek... Samo główne danie naprawdę porównywalne do smaków prosto z Grecji. Zakochałam się w sosie tzatziki. Porcja duża, ale nie zapychająca, jedząc nie ma się dość tego smaku. Kawa bardzo dobra, aromatyczna i mocna. Sernik na zimno przebił moje oczekiwania. Masa była istną chmurką. Naprawdę mega plus, już się zastanawiam z kim iść tam ponownie.
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Siemek ★★★★★
-
mateusz musiałek ★★★★★
Podczas lunchu z kolegą odwiedziliśmy grecką restaurację i było to naprawdę miłe doświadczenie. Lokal ma przyjemny, śródziemnomorski klimat – jasne wnętrze, oliwkowe akcenty i przyjemna muzyka w tle. Obsługa była uprzejma i sprawna, dzięki czemu jedzenie pojawiło się szybko. Zamówiliśmy m.in. souvlaki i zupę z białych warzyw – wszystko świeże, dobrze doprawione i podane w apetyczny sposób. Szczególnie warte uwagi były aromatyczne przyprawy i soczyste mięso. Porcje w sam raz na lunch, a ceny rozsądne jak na centrum miasta. Świetne miejsce na niezobowiązujące spotkanie w ciągu dnia – chętnie wrócę, żeby spróbować czegoś nowego z menu.
-
Sebastian ★★★★★
Bardzo Klimatyczna, czysta i smaczna Grecka Restauracja. Bardzo przyjemny wystrój. Kelnerki Sympatyczne z uśmiechem na twarzy. Profesjonalne podejście do klienta. Na bieżąco zabierane naczynia które nie były potrzebne. Serwis w punkt. Jedzenie smaczne, gorące i odpowiednio przyrządzone. Deser również smakował. Żałuję tylko że nie byliśmy w stanie więcej pozycji spróbować. Wszystko uzupełniały napoje przyrządzone na miejscu oraz Wino. Wizyta Bardzo pozytywna Szczególnie że Dzień był dla mnie Ważny. Dziękuję Restauracji iż stanęła na wysokości zadania i za bardzo przyjemny stolik.
-
Piotr Job ★★★★★
Bardzo ciekawe dość oryginalne wnętrze. Fajna grecka muzyka. Obsługa kelnerska bardzo grzeczna sympatyczna i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. Przypomniał się urlop na greckich wyspach. Skorzystaliśmy z zestawów lunchowych więc było bardzo smaczne i atrakcyjnie cenowo. Zestawy dostępne od poniedziałku do piątku od 12.00 do 16.00. Generalnie warto odwiedzić. My jeszcze kiedyś wpadniemy.
-
Laura Puc ★★★★☆
Bardzo ładne klimatyczne miejsce, w greckim stylu, na moment można się aż przenieść do tego gorącego kraju :) Jedzenie dobre, poprawne, ale nie pozostawia efektu wow. Ceny w miarę przystępne. Mussaka naprawdę smaczna, ale porcja dość skromna. Feta w miodzie mniami. Mogę polecić to miejsce i na pewno jeszcze wrócę.
-
Żaneta Ficova ★★★★☆
Przed udaniem się do Mykonos warto zarezerwować sobie stolik. Obsługa profesjonalna, znająca kartę. Jako najbardziej greckie danie polecono nam Musake mojemu towarzyszowi bardzo smakowała a dodam, że nie przepada za warzywami!, ja skorzystałam z promocji lunch-owej zupa krem z kalafiora i białych warzyw delikatna, aksamitna do tego zestaw mięs z grilla z frytkami i sosem a na deser baklawa. Polecam na spotkanie każdego rodzaju!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mykonos?
Mykonos znajduje się przy plac Wolności 14, Stare Miasto, 61-739 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mykonos?
Można skontaktować się z Mykonos pod numerem +48 618 533 436
Jak można dotrzeć do Mykonos?
Do Mykonos można dotrzeć, korzystając z poniższego linku