Opinie

  1. arkadiusz stępień ★☆☆☆☆

    Masakra, chamskie odzywki do klienta, zajmowaniem się telefonem klienta aby aktywować jakieś Promki, bez jaj. Klient sierota i nie umie. Drugi pracownik stojący obok zero reakcji, zamiast uruchomić druga kasę aby rozbić koleje stoi i się patrzy i głupawo się śmieje.

  2. Klaudia Olejniczak ★★★★★

    Bardzo sympatyczne Panie z obsługi, co w Żabkach jest na prawdę bardzo rzadko spotykane. Ta Żabka ma bardzo duży asortyment i jak robię zakupy to raczej niczego mi nie brakuje. Brawo dla Pań, że w 2 godziny od otwarcia potrafią zrobić ciepłe hot-dogi. Piszę to, ponieważ w niektórych Żabkach niestety hot-dogi są robione z wielką łaską i 2h to za mało na ugrzanie parówki.

  3. Emilia K ★☆☆☆☆

    Nie polecam, pani nie chciała wydać ze 100 zł dodatkowo ubrana jak pani lekkich obyczaj w tak krótkiej spódnicy

  1. Little_Nelka ★☆☆☆☆

    Wczoraj, czyli 30.03.2025r. o godzinie 11:21 kupowałam pieczywo, każda bułka była jak kamień, nie dało się jej ani nożem przekroić ani zjeść, dlatego poszły one niestety do kosza. Sądzę, że Panie prawdopodobnie je odświeżały i tym samym spaliły. To już nie pierwszy raz kiedy zdarza się taka sytuacja, dlatego odradzam kupowania jakiegokolwiek pieczywa w tym sklepie.

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Pani kierownik bardzo niemiła i to nie jednorazowa sytuacja bo wtedy bym zrozumiala że można mieć gorszy dzień. Pani tam chyba za karę pracuje i jest tylko miła jak chyba szef przychodzi ale nie jestem pewna kim jest ten Pan.

  3. Ewa Swaczyna ★★★★★

    Jedna z niewielu żabek, w których jest ułożone ładnie na polkach, wszystkie produkty wyfejsowane. Obsługa jest naprawdę miła :) sama pracowałam w sklepie i widzę, ze tutaj pracownicy dbają o porządek

  1. Piotr Wojnarowski ★★★★★

    Polecam tą żabkę ceny zawyżone w stosunku do innych sklepów ale super pomocny personel i bardzo miła obsługa.

  2. Izabela Wdowiak ★☆☆☆☆

    Kasa samoobsługowa jest obrócona w stronę sprzedawcy. Nie po to idę do kasy samoobsługowej żeby i tak była do tego potrzebna obsługa

  3. Jacek Kozera ★★☆☆☆

    Paczkomat w środku, stoliki jak w jakiejś knajpie. Proponuje otworzyć jeszcze przychodnie w łazience i agencje towarzyską na zapleczu żeby tylko właściciel mógł otorzyć ten sklep w niedziele i żeby mu jego cebuliony w tym dniu nie uciekały. . . Obsługa była bardzo uprzejma za co daje 2 gwiazdki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Prezydenta Gabriela Narutowicza 50, Śródmieście, 90-135 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements